AramaArama
Gıda Hattı

Yeşil İş 2015’te “Değişimin Yeni Paradigmaları”

24 Haziran 2015, 16:16
Paylaş
Yeşil İş 2015’te “Değişimin Yeni Paradigmaları”

Yeşil İş; Sürdürülebilir İş Platformu, iş dünyasının geleceğini şekillendirecek ‘değişimin yeni paradigmaları’nı bütünsel olarak ele almak amacıyla zirveye taşıyacak.

Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından bu yıl 7.’si gerçekleştirilecek olan Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, 8-9 Ekim tarihlerinde Park Bosphorus Hotel İstanbul’da yapılacak. Türkiye’nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olan Yeşil İş; döngüsel ekonomi, enerji ve enerji yönetim sistemleri, inovasyon, teknoloji ve dijital dönüşüm, sürdürülebilir ürünler ve sürdürülebilir binalar gibi önemli konuları ele almak amacıyla iş dünyasını bir araya getirecek.

Zirvede, iş dünyasının yeni ekonomik düzenin dinamiklerine uygun hareket etmesi gerekliliğinin bilinciyle, gerek Türkiye’nin sürdürülebilir kalkınma ve büyüme için koyduğu hedefler ve politikalar gerekse uluslararası rekabet avantajı sağlayacak, sürdürülebilir iş modellerine dönüşümü ortak değer yaratarak sağlama hedefine götürecek stratejiler şekillenecek.

Yeşil İş 2015: Sürdürülebilir İş Zirvesi, bu yıl ‘Döngüsel Ekonomi’, ‘Enerji ve Enerji Yönetim Sistemleri’, ‘İnovasyon, Teknoloji ve Dijital Dönüşüm’, ‘KOBİ’lerde Dönüşüm’, ‘Performans Kriterleri’, ‘Sürdürülebilir Ürünler ve Geleceğin Malzemeleri’, ‘Sürdürülebilir Belediyeler’ ile ‘Sürdürülebilir Binalar: Yeşil Hastaneler, Tesisler, Oteller ve Konutlar’ ana başlıklarındaki konularla ‘Değişimin Yeni Paradigmaları’nı paydaşlarla buluşturacak.

Sürdürülebilirlik alanında uzman konuşmacılar, geniş iletişim ağları ve etkileşim fırsatlarının yer alacağı zirve hakkında kapsamlı bilgi, http://yesiliskonferansi.com internet sitesinden alınabilecek.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.