AramaArama
Gıda Hattı

Yay Burcu Yay Burcu | Erkek - Kadın Yay Burç uyumu

31 Mart 2019, 17:46
Paylaş

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlanan burç uyumları ve Yay burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Yay burcu kadını ve Yay burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Yay Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları.  Burçlar ve tarihler? Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla Yay burcu kadını ve erkeğinin tüm burçlarla uyumunu nasıl yorumluyor?

Yay Burcu | Erkek - Kadın Yay Burç uyumu

Yay burcu kadını ve Koç burcu erkeği burç uyumu

İkiniz arasında çok güzel bir uyum vardır. Patlamaya hazır bir doğanız olmasına rağmen, kavgalarınız kısa sürer. Yay kadını için doğru eş, güvenilir ve dürüst olmalı, karmaşık olmamalıdır. Koç erkeği olarak, onunla beraber olmak için şansa sahipsiniz. Koç burcu kalbini dilin de taşır ve eğer size aşkını ilan etmişse gerçekten öyle düşünüyordur. Bu ilişkinin yönünü Koç burcu belirleyecek, en önemli kararları kendisi verecektir.

"Kime sonsuza kadar bağlanacağını önceden iyice düşün" onun parolasıdır. Ve siz de bu şartlar altın da onunla ilişkiye girersiniz. Çünkü Koç sadece bir kadına bağlanmak ve ona lütuflarda bulunmak için yaratılmamıştır, bir flört diğerini takip eder. Buna karşın Yay kadını hiçbir zaman ateşle oynamaz ve kıskançlığını çok zor gizleyebilir. Diğer yandan nasıl bir ilişki istediği konusun da onu aydınlatmak ve aşk sanatı hakkındaki fikirlerini ona benimsetmek kadına kalmıştır.

Koç, "özgürlükçü" bir kadının yanında hiç de sinirli değildir. Evlendikten sonra eşinin çalışmaya devam etmesini ve ev idaresinde ona yardımda bulunmayı, isteksizce karşılamaz. Ancak zarar görmemesi şartıyla buna izin verir. Çünkü bu yönden Koç erkeği tutucu bir zihniyete sahiptir. Yay burcu kadını ve Koç burcu erkeği ideal bir ebeveyndirler, çocuklarını mutlu ve azimli insanlar olarak yetiştirirler.

Yay burcu kadını ve Boğa burcu erkeği burç uyumu

Boğa burcu hükmetmek ister ve Yay hükmedilmeye izin vermez. Cinsel açıdan Yayın ateşli arzuları, Boğanın bitmez tükenmez ihtirasına yetmeyecektir. Birçok alandaki uyumunuz sorunlarla başa çıkma yeteneği olan bir çift olmanızı sağlar. Ev konusunda Boğa iyi bir kocadır. Pratik davranır, gerçekçi düşünür ve esprilidir. Bunlar bir Yay burcu kadını olarak sizin evlilikte takdir ettiğiniz özelliklerdir. Boğa burcu erkeği özgürlüğünü her şey den çok sever ve evliliğe zorlanmaya kolay kolay izin vermez.

Ancak gerçekten âşık olduysa, ciddi olduğunu düşünebilirsiniz. Flörtlerine çok büyük anlamlar yüklemeyin, aslında onlar kendini ispatlamaya yöneliktir. Boğa burcu erkeği çok evcimendir. Seve seve size bıraktığı ev idare sinde pratik tavsiyeler ve bir sürü finansal kaynakla size destek olur. Onunla çıkmak istiyorsanız inisiyatifi ele almalısınız. Ona yeni bir giysi aldırmak için kandırma sanatını iyi bilmek gerekir. Sizi eş olarak seçtiyse, sizi tam anlamıyla isteyecek ve kendinizi tümüyle ona adamanızı sağlayacaktır.

Evlendikten sonra da kendinizi mesleğinize vermeniz, onu pek heyecanlandırmaz. Büyük olasılıkla Boğa burcu erkeğinin bu yönü nedeniyle hayat sizin için pek hoş olmayacaktır. Mesleki olarak Boğa erkeği size yardımcı olabilir. Aynı zamanda özel olarak, nakit akışının yolunda gitmesini, çocukların topluma faydalı ve saygıdeğer kişiler olarak yetiş melerini sağlayacaktır. Eşinden aynı anda bir arkadaş, sevgili ve anne olma yeteneği bekler. Yay kadını ve Boğa erkeği hayattan beklentilerini ortak bir paydaya getirebilirlerse, beraber çok mutlu olabilirler.

Yay burcu kadını ve İkizler burcu erkeği burç uyumu

Gerçek bir uyum için ikisi de fazlasıyla canlıdır. İkisi de eğlenceyi sever ve pek çok ortak girişimden zevk alır. Ancak daha sonra İkizler tehlikeli hale gelebilir ve Yay burcu mümkün olduğu kadar kestirme çareler arar. Hayatınızda heyecanı, değişimi ve dramatik gelişmeleri seviyorsanız, İkizler erkeği sizin için doğru bir seçimdir. Durmadan bir amaç tan diğerine koşturacak, hiçbirine bağlanmak istemeyecek ve bu nedenle önemli kararlar vermekte zorlanacaktır.

Girişimlerini dikkate alın, ama ona emirler vermeye ya da hareket özgürlüğünü kısıtlamaya kalkmayın, buna hayatta katlanamaz. Yay burcu kadını duygularını açıkça sergilemediği için, içinden neler geçtiğini anlamak, İkizler erkeğine zor gelecektir. Belki de bu nedenle onu daima yeni şeylerle büyüleyen kadın siz oluyorsunuz. Değişime olan erkeksi düşkünlüğü az ya da çok, zararsız flörtlerde de görülür. İkizler burcu erkeği kolayca yabancı yataklara koşabilir.

