Gıda Hattı

Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin hayatı

1 Ekim 2021, 10:50
Paylaş
Yusuf Engin kimdir? Yusuf Engin hayatı
Kozmetik sektöründe tanınmış bir isim haline gelen Yusuf Engin kimdir merak edilmektedir. 2012 yılında Engin Grup Futurapet şirketlerine ortak olarak girdi.

Yusuf Engin biyografi

Makyaj videoları yayınlamaya başlayan ve sosyal medyanın gözdesi Danla Bilic ile yemek yerken görüntülenen Engin'in Bilic’le birlikte olduğu iddia edildi. Yusuf Engin hakkında merak edilenler ve Yusuf Engin biyografi çalışmasını gidahatti.com olarak sizler için yaptık.

Yusuf Engin

Poyraz Teoman ile ilişkisini kısa bir süre önce bitiren Danla Bilic iş insanı Yusuf Engin'le aşk yaşıyor. Neslihan Damla Aktepe olan ancak Danla Bilic ismi ile fenomen olan kadın şimdi de yüreğine Yusuf da Engin'e kaptırdı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin sevgili oldukları ortaya çıktı. Poyraz Teoman'ın geçtiğimiz kış ayında modacı Gülnur Güneş’in doğum günü partisinde tanıdığı Danla Biliç'in eski aşkı olarak tanınması ve aynı dost ortamında buluşmaları bir tesadüf olarak değerlendiriliyordu. “evlilik için çok diri ve gencim” şeklinde konuşan Danla Bilic bu açıklaması ile dikkat çekmişti.

Yusuf Engin hayatı

1987 yılında dünyaya gelen Yusuf'u Engin Rize’lidir. Bahçeşehir Üniversitesi Avrupa Birliği ilişkileri bölümünde eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Engin Grup bünyesinde Engin satış destek hizmetleri bünyesinde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Sonraki dönemde yönetim kurulu başkan yardımcısı haline gelmişti. Futurapet isimli firmada hissedar olan Yusuf ve Engin holdinglerin diğer grup şirketlerinde de yönetim kurulu üyesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Engin Grup parfüm şirketinin hissedarlarından biri.

Özel yaşamını inceleyecek olursak Yusuf Engin 2021 yılı itibariyle 34 yaşındadır ve bekar olan isim Danla Bilic adı ile bilinen Neslihan Damla Aktepe ile birliktedir. 1.78 boyunda olan adamı 75 kilo ve koç burcudur. Fenerbahçe taraftarı olan Engin aynı zamanda iyi seviyede İngilizce konuşabilmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.