AramaArama
Gıda Hattı

Yıldız Kupası Turnuvası’nın şampiyonları kupalarını kaldırdı

21 Eylül 2015, 14:03
Paylaş
Yıldız Kupası Turnuvası’nın şampiyonları kupalarını kaldırdı

Yıldız Kupası Turnuvası’nın şampiyonları, Ülker Sports Arena’da yapılan final maçları sonrasında kupalarını kaldırdı. Üç aylık maratonda 33 şirketten 1000 kişinin yarıştığı turnuvada kupaları; Şok, Horizon, Adapazarı Şeker, Marsa ve Ülker Bisküvi topladı.

30 Mayıs’ta 8 bölgede gerçekleştirilen bölge elemeleri ile başlayan Yıldız Kupası Turnuvası, futbol, basketbol, bowling ve masa tenisi olmak üzere dört branşta yapıldı. Yıldız Holding’in Adana, Trabzon, Ankara, İzmir, Kocaeli, Tekirdağ, İstanbul (Avrupa ve Anadolu) bölgelerindeki 33 farklı şirketinden turnuvaya katılım gerçekleşti.

Ülker Sports Arena’da yapılan final karşılaşmalarının ardından futbolda Adapazarı Şeker Sakarya takımı kupayı kaldırırken, basketbolda Şok İzmir, bowlingde ise Horizon Amasya takımı şampiyonluğu kucakladı. Masa tenisinde kadınlarda Kübra Özkan, erkeklerde ise Can Muhammed Erdoğan ipi göğüsledi.

Birinciler kupalarını Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker’in elinden aldı. Kupa töreninde konuşan Ülker, “Sporsever bir holding olarak, spora olan ilgi ve desteğimizin kendi içimizde de bir kültüre dönüşmüş olması memnuniyet verici. İşteki takım ruhumuzu, birlik ve beraberliğimizi spor sahalarına da taşıdığınızı görmek beni mutlu ediyor.

Gıda – Ülker İnsan Kaynakları Genel Müdürü Faruk Gözleveli ise, “Takım ruhunun, ortak tecrübelerin başarıya katkısı yadsınamaz. Çalışanlarımızın beraberliğini sadece iş etkinlikleriyle değil sosyal faaliyetlerle de destekliyoruz. Yıllardır, çocukların erken yaşta spor yapma alışkanlığı kazanması için çalışıyoruz, projeler üretiyoruz. Bu alışkanlığı çalışma arkadaşlarımıza da aşılamanın, başarımızı artıracağına inanıyoruz” diye konuştu.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.