Gıda Hattı

Yengeç Burcu Yengeç Burcu özellikleri 2021 : Yengeç Burcu erkeği ve kadını

Son Güncelleme: 21 Eylül 2021 14:44
Paylaş

Yengeç Burcu özellikleri nedir? Yengeç burcu kadını özellikleri, Yengeç burcu erkeği özellikleri neler? İşte Burç Yorumları ve Yengeç Burcu aşk, sağlık ve para konularında tüm detaylar.

Astrolojik kaynaklarda talihin en çok sevdiği burç olarak tanımlanan Yengeç Burcu özellikleri neler? Yengeç Burcu erkeği özellikleri? Yengeç Burcu Kadını özellikleri. Yengeç Bucu 2021 yorumu. Yengeç Burcu Burç uyumu nedir? Yükselen Burç Yengeç? Yengeç Burcu hakkında öğrenmek istediklerinizi sizin için derledik. Diğer Burçlar ve tarihleri 2021 : Hangi burç hangi tarih aralığında?

Yengeç, yerküreden bakıldığında, Yengeç takımyıldızı; Başak, Aslan, İkizler, Küçük köpek, Sextant ve Su yılanı takım yıldızları arasında yer alır. Yengeç'in içinde bulunan yıldızlardan en çok bilineni "Asellus Australlis"tir. Bu yıldız yaklaşık 136 ışık yılı uzaklıktadır.

Bulutsuz küme halinde bulunan "Praesepe" yerküreye en yakın olanıdır. Yengeç burcu olan insanlar, gücünü Ay'dan alır. Ay'ın dolunay halinde olduğu zaman en güçlü oldukları zamandır.

Marcus Manilius'un astrolojinin esaslarını kaleme aldığı beş ciltlik Astronomica adlı eserde Yengeç burcunun özellikleri şu şekilde yer almaktadır;

Herkesin gördüğü ama kendisi istemezse kimsenin ulaşamadığı bir kadın misali ortalıkta dolanan "talih" bu burcun insanını pek sever. Doğuştan zekidir, kavgayı sevmez ama çıkarı söz konusu olduğunda savaşı bile göze alır. Daha fazla kazanç elde edebilmek için seve seve Jüpiter'e yakardığı saatleri artırabilir.

Yengeç Burcu özellikleri 2019 : İşte Yengeç Burcu kadını ve erkeği
Yengeç Burcu özellikleri 2019 : İşte Yengeç Burcu kadını ve erkeği

Yengeç Burcu Özellikleri

 • Yıldızı: Ay - Duygular temsilcisi
 • Grubu: Su. Negatif
 • Burcun Türü: Öncü
 • Üstün Yeteneği: Sabırlı olmak
 • Özelliği: Merhametli, yumuşak huylu, iyi niyetli olmak
 • Emeli: Büyük para sahibi olmak
 • Amacı: Daima yükselmek
 • Yenmesi gereken huyu: Dikkatsizlik
 • Uğurlu günü: Pazartesi.
 • Uğurlu sayı: 2, 4, 12, 456, 9742.
 • Uğurlu taşı: Yakut ve Aytaşı.
 • Uğurlu renkleri: Beyaz, gümüş, açık gri, mor
 • Uğurlu çiçekleri: Nilüfer, beyaz gül, zambak
 • Uğurlu kokuları: Misk, müge, leylak
 • Uğurlu müziği: Romantik şarkılar
 • Uygun eş: Boğa, Akrep ve Balık

Yengeç Burcu muhtemel sağlık sorunları neler?

Yengeç burcu özellikleri sağlık sorunları bakımından göğüs ve solunum sistemi hastalıkları, ülser, kadınlarda üreme organlarıyla ilgili hastalıklara yatkındır.

Diğer burçlara nazaran daha duygusal olan yengeçler için beslenme alışkanlıklarını değiştirmek çok önemli. Sürekli üzüntü içerisinde olan yengeç insanlarının bünyeleri de bağışıklık sistemini etkiliyor.

Üzüldükçe atıştırmalık ve abur cuburlara yönelen yengeçler, nişasta, şeker, tuz ve baharatlardan uzak durmalıdır. Dolayısıyla beslenme alışkanlıklarını değiştirmeli ve kendilerine yeni bir program hazırlamalıdırlar. Mideleri hassas olan yengeçler, midelerine uygun olan yiyeceklerden tüketirken, yiyemedikleri için de kendini alıştırmaya çalışmalıdır.

Yengeç Burcunun başarılı olacağınız meslekler nelerdir?

Yengeç burcu özellikleri bakımından Turizmcilik, otelcilik, ithalat-ihracat, pilotluk, gemicilik, petrolcülük ve sıvı maddelerle ilgili meslekler, kimyagerlik, eczacılık, denizcilik, araştırmacılık gibi mesleklere yatkındır.

Yengeç Burcu özellikleri

Yengeç burcunda doğanlar için azimlilik özellikleri arasında en belirgin olanıdır. Aşkları da kök saldıktan sonra kesin bir sadakate dönüşür. Sonra tek bir insanin sevgisini aşar ve evi, aileyi ve içinde bulunduğu topluluğu kaplar. Kendini bilip gördüğüne ve geleneklerine son derece bağlı olur. Fakat, sık sık tartışmayı sever.

Yolculuğu severler; büyük denizci, kaptan ve araştırmacı olurlar. Ama tipik Yengeç burcu yıllar süren maceralardan sonra baba ocaklarına dönerler. Orada dünyanın en mutlu kişisi olurlar.

Yengeç burcunda doğanların ruh durumları da çok önemlidir. Kişi aydın biriyse, ruh durumunu yönetir, fakat gelişmiş bir kişiği yoksa duygularına esir olup gider.

Yengeç Burcu Erkeği özellikleri

Bir yengeç burcu erkeğiyle birlikte olmaksa amacınız, çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya hazır olun.

Nazik ve beyefendi bir kişiliğe sahip olan yengeç burcu erkekleri, muhattabı olduğu kişiye oldukça önem verir. Yalan ve yalancıları itici ve soğuk görürler. Bir yalana denk geldiğinde ortamdan uzaklaşmaya çalışır. Ağır başlı ve asil tavırlıdırlar. Olumlu birçok noktada insanların dikkatini çekmeyi başarırlar. Maneviyat onlar için her şey demektir.

