AramaArama
Gıda Hattı

Yıldız Holding’de iki genel müdür ataması

23 Ağustos 2021, 12:17
Paylaş
Yıldız Holding’de iki genel müdür ataması

Tuğçe Altınsoy Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürlüğü’ne; Nihan Bağrul da İş Sürekliliği, Uyumluluk ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürlüğü’ne atandı.

Bir yılı aşkın süredir Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevini yürüten Tuğçe Altınsoy, Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürlüğü’ne atandı.

İletişim dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Tuğçe Altınsoy, Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü’ne getirildiği 2020 Mart ayından bu yana Yıldız Holding’in medya ilişkileri ve iletişim faaliyetlerinden sorumluydu. Altınsoy, önümüzdeki dönemde Holding ve şirketlerinin medya ilişkileri, lider iletişimi, dijital iletişim, sosyal medya, kurumsal sosyal sorumluluk, etkinlik ve sponsorluk süreçlerine liderlik edecek.

Nihan Bağrul, Sürdürülebilirlik vizyonuna liderlik edecek

2011 yılından bu yana Yıldız Holding bünyesinde kalite, iş ve gıda güvenliği alanlarında yöneticilik yapan Nihan Bağrul; İş Sürekliliği, Uyumluluk ve Sürdürülebilirlik Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Atama öncesinde Yıldız Holding Kalite ve İş Güvenliği Grup Direktörlüğü görevini sürdüren Bağrul, yeni görevinde Yıldız Holding Türkiye iştiraklerinin Kalite, İş Sağlığı Güvenliği, Çevre, Regülasyon, Operasyonel Mükemmellik, İş Sürekliliği ve Sürdürülebilirlik çalışmalarının, Holding seviyesinde yönetim ve koordinasyonunu üstlenecek.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.