Gıda Hattı

Yılbaşı hediye fikirleri - Yılbaşı hediyesi kadın / erkek / sevgiliye ne alınır? Yılbaşı hediyesi ne alınır?

28 Aralık 2021, 17:47
Paylaş
Yılbaşı hediye fikirleri - Yılbaşı hediyesi kadın / erkek / sevgiliye ne alınır? Yılbaşı hediyesi ne alınır?
Yılbaşı hediye fikirleri, yeni yıla az bir süre kala araştırılıyor. Peki yılbaşı hediyesi ne alınır? İşte kadın, erkek, sevgiliye hediyeler.

Yılbaşı hediye fikirleri! 2022 yılına sayılı günler kala sevdiklerine hediye almak isteyenler yılbaşında kadın, erkek sevgiliye ne alınır gibi araştırmalar yapıyor. Peki yılbaşı hediyesi ne alınır? İşte sevdiklerinizle mutlu etmek için en güzel yılbaşı hediye fikirleri...

Yılbaşı hediyesi ne alınır?

Yeni yıla girmeye sayılı zaman kala sevdiklerini yeni senede mutlu etmek isteyenler, yılbaşı hediye fikirlerine muhakkak göz atarlar. İşte herkesin bütçesine uygun bir şeyler bulabileceği, sevgiliye, arkadaşa, kadın ve erkek yılbaşı hediye fikirleri...

Yılbaşı hediyesi kadın

Kırmızı iç çamaşırları

Kadınlar için bu sene de her sene olduğu gibi en iyi hediye seçeneklerinde birinci sırada kırmızı renkli çamaşırlar yer almakta. Yılbaşının vazgeçilmezi kırmızı iç çamaşırlar, herkese ve her bütçeye uygun nitelikte. İsterseniz şık bir gecelik takımı, dilerseniz küçük kırmızı iç çamaşırı ile sevgilinizi veya arkadaşlarınızı sevindirebilirsiniz.

Şık ve anlamlı takılar

Sevgili veya arkadaşınızın baş harfinden oluşan bileklik veya kolye yaptırabilirsiniz. Kadınların takıya olan zaafını bilmeyen yoktur. Bu sebeple anlamlı ve en ideal fiyatlı hediye fikirlerinden takılar sizin bu sene kurtarıcınız olabilir.

Atkı, bere, eldiven

Kış aylarının olmazsa olmazı atkı, bere ve eldivenlerden yılbaşı için özel üretilmiş kar taneli ve kırmızı olanlarını seçebilirsiniz. Böylelikle hem yararlı hem uygun bütçeli bir hediye almış olursunuz.

Makyaj malzemeleri

Kadınların diğer bir zaafı olan makyaj malzemelerinde hediye alternatifi bir hayli fazladır. Ruj, krem, allık, pudra gibi sayısız markanın içerisinden bütçenize en ideal olanı seçmeyi deneyin.

Vücut spreyleri

Parfüm fiyatları artık ateş pahası diyorsanız, bu senenin hediye fikirlerine vücut spreylerini dahil edebilirsiniz. Çoğu zaman parfüm yerine geçebilen vücut spreyleri uzun vadeli kullanılabilir özelliği ile çok sevilecektir.

Anahtarlıklar

Yılbaşı hediyesi deyince akla gelenlerden noel baba ve yılbaşı ağacı figürlerinin olduğu bir anahtarlık bu günü ve sizi özel kılmada etkili bir seçimdir.

Kurabiye

Yılbaşı için özel hazırlanmış tarçınlı ve figürlü kurabiyeler bulunduğu özel hediye paketleriyle hem göze hem damağa hitap ediyor.

Yılbaşı hediyesi erkek

Erkekler genelde birinden hediye almaya pek alışık olmadıklarından, bayanlar tarafından en zor hediye verilecek kişilerdendir. Ancak yılbaşı hediyesi alırken erkeklerin teknolojiye olan zaaflarından yararlanmanız iyi bir fikir olabilir.

Bilgisayar oyunu

Erkeklerin pek çoğunda olan bilgisayar oyunları hayranlığı yılbaşı hediyesi alırken işinize yarayabilir. Tabii bu kişi eşiniz ve sevgilinizse kendinizi de düşünerek beraber zevk alabileceğiniz bilgisayar oyunları CD'si tercih etmenizi öneriririz.

Tesbih

Her ne kadar kulağa maço bir fikir gibi gelse de artık tesbihleri erkeklerin kolye olarak kullandığını düşündüğümüzde bu fikire biraz daha sıcak bakabilirsiniz. Birbirinden uygun fiyatlı tesbih ve kolye alternatiflerine muhakkak bir göz atın.

Bileklik

Deri ve boncuklu bilekliklerin trend olduğu bu sene erkeklere alınabilecek en güzel hediyelerden biri diyebiliriz. Hediye alacağınız kişinin zevkine göre her bileklik alternatifi rahatlıkla değerlendirebileceğiniz en uygun bütçeli yılbaşı hediye fikiri olarak listenizde yer verebilirsiniz.