İnsanların zayıf yönlerini gözlemlemekte iyi olan yengeç burcu erkekleri, onların zayıf yönlerini güçlendirmeye yönelik davranışlar sergiler. Akıllı ve son derece pratik bir zekaya sahip olan yengeç erkekleri için kişilikleri çoğu zaman değişken olabilmektedir. Son derece inatçı ve koruyuculardır. Duygusal olarak kırıldıklarında her yengeç erkeği kendi kabuğuna çekilmeyi tercih ederek kendini ortamdan soyutlamaya çalışır.

Yengeç Burcu Kadını özellikleri

Yengeç burçları anaç burçlar arasındadır. Yengeç burcu kadını, karşı cinsten; öncelikle kendine iyi bir eş, sonrasında da çocuklarına iyi bir baba olmasını bekler.

Hoş bir mizaca sahip kadınlardır. Evcimen yapıları gereği evlerindeki yaşantılarına düşkünlerdir. Sıcakkanlı ve dürüst yapıya sahip olan yengeç kadınları, kötülükten hoşlanmaz, iyi niyetli insanlardır.

Duygu – mantık ilişkilerinde duygusallıktan yana olan yengeç burcu kadınları, geleneklerine düşkün, romantik, eğlenceli ve maceracılardır.

Sezgilerine güvenen yengeç kadınları, tamamen sezgiye yönelik içsel hareketler sergilerler. Kolay incinen ama cömert bir kalpleri olduğu için kolay affeden yengeç burcu, kendisi hakkında konuşulmasından haz etmez. Kendisini eleştirenler için eleştirilere kapalıdır. Eksik yönlerini kabullenmekte güçlük çeker.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu insanından bir ilişkinin başlangıcında ilk adımın gelmesini, duygularını açıkca ifade etmesini beklemeyin.

Yengeç Burcu Cinsellik

Romantik yengeç burcunun tutkusu da romantizmdir. Onların ilan-ı aşk edecekleri ortam üzerine ay ışığı düşen bir göl kenarı olabilir mesela.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Yengeç burcu insanı iş hayatı konusunda yaradılıştan yeteneklidir. Parayı işletmeyi iyi bilir. Sabrıyla her işin üstesinden gelir.

Yengeç Burcu Sağlık

Astroloji ve bizi temsil eden burçlar bizi etkilediği gibi sağlığımız açısından da büyük önem teşkil eder. Burcumuz, gezegenler ve evleri sahip olduğumuz bazı organlarımızı temsil ederler.

Yükselen Yengeç Burcu

Siz, anneniz ve ailenizle ilgili geçmişte yaşadığınız nostaljilere yönelen psikolojik doğanız ile hayalci birisiniz. İçgüdünüz ve kendinizi dış dünyadan korumaya olan ihtiyacınız oldukça gelişmiştir. İç dünyanız, canlı ve sınırsız hayal gücü ve bütün risklerden kaçınmaya ve güvenliği takip etmeye yönelik eğilim ile zengindir.

Siz, gerçek yüzünüzü sadece güvendiğiniz insanlara gösterirsiniz. Geçmişin nostaljisinin getirdiği refaha ihtiyaç duyarsınız. Bu yükselen ile, siz, duygusal, hassas, sakin, alıngan, sadık, dayanıklı, korumacı, kırılgan, cömert, romantik, şefkatli, şair, babacan ya da anaç, hayalci, üşengeç, hırslı ve kendini adamış olarak görünebilirsiniz.

Aynı zamanda, korku duyulan, gerçekçi, kaçamak, pasif hassas, endişeli, bağımlı, inatçı, deli, geriye dönük, tembel, külfetli, anlaşılmaz ve evde oturmayı seven biri olabilirsiniz.

Yengeç burcu herkesin kendine ihtiyacı olduğuna inanır. Bu yüzden ona söylenecek en güzel kelime koruyucudur.

Etrafına karşı her zaman duyarlı olan mizacı ve her an yardım etmeye hazır imajıyla oldukça iyi dost olurlar. Hayata yaklaşımı ise tipik bir süpermen misali gibidir. Dünyaya yardım ettikten sonra enerji toplamak için kendi kendine sığınırlar.

Yükselen Yengeç insanlarının kendilerine has bir duruşları vardır.  Ailesine, sevdiklerine çok babacan veya anaç bir ruhla bağlıdır, aileye çok düşkündür ve onları öncelik sırasında en ön sıralara oturtur. Biraz hastalık hastası olma durumları vardır aslında tam olarak yaptıkları şey küçük hastalıkları büyütmektir.

Evlerinde yenilikler yapmaktan, güzel yemekler hazırlamaktan, aile bireyleri yolculuktan keyif alırlar. Etraflarındaki insanları incitmekten hiç hoşlanmazlar ve bundan azami ölçüde kaçınırlar.

Aldatılmak onlar için bütün değerlerine yapılmış bir hakarettir. Bunu asla affetmez ve unutmazlar. Para söz konusu olunca titizliklerini korurlar. Çok para kazanmadıkları durumlarda bile muhakkak onların birikmiş paralarının olduğuna tanık olursunuz.

Kolay kazanmadıklarını düşündükleri parayı kimsenin eline kolay kolay bırakmazlar. Bu nedenle pazarlık yapmada üstlerine yoktur. Bakmayın siz oradan ince de bir zevk alırlar. Duygularını belli etmek konusunda o kadar da iyi sayılmazlar. Ama bir şekilde sevdiklerinin onun sevgisinden haberdar olmasını ister ve bunu da sağlarlar.

Sevdiği insanlar için ciddi fedakarlıklarda bulunurken bir an bile gözlerini kırpmazlar. Çok merhametli, şefkatli ve yardım severdirler. Yükseleni Yengeç olanlar bu anaçlık ve babacanlık duygularının etkisinde çocuklara karşı çok sevgi dolu ve şefkatli olurlar. Ailenin büyükleriyle, eşleriyle ve çocuklarıyla çokça ilgilenirler.

