AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Yeni yıl kuruyemişle karşılanır!

Yeni yıl kuruyemişle karşılanır!
16 Kasım 2015, 14:52

Taze ve lezzetli ürünleriyle sofraları zenginleştiren Papağan Kuruyemiş, yeni yıla girerken ay çekirdeğinden fındığa, cevizden kuru üzüme, bademden kuru eriğe dek 40’tan fazla ürünüyle kuruyemiş keyfinin en çeşitlisini vaat ediyor.

Paketli kuruyemişin öncü markası Papağan Kuruyemiş, yılbaşında ambalajlı, sağlıklı ve taze kuruyemişe davet ediyor. Geniş ürün yelpazesi, yenilenen üç katlı ambalajları, çeşitli büyüklükteki paketleri ve kalitesiyle öne çıkan Papağan Kuruyemiş, yılbaşında kuruyemiş keyfini en üst seviyeye taşırken, tüketicilere farklı alternatifler sunuyor. Ay çekirdeği, fındık, fıstık, leblebi, badem gibi sevilen klasik ürünlerin yanında kaju ve siyah kuru üzümle zenginleştirilen “Klasik Mix” ya da kavrulmamış çiğ ürünler ve doğal yöntemlerle kurutulmuş meyvelerden oluşan “Altın Meyveler” serisi, lezzetli seçenekler olarak dikkat çekiyor.

Yüzde 100 doğal olarak sunulan Altın Meyveler serisinde kuru erik, kuru üzüm, çekirdekli siyah üzüm, badem, ceviz, gün kurusu kayısı ve kuru kayısı çeşitleri olmak üzere toplam 7 ürün yer alıyor.

Kuruyemiş ürünleri, keyif vermenin yanı sıra sağlık faydalarıyla öne çıkıyor. Yer fıstığı, beden ve zihin gücünü arttırıyor. Fındık ve kuru üzüm enerji veriyor. Ay çekirdeği, bol E vitamini ve protein içeriyor. Ceviz ve badem, zihin yorgunluğunu gideriyor, hafızayı geliştiriyor. Kuru kayısı, sindirim sorunlarına yardımcı oluyor. Siyah üzüm ise bağışıklık sistemini güçlendiriyor, ayrıca kansızlığa iyi geliyor.

Bimola Popcorn

Papağan Kuruyemiş, yılbaşı için ayrıca bir atıştırmalık alternatifi daha sunuyor. Papağan kalitesiyle sunulan Bimola Popcorn, hiçbir katkı maddesi içermeden mısır, bitkisel yağ, tuz ve doğal aromalarla hazırlanıyor. Türk damak tadına uygun Bimola Popcorn, dengeli yağ ve tuz oranıyla öne çıkıyor.

Ay çekirdeği paketlerine eklenen çöp poşetleri uygulamasıyla kuruyemiş sektörünün yenilikçi kuruluşu olarak öne çıkan Papağan Kuruyemiş’in ürünleri, farklı gramaj ve büyüklük seçenekleriyle Türkiye’nin önde gelen perakende noktalarında, ulusal ve yerel marketlerde, bakkal ve büfelerde tüketicilere sunuluyor.

Emekçioğlu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Papağan, üretimini Avrupa normlarına uygun hijyen, sağlık ve kalite standartları doğrultusunda İSO 9001:2000 ve HACCP Uluslararası Gıda Güvenlik Sistemi kurallarına göre en yeni teknoloji ile donatılan Çorlu’daki tesislerinde yapıyor.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.