Kupa bardak

Klasik gibi görünse de yılbaşı temalı veya hediye alacağınız kişinin karikatür çiziminin yapıldığı bir kupa bardak bu gece sizi unutulmaz kılacaktır.

Ajanda

Yılbaşı için üretilen ajandalar erkekler ve bayanlar için de en iyi yılbaşı hediyelerindendir. Renkli veya klasik ajanda alternatifleri değerlendirmek size kolaylık sağlayacaktır.

Akıllı saat

Son senelerın gözdesi akıllı saatler artık her bütçeye uygun üretiliyor. Bu sebeple bir erkeğe alınabilecek en güzel yılbaşı hediyesi hem şık hem kullanışlı olan akıllı saatlerdir diyor ve mutlu seneler diliyoruz.

Yılbaşı hediyesi / sevgiliye

 • Gümüş Lotus Çiçeği Kolye.
 • Özel Tasarım Işıklı Küre
 • 3D Ay Gece Lambası
 • Kişiye Özel Ses Dalgası Led Işıklı Dekor
 • Ayıcık
 • Sevgiliye Hediye Video Gif Film Makinesi
 • Işıklı Anı Çerçevesi
 • Sevgiliye Akordiyon Fotoğraflı Sürpriz Kutu
 • Yılbaşı temalı kazak
 • Sevgili çiftin isminin yazılı olduğu çakmak
 • Ahşap kutulu kahve takımı
 • Hatıralık Konsept Hediye Kutusu
 • Konsept Hediye Kutusu

Yılbaşı hediyesi / arkadaşa

 • Arkadaşa hediye mutlu yıllar hediye kutusu
 • Yılbaşı hediyesi atkı bere setli kişiye özel hediye kutusu
 • Kahve çikolata keyfi hediye kutusu
 • En değerli arkadaşa hediye ahşap fotoğraf kutusu
 • But first coffee kişiye özel kahve sever hediye kutusu

Yılbaşı hediyesi / kardeşe

Kıyafet

İlk akla gelecek hediyelerden biri kıyafettir. İnsanların her anlamda değerlendirebileceği eşyalar arasında bulunmaktadır. Yılbaşına özel olarak almak dilerseniz yılbaşı temalı kırmızı kazaklar, atkılar, bereler alabilirsiniz. Yılbaşı ruhunu çok daha iyi yansıtacak ve daha sıcak bir ortam yaratacaktır. Ancak daha uzun süreli olsun ömürlük olsun derseniz, kardeşinizin, ablanızın veya abinizin giyim tarzına uygun olarak bir kıyafet tercih edebilirsiniz. Bu şekilde beğenmeme riskini de ortadan kaldırmış olursunuz.

Parfüm

Parfüm pek çok insan için önemli bir aksesuardır. İnsanların kendileri ile özdeşleşmiş kokuları bulunmaktadır. Bir insanın kokusundan bile bir ortamda bulunup bulunmadığını anlayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlar için sevdiğiniz kokular alarak ikisini bir araya getirebilirsiniz. Hediye sahibi de her kokladığında sizi anımsayacaktır.

Saat

Günümüzde artık çoğu insan zamanı akıllı telefonlardan kontrol ediyor. Saatin kaç olduğunu öğrenmek için saate ihtiyaç duymuyor. Fakat saatin önemi daha farklıdır. Saat değer verilen insanlara hediye edilir. Artık zamanı öğrenme amacı olarak tek yol olmayan saatler aksesuar olarak kullanılıyor. Şık bir saat hediye edilen kişinin daima yanında taşıyabileceği bir eşyadır.

Takı (kolye, küpe, bileklik)

Takılar insanların olmazsa olmazlarıdır. Hatta hediye denilince ilk sırada akla gelir. Basit işlevli olanları olduğu gibi çok kıymetli takılar da bulunur. Önemli günlerde genelde daha yüksek bütçe gerekecek takılar hediye edilir. Bu hediyeler özellikle yakın olduğumuz kişilere verilir. Yılbaşı için de kardeşinize, ablanıza veya abinize altın ya da gümüş bir takı satın alabilirsiniz.

Hediyelik küçük eşya (çerçeve, kar küresi, kupa)

İsminde de anlaşabileceği gibi bütünüyle hediye etmeye yöneliktir. Tamamen yılbaşı konsepti biçiminde ürünler tercih edilebilir. Ailenin bir arada olduğu resmin yer aldığı bir çerçeve güzel olacaktır. Yılbaşı tasarımlı bir kar küresi o ruhu yaşamanızı sağlayacaktır. Ya da sizin ve kardeşinizin yer aldığı resmi kupaya işleterek hediye edebilirsiniz.

Kitap

Kitap severler için kitap paha biçilemez bir hediyedir. Özellikle kardeşinizin almak isteyip de alamadığı bir kitabı hediye etmek kendisi için kusursuz bir hediye olacaktır. Ya da kendi çok sevdiğiniz bir kitabı hediye etmek kardeşinizi çok kıymetli hissettirecektir.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.