Yükselen Yengeçler başkalarının sağlığını ve dirliğini en az kendilerini düşündükleri kadar düşünür. Aileleri yakınlarında değilse ve kendi ailelerini henüz kurmamışlarsa arkadaşlarına yönelirler. Korumacı kişilikleri onların kötü olanı çabucak sezmelerine olanak sağlamıştır.

Algılarını açarak bir yerde olumsuz bir şey varsa hemen ondan haberdar olur. Çözüme ulaştırıncaya kadar yollar ararlar. Bütün o kötü enerjiye dayanabilmek için fizyolojilerini ve psikolojilerini çok sağlam tutmaları gerekmektedir.

Yengeç Burcu Özellikleri – Yengeç Burcu Kadını – Burç Uyumu

Yengeç Burcu kadını özellikleri Yengeç burcu kadını  aşk yaşamı ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Yengeç Burcu kadının özellikleri tüm burçlara göre burç uyumu.

Yengeç burcu kadını ve Koç burcu erkeği

Siz, duygularınızı gizlemede; o ise sizi açmada büyük zorluk çeker. Büyük olasılıkla ilişkide zorluklar yaratacak olan neredeyse klasik bir tartışma durumu. Bu da yetmez, o kendini, kendisi gibilerden oluşan bir toplumda, güvenilir aile çemberinden daha rahat hisseder. Yengeç kadını olarak siz bu durumdan acı çekersiniz. Dürüst ve neredeyse acımasız tarzıyla, özellikle de seks konusunda, size kendini sevdirmeye çalışmaktan çok, acı verecektir. ihtiyacınız olan duygusal şefkati, bu erkek genelde size veremez. Ama bu, sizi gerçekten sevmediği anlamına gelmez.

Koç ve Yengeç birbirlerine ateş ve su kadar terstir. Ama zıt kutuplar birbirini çeker.

Siz daima gayretli ve bir işe sonunu getirmek için başlayanlardan siniz, buna karşın o daima yenilik arayışı içindedir. Genelde de ona ulaşamadan sıkılır.

Birşey için savaşabilir, ama bunu gerçekten isterse. Koç burcu erkeğiyle hareketli bir yaşam sürersiniz; değişimi ve sosyalliği sever. Çoğu zıtlıklarda, tartışmalar katlanılmaz olabilir. Fakat ikiniz de kindar değilsiniz.

Yengeç burcu kadını ve Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeği, sizin bir erkekte aradığınız her şeye sahiptir. İkiniz ideal bir çift sayılabilirsiniz, çünkü birbirinizi mükemmel tamamlarsınız. İkiniz de kendinizi iyi ve güvenli hissedeceğiniz, düzenli bir aile yaşamını ve evi istersiniz. Size ikisini de sunmak, onu mutlu eder. Her saniye, onun için ne ifade ettiğinizi bilmek istersiniz. Çünkü o, her şeyi önünüze döken bir erkek değildir. Açık, dürüst ve doğrudur.

Doğrusu büyük bir ihtimalle, onun biraz daha sevecen ve romantik olmasını dileyeceksiniz. Güvenilirliği ve kendinden eminliği karşısında, kendi güvensizliğinizi unutacaksınız.

Boğa burcu erkeği, aşkta da çekici, sahiplenicidir ve bu nedenle çok kıskanç olabilir.

Geleceğiniz. için endişelenmenize hiç gerek yok. Boğa erkeği bunu sizin için sağlayacaktır, hem de sadece güvenlik ihtiyacınızı tatmin etmek için değil.

Hayatın değişik dönemlerinde hep kendini korumaya çabaladığı için hiçbir şey onu şaşırtmaz. Kaprislerinizle başa çıkabilirseniz, her konuda birbirinize gayet iyi uyum sağlarsınız.

Yengeç burcu kadını ve İkizler burcu erkeği

Birlikteliğinizde ya size katlanır ya da kalbinizi kırar. Şaşırtıcı olaylar karşısında, onun yanında kişiliğinizi kaybetmemeye dikkat edin. İkizlerin çok yönlü ilgi alanlarına katlanmayı istemek, daha önemlisi katlanabilmek her zaman kolay değildir.

Sizi kurtuluşu olmayan cazibesiyle kendisine doğru çeker ve oldukça da sahiplenicidir.

Bazen gerçekten katlanılması zor olan anlar için yaşar. Buradan, ona gerçekten ilginç gelen bir konuda sizi unutabileceği anlaşılabilir. Bu nedenle ona sitem etmeyin, bunu anlayışla karşılamaz. Bunun dışında seve seve flört eder ve birden fazla flörte de karşı değildir. Ve bunu, sonsuz sadakati, içten yeminlerle vadetmesine ve gerçekte de öyle düşünmüş olmasına rağmen yapar. Bu durum size ağır gelse de onun aşkından kuşku duymayın.

Yengeç burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği

İkiniz de aynı burçta doğduğunuz için iyi anlaşmalısınız. Eşiniz her zamanki gibi ruhunun derinliklerine daldığında, ona anlayış göstermelisiniz. Birbirinizi birçok alanda tamamlarsınız. İkiniz için de  daldığınız rüya aleminden banal gerçekliğe dönmek zordur. Yengeç burcu erkeği saygılı ve hassas bir insandır.

Kendinizi ona göre yönlendireceğiniz bir erkek arıyorsanız, Yengeçle yakın ilişkiye girmemelisiniz. Yengeç erkeği, omzuna yaslanıp ağlayabileceğiniz bir tip değildir. Aksine, kendi hüzünlü ruh haline çare olabilecek bir insana ihtiyaç duyar. Ama çalışkan, güvenilir ve üstlendiği sorumlulukları ciddiye alan biridir.

Yengeçler, talihsiz gibi görünen insanlardandır.

Hayatları boyunca şanssızlık, onların bir kabahati olmamasına rağmen, peşlerini bırakmaz. Mesleklerinde de pek ba şarılı değillerdir. Açlıktan nefesleri kokmaz, ama öyle çok büyük "sıçramalar" da yapamazlar. Yine de aniden ve beklenmedik bir şekilde kendi zararlarını tazmin edecek bir hedefe yönelirler.

