Gıda Hattı

Yeni bir yemek platformu geliyor! Migros online yemek satışına başlıyor...

13 Haziran 2022, 19:08
Paylaş
Yeni bir yemek platformu geliyor! Migros online yemek satışına başlıyor...
Yeni bir yemek platformu geliyor! Migros online yemek satışına başlıyor. Migros, Getir ve YemekSepeti'ne rakip olacak yeni yemek uygulamasını duyurdu. Migros kendi yemek uygulamasını başlattı. Artık Getir ve YemekSepeti, Getir ve Trendyol Go'ya ek olarak bir uygulama daha karşımıza çıkacak. İşte detaylar...

Yeni bir yemek platformu geliyor! Migros online yemek satışına başlıyor. Migros Ticaret A.Ş., bağlı ortaklığı Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş. (Migros One) bünyesinde yemek dağıtım hizmeti sağlayan bir online yemek platformu kurduğunu duyurdu.

Şirket tarafından KAP’a yapılan açıklamada, platformun isminin “Migros Yemek” olduğunu belirtildi.

Açıklamaya göre İstanbul Ataşehir’de yemek servisine başlayan platformun, önümüzdeki dönemlerde Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermesi hedefleniyor.

Migros Yemek, bugün itibarıyla İstanbul Ataşehir'de hizmet vermeye başladı. Uygulama ile ilgili bu açıklamalar yapıldı:

Müşterilerimizin online perakendeciliğin gıda ve benzeri iş kollarındaki değişen ve çeşitlenen beklentilerine daha iyi cevap verebilmek ve Şirketimizin online kanallarının gelişimini hızlandırabilmek amacıyla, Ekim 2021'de kurulan bağlı ortaklığımız Dijital Platform Gıda Hizmetleri A.Ş. ("Migros One") müşterilerine sunduğu hizmet kapsamını geliştirmektedir. Mevcut durumda "Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Macroonline ve Tazedirekt" online kanallarının hizmetini çatısı altında bulunduran Migros One'ın bünyesinde, yemek dağıtım hizmeti sağlayan bir online yemek platformu kurulmuştur. ‘Migros Yemek' adıyla kurulan bu online yemek platformu, geniş restoran ağı, uygun fiyatlı, bol çeşitli ve sağlıklı menü seçenekleri ile bugün itibarıyla İstanbul Ataşehir'de yemek servisine başlamış olup, önümüzdeki dönemlerde platformun hizmet ağının genişletilerek Türkiye'nin 81 ilinde hizmet verilmeye başlanması planlanmaktadır."

Migros, online yemek siparişi ile birlikte Yemeksepeti, Getir ve Trendyol gibi önemli markalara da rakip oldu. Migros Yemek servisinin nasıl bir performansa sahip olacağını ise zaman gösterecek.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.