AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Yeme içme sektörüne Kahve Dünyası ile girdi!

Yeme içme sektörüne Kahve Dünyası ile girdi!
1 Nisan 2016, 14:53

Türkiye’nin önde gelen kahve zincirlerinden Kahve Dünyası, Hopi’nin üye markaları arasına katıldı. Alışverişlerde avantaj sağlayan Hopi, bu işbirliğiyle yeme içme sektörüne de adım attı.

hopi-logo-gidahattiHopi, üye markaları arasına kattığı Kahve Dünyası ile birlikte yeme içme sektöründe de Paracık kazandırmaya ve katlamaya başladı. Hopi’liler Kahve Dünyası’ndaki 30 TL ve üzeri siparişlerde 5 Paracık kazanabiliyor ya da 5 Paracık’larını 2 kat değerli harcayabiliyor. Türkiye’deki tüm Kahve Dünyası noktalarında geçerli kampanyadan, akıllı telefonuna Hopi indiren herkes yararlanabiliyor.

Hopi, akaryakıt ve havayolu ulaşımında da olacak

hopi-onur-erbay-gidahattiYeme içme sektörüne girişin, Hopi’nin günlük hayatta daha fazla yer edinmesini sağlayacağını belirten Hopi Genel Müdürü Onur Erbay, Hopi’nin bir yılda daha az bir sürede 3 milyondan fazla kullanıcıya ulaştığını söyledi. Onur Erbay, "Hopi, Türkiye’de alışveriş alışkanlıklarını kökten değiştirdi. Her gün 250 bin kişi Hopi’sine bakıyor, 40 bin kişi alışveriş yapıyor. Kahve Dünyası’yla işbirliği yaparak yeme içme sektörüne giriş yapmak, bizim için önemli bir adım. Kahve Dünyası’yla birlikte her gün Hopi’siyle alışveriş yapanların sayısını artıracağız. Böylece Hopi, günlük hayatta daha fazla yer edinecek. Hedefimiz, akaryakıt ve havayolu ulaşımı sektörlerine de girerek alışveriş deneyimini daha da mükemmelleştirmek” dedi.

Kahve Dünyası lezzetleri, Paracık’larla katlanacak

kahve-dunyasi-gorkem-ozer-gidahattiKahve Dünyası’nın Türkiye genelinde 140 mağaza ile hizmet verdiğini belirten Kahve Dünyası Satış ve Pazarlama Direktörü Görkem Özer de, şunları kaydetti:

“Kahve Dünyası olarak genişleyen ürün yelpazemiz ve mağaza ağımız ile müşterilerimize daha fazla lezzet sunmaya odaklanıyoruz. Kahve Dünyası’nda geleneksel Türk kahvesinden gurme ve aromalı kahve çeşitlerine 50’den fazla kahve çeşidini müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca dondurma, çikolata ve hediyelik ürünlerimiz ile de her damak tadına ve zevke hitap ediyoruz.

Kahve Dünyası, Paracık kazandıran ve katlayan ilk kahve zinciri oldu. Hopi’nin yeme içme sektörüne bizimle girmesinden son derece mutluyuz. Müşterilerimiz artık lezzetlerimizin tadını çıkarırken Hopi’nin avantajlarından da yararlanacak. Hem Paracık kazanacaklar hem de katlayarak harcayacaklar.”

Akıllı telefonuna Hopi indiren herkes, Kahve Dünyası’nın Paracık kazandıran ve katlayan kampanyalarından yararlanabiliyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgi için

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.