O, evlilik konusunu tartarak düşünür. Onunla nikah masasina oturmadan önce, uzun sürecek bir sınava hazır olmalısınız. Yengeç burcu yaratıcı yeteneklere sahiptir. Bu yüzden bu burçta aralarında müzisyen ve ressamların bulunduğu pek çok sanatçı vardır.

Çocuk yetiştirme konusunda bir birinizle uyumlusunuz, bu konuda sorun çıkmaz. Yengeç burcu erkeğinden beklediğiniz kadarını ona vermeye hazırsanız, önünüzde mutlu anlar var.

Yengeç burcu kadını ve Aslan burcu erkeği

Aslan erkeği rüyalarınızın erkeği ve ideal eşiniz olabilir. İlişkiye girmek için son adımı atmadan önce, gerekli koşulların hazır olup olmadığını ölçüp biçmeniz gerek. Aslan burcu sahneye hayvanlar alemindeki babası gibi görkemli şekilde çıkar. Ama gerçekte kendine güveni eksiktir.  Bu kusurunu "Hoooa, şimdi sahne ye çıkıyorum"la kapamaya çalışır. Her zaman en büyük olduğunu düşünür ve öyle hareket eder.

Hata ve eksikliklerini anlamak ve kabullenmek, Aslanların hiç aklına gelmez.

Ama eksikliklerini görüp bu konuda çalışan insanlardan hoşlanırlar. Ayrıca eksik olan alçakgönüllülükleri, size fazlaca sorun yaratabilir. O, yola gelmek ve haksız olduğunu kabullenmek yerine, gerçekleri kendine ve "amacına uyacak" şekilde "çarpıtan" biridir. Sizin için imkansız değil, ama zor olan, Aslan burcu erkeğinin cazibesine yenilmemektir. Eğer, kendisine uygun olduğunuza inanırsa, kaçış yolunuz yok demektir.

Sizi öylesine etkileyecektir ki onun dediği her şeyi aynen yapacaksınız. Onun yanında kişiliğinizi kaybetme tehlikesi içindesiniz. Yapısı, sizin üzerinizde pozitif bir etki yaratacaktır. Sizi, sığınağınızdan çıkarır tekrar zırhınıza bürünmenizi engeller.

Aslan burcu erkeği, mesleki hayatında olduğu kadar özel hayatında da şef olmayı, emirler vermeyi ister. Çocukları sevmesine rağmen, çok fazla çocuk sahibi olmayı istemeyecektir. Dört duvar arasında bir çocuk sürüsü tarafından bozulmayacak, düzenli bir hayatı sever.

Yengeç burcu kadını ve Başak burcu erkeği

Karşınızdaki Başak burcu erkeği ise; bilmelisiniz ki tezatların dünyasına itilebilirsiniz. Siz olaylar hakkında duygusal kararlar veren birisiniz. Buna karşın o aklın insanıdır. Sizinkiyle karşılaştırıldığında, anlayışının daha soğuk ve keskin olması sizi şaşırtacaktır.

Büyük olanlar kadar küçük sorunların üzerine de gider ve mantıklı çözümleri kabul eder. Siz ise duygularınızın sizi yönetmesine izin verirsiniz. Daha yakın ilişkiye girmek istemeniz için, ilk karşılaşmanızda ikinizi de şimşekler çarpmış ve çıldırmış olmalısınız. O, bakımlı dış görünüşü ve görgü kurallarına uygun davranışlarıyla, kadınlar üzerinde çekici bir etki bırakır.

Yine de bazılarına göre çok tutucu, esnek olmayan fakat, kanıtlar öne sürüldüğünde mantıklı hale getirilebilecek bir bakış açısına sahiptir. Birkaç ay sonra görüşlerinizin, hayatın birçok alanında bir araya gelemeyecek kadar birbirinden uzak olduğunu göreceksiniz. Başak burcu için, fazla hassas ve derin den yaralanabilecek şekilde kırılgandır, denir.

O kabul etmese de çok kırılgan olduğu bir gerçektir.Bu onun en büyük özelliğidir.

Başak burcu insanların bazı davranışlarının temel nedeni, duygularının yaralanmasından duydukları korkudur. Çekicilikleri nedeniyle Başak erkekleri kadınları baştan çıkarabilmek için sayısız olanaklar elde ederler. Ama bu olanakları sıkı ahlaki prensipleri ve hayatlarının düzensizliğe dönüşebileceği korkusu yüzünden kullanamaz. Bir aşık olarak Başak, size çok çekingen görünebilir.

Onun erotik isteklerini keşfetmek ve alevlendirmek size düşmektedir. Ancak bundan sonra onun soguk ve sıkıcı maskesinin altında, nasıl bir ihtirasın yattığını görebileceksiniz. Böylelikle hayatı boyunca sürecek sevgisinden emin olabilirsiniz. Çocukları çok fazla sevmesi, kendisinin olmasa da çocuklarla iyi geçinebilmesine rağmen, çocuk sahibi olmayı pek istemez. Siz de hayatında huzursuzluk kaynağı olabilirsiuniz. Unutmayın, onun için huzur ve düzen kutsaldır.

Yengeç burcu kadını ve Terazi burcu erkeği

Sizi, kendi doğrularınıza yönlendirmek, Terazi burcu erkeğinin değil, yalnızca sizin işinizdir. Herhangi bir konuda karar vermeniz için yardıma kalkışsa da beceremez. Çoğu insana gerçeklikten uzak bir hayalci gibi görünür.

Terazi burcu erkeği sizin için büyük bir olasılıkla daima bir soru işareti olarak kalacaktır. Bugün size en içten yeminlerle aşkını ilan ederken, başka bir gün soğuk bir yabancı gibi davranır. Aranızda kötü bir şey geçmemesine rağmen size sırtını dönebilir. Bu huylarıyla başa çıkmayı öğrenmek için onu istemelisiniz. Birçok durumda neyi yanlış yapmış olabileceğinizi düşünmek faydasız olabilir. Bunu hiçbir zaman anlayamazsınız, çünkü nedenini sadece o bilir.

