AramaArama
Gıda Hattı

Yıldız Holding şirketi pladis, Global Türk Şirketleri listesinin zirvesinde!

1 Eylül 2021, 20:23
Paylaş
Yıldız Holding şirketi pladis, Global Türk Şirketleri listesinin zirvesinde!

Yıldız Holding’in 21 ülkede faaliyet gösteren ve 2020 yılında cirosunu 4,5 milyara taşıyan global şirketi pladis,  Capital Dergisi’nin Global 50 Türk Şirketi listesinde ilk sıraya yerleşti. Yıldız Holding CEO’su Mehmet Tütüncü, “2021 yılında da bir önceki yıl olduğu gibi tüm pazarlarda büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Capital Dergisi’nin her yıl açıkladığı Global 50 Türk Şirketi listesinde, zirveyi Yıldız Holding’in global şirketi pladis aldı.

Mehmet Tütüncü, sosyal medya hesabından paylaştı

Yıldız Holding CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Tütüncü, bu gelişmeyi Instagram hesabından duyurdu. Tütüncü, “Yıldız Holding’in 2016’da kurulduğundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyüyen ve 21 ülkede faaliyet gösteren global şirketi pladis, 2020 yılında da küresel salgına rağmen cirosunu 4,5 milyara ulaştırdı. pladis’in bu önemli başarısı sonucunda Yıldız Holding olarak Capital Dergisi’nin yaptığı Global 50 Türk Şirketi konulu araştırmada birinci sırada yer aldık. Hem Türkiye hem de Holdingimiz açısından mutluluk verici olan bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyor; Sayın @ozlemaydinus ile bu harikulade tablo üzerine yaptığımız söyleşiyi keyifle okumanızı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tütüncü, Capital Dergisi ile söyleşisinde de, “Yıldız Holding, Pladis’le Global 50 Türk Şirketi arasında ilk sırada. 2021 yılında da bir önceki yıl olduğu gibi tüm pazarlarda büyümeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.