AramaArama
Gıda Hattı

Yılbaşı hindisi tek tıkla kapınızda

24 Aralık 2015, 12:58
Paylaş
Yılbaşı hindisi tek tıkla kapınızda

Yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı sofraları için planlar yapılmaya başlandı. Yılbaşı menüsünün vazgeçilmezi olan hindi siparişi verenlere yılbaşı hindisi, evlerinin kapısında teslim ediliyor.

yilbasi-hindisi-www.gidahatti.comBanvitburada.com, 21 Aralık’tan itibaren başlattığı kampanya ile 31 Aralık’a kadar yılbaşı hindisini %20 indirimle kapınıza kadar getiriyor. Yılbaşı sofraları için bütün hindi, hindi but, hindi rosto ve yarım hindi ürünleri, sadece Banvitburada.com’a özel %20 indirim avantajıyla tüketiciye sunuluyor.

Banvit, yılbaşına özel olarak ürettiği lezzet alternatiflerini, sağladığı pişirme ve servis kolaylıklarıyla daha da rahat hazırlanabilir hale getiriyor. Tüketicilerin bütün hindi ve roasterları kolayca pişirmelerini sağlayacak pişirme torbası ve termometre hediyeli Banvit hindi ve roaster ürünleri Banvitburada.com’da beyaz et severleri bekliyor.

Banvit lezzet alternatiflerini market ve kasaplarda bulabileceğiniz gibi, Banvit’in yaklaşık 4 yıldır hizmet veren e-satış sitesi Banvitburada.com şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve İzmir’deki tüketicilerine hizmet veriyor. İster internet üzerinden, isterseniz 444 26 88 numaralı telefondan vereceğiniz piliç, hindi, kırmızı et, hazır ürünler ve şarküteri siparişleriniz soğuk zincir bozulmadan, ücretsiz teslim, teslim anında ödeme ve iade garantisi gibi avantajlarla istediğiniz adrese teslim ediliyor.

Develi ustalarının gizli tarifi ile yılbaşı hindisi

Antep mutfağının duayeni, asırlık lezzet ustası Develi’de yılbaşı sofralarınız için özel bir hizmet sunuyor.

Bolu’da özel olarak yetiştirilen hindiler, Develi Ustalarının gizli tarifi ile hazırlanan Kestaneli Hindi Dolması olarak, yılbaşı sofraları için evlere servis edilecek.

Türkiye’nin güçlü restoran gruplarından biri olan Develi’nin, Samatya, Kalamış, Etiler, Marin, Ataşehir, Florya, Eminönü, Tuzla ViaMarin ve Nişantaşı’nda şubeleri bulunuyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.