Yengeç burcu kadını ve Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği, hayatınız boyunca tanıyabileceğiniz en büyüleyici erkeklerden biridir. Tahminen daha ilk görüşte onun cazibesine kapılacaksınız. İkiniz de su grubunda doğduğunuz için birçok ortak noktanız var.

İkiniz de heyecanlı ve fantazi dolu bir yaşam isteyen, tutkulu insanlarsınız. Ancak o çok romantik değildir.  Cinsel olarak neredeyse doyumsuz biridir ve daima yeniyi "denemek" ister. Aranızdaki büyü, cinsel bir çekimden ileri geliyorsa ilişkinizin kısa zaman sonra sona ereceği tahmin edilebilir. Zor bir insan olduğunuz için kaprislerinize katlanmak herkesin başarabileceği bir iş değildir.

Akrep burcu erkeği için sevgi ve kıskançlık birbirine çok yakın şeylerdir.

Onu kışkırtmak ve sorun yaratmaktan kaçınmalısınız. Aksi halde sahiplenici ve kavgacı doğası ortaya çıkacaktır. Diğer yandan, ona karşı göstereceğiniz sabrı kayıtsızlık olarak algılayacaktır. Tüm karşıtlıklara rağmen, aranızdaki büyü devam edecek ve tutku dolu bir uzlaşmaya yol açacaktır. Bu esaslara göre, ilişkiniz gerçekten uyumlu ve mutlu yürüyecektir.

Yengeç burcu kadını ve Yay burcu erkeği

Yayın nefret ettiği bir şey varsa, o da kısıtlanmak duygusudur. Özgürlüğünü her şeyden çok sever ve dünyadaki hiçbir şeye, hatta her şeyden çok sevdiği kadın uğruna dahi ondan vazgeçmez. Yay, hiçbir zaman büyümez, kalbinin derinliklerinde daima bir çocuk vardır ve onu kalbinde saklamak zorundadır. Her şeyden önce, hayatınızı, oyunu ne zaman bırakacağını bilmeyen bir erkekle geçirmek isteyip istemediğinize karar vermek zorundasınız.

Eğer sürüklenmeye hazırsanız (çok az Yengeç kadını buna hazırdır) aranız çok iyi olacaktır. Aşırı davranışlarıyla, hassas ve kolay kırılan bir insan olduğunun bilinmesini engellemeye çalışır. Diğer insanların ona çok yaklaşmasını önlemek için, kendini olduğundan farklı göstermeye çalışır. Yine de üzerinizde olumlu bir etki bırakacak ve diğer insanlara karşı açık olmanız için yardım edecektir.

Onu, rahat bırakın ve kendine değer vermesini sağlamaya çalışın. Bu küçük çocuğun her olaydan sonra, size tekrar geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Sizi daima sevecek ve bu durum saçlarınıza aklar düştüğü zaman da bile değişmeyecektir. Birlikteliğiniz uyumlu bir şekilde yürüyecektir.

Yengeç burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği

Oğlak burcu erkeğiyle karşılaştığınızda, büyük bir olasılıkla onu uzun süreden beri tanıdığınız duygusuna kapılacaksınız. Doğa ve kişilik yapısı olarak ona çok benzersiniz. Ama uyanık ve dikkatli olun, çünkü Oğlak burçları aldatmanın ustasıdır. Daima "kamuflaj ve aldatma"ya başvurur. Çünkü hiçbir insanın onun ürkek ve çekingen yapısını açığa çıkarmasını istemez. Kalbinin derinliklerinde iflah olmaz bir çocuk ruhu taşır ve hayatını başka insanlarla paylaşmaktan korkar. Daima hayalcidir ve öyle de kalır.

Banal gerçeklikle uğraşmak ona ağır gelir. Bunu bastırmak için genelde kendini işine verir. Tutkuyla sizi istemesine rağmen ancak tarafınızdan reddedilmeyeceğine emin olduğun da size yaklaşacaktır. Ona ağır gelen bir diğer şey de eleştirilmektir.

Oğlağı gerçek bir cimri olarak tanımlayamazsınız, ama parayı elinin ucuyla verir. Güvenlik üzerine çok düşünür ve size güvenli bir gelecek sunabilmek için her şeyi yapar. aile reisi olarak sorumluluklarını iyi bilir. Çocukların yetiştirilmesiyle duyarlı bir şekilde ilgilenir. Bu konuda çoğu şeyde olduğu gibi hayran olduğu babasını örnek alır.

Yengeç burcu kadını ve Kova burcu erkeği

Kova burcu geleneksel olmayan düşünce ve davranışlarıyla sizi, başlangıçta etkilemek yerine korkutacaktır. Ona göre her konuda kesin bir düşünceye sahip olmak önemlidir. Bu düşünce sizi, çileden çıkarabilir. Ona göre mantık, bazılarının günlük yaşamda kullandığı, ama onu etkilemeyen ve taklit de etmeyeceği bir şeydir. Kova burçları etkili olmak için, tümüyle angaje olabileceği şeyleri arar; yarım kalan işlerden hoşlanmaz ve ne kendisi ne de başkaları için buna katlanmaz.

Gerçek duygularına değer vermez, daha çok beraber olduğu insanları içlerinden neler geçtiğini anlamak için gözlem ve analiz eder. Eğer size karar vermişse, sizden bir konu hakkında, tıpkı onun gibi tutkulu bir taraftar olmanızı ister. Bu aynı zamanda, isteseniz de istemesenizde onun davasını kendi davanız yapmak zorunda kalacağınız anlamına da gelebilir. Kovaların, tüm zorluklara rağmen, işlerinde başarılı olmaları şaşırtıcıdır.

Tıpkı sizin gibi, yaşamlarında istikrar sağlayıcı bir güçe ihtiyaçları vardır. Bu gücü onu, dikkate değer sonuçlara ulaşabilir. Onun aşkta kendisini aşabilmesi için baştan çıkarma sanatının tüm inceliklerini bilmek zorundasınız. Çok tutumlu olmamasına rağmen, daima isteklerini gerçekleştirmek için gerekli paraya sahiptir.

Yengeç burcu kadını ve Balık burcu erkeği

Balık erkeği hayatınıza girer ve sizi büyüler. Her zaman varlığından şüphe duyduğunuz ilk bakışta aşk budur. O da sizin gibi çok romantik, sanatsal yeteneği olan ve çok fazla duyarlı bir hayalcidir. Sizin yapmaya bile cesaret edemeyeceğiniz, düşlerinizi gerçekleştirecek en zor işten bile çekinmez.

Sizi küçük sürpriz ve hediyelerle iltifata boğacaktır. Siz de bunları takdir etmekle tanınırsınız. Balık burcu erkeği, mesleki olarak yetenek ve eğilimlerini tatmin edecek sanatsal yaratıcılık gerektiren faaliyetlerle ilgilenir.

İkiniz de su grubundan olduğunuz için birbirinizi çok iyi anlarsınız. Çok hassastır ve sizin ruhsal sarsıntılarınıza ortak olur ve daima öneri ve hareketleriyle yanınızdadır.

Eğer depresif bir ruh haline girerse, sizden onu yönlendirmenizi bekler. Siz, işinde başarılı olmak için ona gerekli motivasyonu sağlayabilecek bir kadınsınız. Güvenlikte olma ihtiyacını çok fazla hissettiğinden birlikte yaşayabilmek için her şeye dikkat eder.

Yengeç Burcu Özellikleri – Yengeç Burcu Erkeği – Burç Uyumu

Yengeç Burcu erkeği özellikleri Yengeç burcu erkeği aşk yaşamı ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Yengeç Burcu erkeği özellikleri tüm burçlara göre burç uyumu.

Yengeç burcu erkeği ve Koç burcu kadını

Koç burcu kadını, hareket etmeyi sever ve sizin seve seve yaptığınız gibi düşünerek mutlu olamaz. Bu nedenle size göre daha atılgandır. Koç kadını hırslıdır. Bu yüzden, eşinin olduğu kadar kendisınin işi de onun için çok önemlidir. Siz Koç kadınının, delilik sınırına getirmiş olduğu tek erkek olmayabilirsiniz.

Diğer yandan onda çok güçlü annelik duyguları da bulunabilir. Koç burcu kadının genelde geç evlenmesinin nedeni hırsı olabilir. Kendini kesin olarak bağlamadan önce kişisel isteklerinden birini, mesleki alanda da yerine getirmiş olmak ister. Dikkatini çektiğiniz takdirde, sizi fırtına gibi bir saldırıyla fetheden kişi olacaktır.

Siz rahat ve kedersiz bir hayat sürmeyi isterken; Koç burcu kadını ne dinlenmeyi ne de sükuneti bilir. Devamlı artan girişimciliği ve enerjisi sizi korkutur. Koç burcu eşinizin ilişkiniz de inisiyatifi ele almasına kendinizi hazırlamalısınız.

Yine de onun atılgan hareketleriyle sizi aldatmasına izin vermeyin. Aslında, çabuk kırılan ve aşağılık kompleksiyle çok zor başa çıkabilen bir insandır. Bu onun bütün kıskançlığının nedenidir. Kendisi için doğru eşi ararken, sizi tanımadan önce arkasında bir sürü ama sıkı fıkı ilişkileri bırakması mümkündür.

Genelde çoğu tarafından hayal kırıklığına uğratılrmıştır ve bundan dolayı hayatı boyunca acı çeker. Siz de bunlardan biri ola bilirsiniz. İddialarınız büyük olmasa bile, onların neler olduğunu sorma yacaktır. Onunla yaşamak her zaman kolay olmayacaktır. Ama duyarlı ve tutkulu bir aşık olduğunuz için, bir çok şeyin bedelini size ödetecektir.

Yengeç burcu erkeği ve Boğa burcu kadını

Boğa burcu kadını  sizden, ancak duygularından emin oldugunda hoşlanır. Heyecanlı bir macera ona çok terstir, özellikle de sıkı bir ilişkiye girdiyse. Sadakat duygusu çok güçlüdür. Ve sizden de bunu bekler. İkiniz birçok ortak noktaya sahipsiniz. İkinizde de bir güvenlik sağlama çabası vardır.

İçinde kendinizi iyi hissedeceğiniz hoş bir yuvayı beraber kurabilirsiniz. Boğa burcu kadını doğaya çok bağlıdır. Doğa yürüyüşleri ve bahçe işleriyle gerginliğini üzerinden atar. Tiyatro, müzik, hoş sohbetler ve iyi bir yemek gibi hayatın hoş yönlerinden yararlanmayı bilirsiniz. Her şeyden önce sizi ve Boğa kadınını yıldızlar olumlu yönde etkiler.

Yengeç burcu erkeği ve İkizler burcu kadını

İkizler burcu çift karakterlidir. Ruhsal sarsıntılar onlarda belirgindir. Bunun üstesinden hangi yanlarıyla gelebileceklerini bilemezler. Eğer ikizler kadınıyla daha yakın bir ilişkiye girmek istiyorsanız, bu değişimlere hazır olmalısınız.

Onu daha iyi anlamak için, ruhunun derinliklerine inmeye çalışmayın, bunu başaramazsınız.

Hesaplı ya da hesapsız sitemlerinizle bir sonuca ulaşamazsınız, çünkü o çok yükseklerdedir.

Yengeç burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aski gibi olabilir. Yengeç'lerin yogun duygulara, sik sik içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında degil hayatları boyunca ayni ilgiyi beklerler.

Sevgi alamazlarsa susuz kalmış çiçekler gibi solabilirler. Ayni seylere ihtiyaç duyduğunuz için birbirinizi iyi anlarsınız. İkinizde evi, aileyi her seyin üstünde tutarsınız ve çok iyi anne-baba olursunuz. Konuşmadan bile birbirinizin duygularınızı anlayabilirsiniz.

Şefkatli bir bakış yada nazik bir davranışla anlaşabilirsiniz. İkinizin de yöneticisi Ay 'dir. Bu yüzden ruh haliniz sık sık değişebilir. Ayni anda karamsarlığa kapılırsanız birbirinizi teselli edemezsiniz. Bu ise bu kadar uygun bir eş için ödeyeceğiniz küçük bir bedel olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise geçmişe olan bağınız olacaktir. Yengeçler bugünden şikayetçidirler, geçmişe özlem duyarlar ve hatıraları ile yasarlar. Birinizin önceki evliliğinden bir çocuğu varsa onunla ilgilenmekten diğer Yengeci ve çocuklarını ihmal edebilir. Bu da hassas diğer Yengeci incitebilir.

Yatakta ikiniz de tatlı, yumuşak ve ilgilisiniz. Birlikte dünyayı yerinden oynatabilirsiniz. Su elementleri beden dilini, yüz ifadelerini çok iyi algılarlar. Onun için yatakta hayranlığınızı, mutluluğu ve aski çok iyi ifade edebilirsiniz. İkinizin de sezgileri başkalarının düsüncelerini okuyacak derecede gelişmiştir. Yoluna gül yaprakları serpin ve duygusal Yengece askınızı ilan edin. Sizin için en iyisi o olabilir.

Yengeç burcu erkeği ve Aslan burcu kadını

Siz, kendi başınıza yürümeyi tercih edersiniz. Ancak aşık olduğunuz kişi bir Aslan burcu kadınıysa, kendinizi değiştirmek zorunda kalacaksınız. O, akıllı bir kadındır. Bu nedenle ona hiçbir şey öğretmeye gerek yoktur. Sizin gibi içe dönük bir erkeğin kendisi için, "zahmetli" olacağını hemen anlar. Sonra da kendisıne aşık olmanıza izin vermez. Her şeye ragmen evlenirseniz, evi idare etmekten hoşlanacağını sanmayın.

O, daima yeniliklerin ve yeni tecrübeler edinmenin peşindedir. Kendini ruhsal ve fiziksel olarak canlı tutar. Siz Yengeç erkeği olarak ona nasıl ayak uyduracağınızı şaşırırsınız. Eğer bir Aslan kadınına aşıksanız, onun ve kendinizin hayat tarzını devamlı değiştirmeye hazır olmalısınız. Aksi halde size olan ilgisini kaybedecektir.

Aslan burcu kadını severse, duygusal olduğu kadar fiziksel fedakarlıklarda da bulunur. O, tutkulu bir aşıktır ve duygusal birleşmenin tadını çıkarır. Burada tam anlamıyla bir alışverişten bahsedilebilir.

Yengeç burcu erkeği ve Başak burcu kadını

Başak burcu kadınından daha ilk tanışmada vazgeçen çoğu erkek gibi olmayın. Çünkü siz bir Yengeç burcu erkeği olarak bu burçta doğan kadını, hiç bir erkeğin edemeyeceği kadar mutlu edebilirsiniz. Tercihini kullandığı erkek, bunu iltifat olarak kabul etmelidir. Çünkü tanıştığı erkeklerde çok seçicidir.

Bazıları bu kadını geri kafalı ve tutucu olarak tanımlarlar. Çünkü çoğu kişide eksik olan kişisel inançları ve sıkı ahlaki prensipleri vardır. Yine de diğer insanlara karşı açık olmak ona çok zor gelir. Sıkılgandır ve duygularını insanlara açmaya çekinir. Bu, onun düş kırıklığına uğramaktan ve kırılmaktan duyduğu çok derin korkuyu gösterir.

İyi ve keskin bir gözlemci olarak, karşısındakinin içyüzünü hemen anlar ve nadiren bu kararını tekrar gözden geçirmek zorunda kalır.

Hangi nedenle olursa olsun hoşlanmadığı kişinin onun yanında hiç şansı yoktur. Bu onun için namusluluğun bir göstergesidir ve bunu başkalarına da hissettirir. Onu yakından tanımayan kişiler üzerinde küstah ve kendini beğenmiş bir etki bırakır, aslında bu, onun yapısına asla uygun değildir.

Her insana çok fazla saygı gösterir ve kendisine de öyle davranılmasını ister. Dürüsttür ve olmayan bir şeyi varmış gibi göstermez. Dakik olmayan insanlar, onun görünüşünden de belli olan dakikliğini ve doğruluğunu abartılı ve zahmetli bulurlar. Özeleştiri yeteneğiyle, kendi hatalarını görür ve düzeltir. Ancak haksız bulduğu eleştirilere karşı da çok fazla tepki gösterir. Bu kadınla birlikte olmak gerçekten çok kolaydır ve çabaya değer.

Yengeç burcu erkeği ve Terazi burcu kadını

Eğer Terazi burcu kadını her şeyi tartarak düşünmeseydi ve bunu her açıdan açıklayamasaydı, bu burçta doğmazdı. O, her durumda, her şeye ve herkese karşı doğru olmak ister. Onu tanımayan biri, onu kesin kararlar alamayan biri olarak görürse, ona haksızlık yapmış olur. Yengeç olarak onunla uğraşmak, size zor gelebilir. Siz, daima neyle karşı karşıya olduğunuzu açık ve yanlış anlamaya meydan vermeyecek şekilde bilmek istersiniz.

Terazi kadını, size daima bulmacalar sunacaktır. Onu iyi tanımayan çoğu erkek, onda rüyaların kadınını görür, çünkü açıkçası o dıştan alışılmamış derecede çekici ve hoştur. Duygusallığı, şakalları ve ince mizah anlayışıyla insanları cezbeder. Bu nedenle çok fazla yakın arkadaşı olması ve neredeyse hiç yalnız kalmaması şaşırılacak bir şey değildir.

Yengeç ve Terazi burçları arasındaki ilişki, uyumluluk yönünden çok şanslıdır. Çünkü siz olumlu yaşam anlayışıyla sizi aydınlatacak bir insan arıyorsunuz ve Terazi burcu kadını bunu iyi başaracak tek kişidir.

Yengeç burcu erkeği ve Akrep burcu kadını

Akrep kadını sizi soğuk kanlığıyla korkutacaktır. Kendisi ve çevresine karşı yalın davranır. Sizde, onu yakından tanıma isteğine yol açacak hiçbir etki bırakmayacak ve buna fırsat da vermeyecektir. Bazıları onun üstesinden gelinemiyecek kadar gaddar davrandığını iddia ederler. Bu, onun amacına erişmek için küçümsenemeyecek bir kararlılık gösterdiği düşünüldüğünde gerçekten çok abartılıdır. İkiniz de su grubundan olduğunuz için bunalımlara eğilimlisiniz.

Siz, arkadaşlarınızla sorunlarınızı konuşmayı kendinize yedirebilirken, o tamamen içine kapanarak yalnızlık ve soyutlanmışlık artar.

Akrep burcu kadınından beklenmeyen, kendi doğasından kaçma eğilimini, siz sadece üstü kapalı görebilirsiniz. Akrep burcunda doğan herkeste, gizli, esrarengiz ve sır dolu olmaya karşı bir eğilim vardır. Eğer onun aniden sırlar içine gömülmeye başladığını görürseniz, şaşırmayın.

Akrep burçları çok az insana yakın olmalarına rağmen, daima ezilmiş ve haksızlık görmüşlerin yanındadırlar. Bu, kendi yanlışlarını görme ve giderme zayıflığını unutturacak, değerli bir kişilik yapısıdır. Bu büyüleyici kadınla, sadece kısa bir ilişki yaşamak zorunda kalsanız da bu deneyimi hayatınız boyunca unutamayacaksınız.

Yengeç burcu erkeği ve Yay burcu kadını

Bu iki burç arasındaki beraberlik, iki tarafın da uyum ve anlaşma yeteneğine sahip olmasını gerektirir. Yoksa başlangıçtan itibaren karaya oturmaya mahkûmdur, çünkü ikisinin de hayatla ilgili zıt fikirleri vardır ve bunların giderilebilmesi zordur. O, kabalığın sınırında bir açık sözlülükle düşündüğünü söyler (bu sizin için de geçerli) ve bu yolla insanları yaralayabileceğini düşünmez.

Bir başkasının yapamayacağı şekilde tek bir cümleyle "hararetli bir konuş mayı" berbat edebilir. Veya en iyi ruh halinizi bozabilir. Sakın ona bu yüzden sitem etmeye kalkışmayın. Haysiyetini koruma güdüsünün altında derin bir öfke yoktur, sadece başka türlüsünü yapamaz.

Temelde sıkı bir beraberliğe girmek istemez. Bağımsızlığını kaybetmekten çok korkar. En iyisi, başarabilir seniz arkadaşça bir beraberlik için de kalmaktır.

Yengeç burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını

Sadece kısa bir macera istiyorsanız, yanlış adrestesiniz. Oğlak burcu kadını basit kişilikli biri değildir. Sanatsal yetenekleri saygı duyulmaya değerdir. Dünyayı anlamakta güçlük çeken ve güvenebileceği bir koruyucu arayan "küçük kız" en sevdiği roldür. Eğer onu yakından tanırsanız, zırhının arkasında göstermek istediğinden çok daha fazlasının olduğunu fark edersiniz.

Her zaman sonsuz, gerçek aşkı arar ve onu kandırmaya çalışırsanız bunu hisseder. Aslında dürüstlüğü abartılı değildir. Karşısındakinin zamanını boşa harcamasından nefret eder. Buna dikkat edin. Aile harcamalarının sorumluluğunu, hiç düşünmeden ona bırakabilirsiniz. Tutumludur ve parayı har vurup harman savurmaz.

Yengeç burcu erkeği ve Kova burcu kadını

Bazı Yengeç burcu erkeklerinin, Kova kadınları tarafından deliliğin sınırına itildiği bilinir. Devamlı değişen ruh hali, yepyeni fikirleri ve sizin gibi sağlam bir erkeği bile mahvedebilir. Kendini dünyayı kurtarmak için görevlendirilmiş sanır. Bu yüksek amaca ulaşma yolunda tek eksiği gerçekçiliktir. siz ise tam tersine, böyle ütopyalarla ilgilenmezsiniz. Bu temel anlaşmazlık tüm hayatınızı sarsabilir.

Ani düşünür ve hareket eder, geleneksel değildir ve söyledikleriyle yol açtığı utandırıcı durumları düşünmez.

Sakin ve düzenli bir aile hayatı onun için hiçbir şey ifade etmez. Durulup akıllanması yıllar alır. Kovaların erken yaşta girdiği ilişkiler, uzun sürmez. Önce kendisini "olgun" hissetmesi gerekir. Kova burcu kadını büyük olasılıkla hayatında sadece bir kere sever. Bir ilişkiye muhtaç değildir, tek başına yaşayabilir ve gerçek dostlar bulabilir.

Bu kadın sizin için her zaman bir sır olacaktır. Kendinizce onu tanıdığınızı düşünürken, sizi en inanılmaz şeylerle şaşırtacaktır. Siz sakinliği ve huzuru ararsınız. O, tam tersine daima problem arayarak kendisiyle, sizinle ve dünyanın haksızlıklarıyla uğraşacaktır. Bu, devam ederse çok yorucu olabilir.

Yengeç burcu erkeği ve Balık burcu kadını

Bu kadınla günün birinde karşılaştığınızda, size çok tanıdık gelecektir. Kendinizi onunla teklifsiz veya yapısal olarak akraba hissederseniz şaşırmayın. İkiniz de su grubundansınız ve birçok ortak yanlarınız var.

Her İkiniz de romantiksiniz ve hayaller kurmayı seviyorsunuz. O, çevrenizle ilgili kederinizi paylaşacaktır. İnsanların sorunlarını ve endişelerini dinlemeye her zaman hazırdır.

Körü körüne itaat etmeyeceğini bilin, güvene her zaman ihtiyacı vardır. Güvenini asla sarsmamalısınız. İnsanlarla birlikte olmayı ve konuşmayı sever. Ama yüzeysel konuşmalardan hoşlanmaz, sadece insanlarla ilgilenir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.