Onu yatağınıza geri çekmek için tüm fantazi ve fikir zenginliğinizi ortaya dökmelisiniz. Genellikle sınırlarını bilmediğinden, ona yol gösterme ve böylelikle alkol gibi zararlı şeylerden onu koruma görevi, size düşmektedir. Fiziksel çalışma ve zahmetten nefret ettiği için ev bakımını severek size bırakır. Her şeye rağmen kendisini mükemmel bir mutfak şefi olarak da ispatlar ve bunun için sizinle çok iyi anlaşır.

Kesinlikle ilgi alanına girmeyen bir iş söz konusuysa, hava grubu İkizler erkeğini tekrar yola getirebilmek için iyi düşünülmüş bir yol izlemelisiniz. Parayla arası iyi değildir ve bu nedenle evlilikten sonra da iş hayatına devam etmeye karar vermeniz onu memnun eder. Cüzdanı tamamen boşaldığında borç alacağı kişi olarak sizi dikkate alabilir. Tıpkı başta söz edildiği gibi, İkizler erkeğiyle hayat rengarenk olacaktır.

Yay burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği burç uyumu

Bu iki burç, Zodyak'ın iki zıt tarafında yer alır. Yengeç, emniyet ve istikrara ihtiyaç duyar buna karşın Yay maceraya atılmak için özgür olmak ister. İlk bakışta güleryüzlü ve vurdum duymaz, ama daha yakından bakıldığında gerçekten karmaşık görünür. Size güvenebileceğine gerçekten emin olduğunda, duygularını paylaşmanıza izin verecektir.

Kendinize güveniniz ve her renkten insanla anlaşabilme yeteneğiniz, onda hayranlık uyandıracaktır. Yengeç erkeği sahiplenme, güç ve finansal güvenlik için çabalar ve doğal olarak da çok tutumludur, ama cimri değildir. Çünkü tüm bu tutumluluğu, ailesine sorunsuz bir gelecek sağlamaya yöneliktir. Bir sevgili olarak Yengeç burcu erkeğiyle ilginç mucizeler yaşayacaksınız, çünkü bu normalde sakin ve tedbirli tipin ihtirası, aşkta bir volkan gibi patlayacaktır. Gücü ve cinsel güdüleri sizi sık sık onun kollarına itecektir.

Cinsel ve duygusal olarak ikiniz çok iyi anlaşırsınız.

Yengeç burcu erkeği yapısı gereği amaç ve planlarını gerçekleştirmekten çok, bunlardan bahseden tiplerdendir. Onu ara sıra birazcık "sarsma" nız ve sözlerini, ispatlanabilir davranışlara çevirmesini sağlamanız, zararlı olmayacaktır.

Yengeç burcu erkeği çok evcimendir. Sizi de en çok işini bitirip eve döndüğünde, beraber hoş bir akşam geçirmek için hazırlık yaparken görmeyi sever. Onun rüyalarının kadını olarak, Yengeç burcu erkeğinde samimi ve güvenilir eşi bulacaksınız ve aranızdan su sızmayacak, çünkü evlilik onun için çok ciddi bir konudur.

Yay burcu kadını ve Aslan burcu erkeği burç uyumu

Bu ilişki, açık sözlülük ve özgürlüğün beraberinde getirdiği her şeyi sunar. Aslan burcu Yayın tutkusunu açığa çıkaracak anahtarı elinde tutar. Sekste mükemmel bir uyum sağlaya bilirsiniz. Birbirinize dikkat eder, birbirinizin sosyalliğinden faydalanırsınız. Macera sevgisini paylaşır ve zorluklara kolay kolay yenilmezsiniz. Her şey sizin mutlu bir çift olacağınızı gösteriyor. Yay kadını ve Aslan burcu erkeği karşılıklı olarak birbirlerine hayran olan ve birbirlerinin hatalarına aldırma yan bir çifttir.

Siz kendinize, hayran olacağınız şeyler yaratan bir erkek istiyorsunuz. Aslan burcu bazen apaçık, bazen de iddialı bir şekilde, sizin için doğru kişidir. Her şeyde haklı olduğunuz iddiasından biraz vazgeçmek zorundasınız, çünkü Aslan, kışkırtılmadı ğı ve siz bu ilişkinin hakimi olmaya çalışmadığınız sürece, sakin ve yumuşak olacaktır.

Bu kadar güçlü iki kişilik bir araya gelince, hakimiyet kavgası eksik olmayacaktır. Hoş bir maç! Ancak ikisi de evliliği daimi bir güç savaşına çevirmemek için yeterince dikkatlidir. Bazen biri, başka zaman diğeri geri adım atacaktır. Yay kadını, açık sözlülüğü ve alaycı uyarılarıyla tanınır. Bu özelliklerini Aslan karşısında gizlemek zorundadır. Çünkü Aslan, özgüveninin sarsılmasına ya da aptal durumuna düşürülmeye hiç tahammül edemez. Başka bir erkekle flört etmeniz kıskanç Aslanın hiç hoşuna gitmez. Yine de Yay kadını için eşine daima açık ve dürüst olmak, onu dolambaçlı yollarla sinirlendirmek hiç de problem olmayacaktır.

Aslan burcu bir eş olarak sizde karar kıldıysa, onun "tuzağına" düşmemek, kolay, olmayacaktır. Ona "evet" demeniz için gece gündüz peşinizi bırakmayacak ve sizi her yerde takip edecektir. Aslanın en çok kullandığı sözü "Ben korurum"dur.

Yay burcu kadını ve Başak burcu erkeği burç uyumu

Farklı kişiliklere sahip olduğunuz için, hayata bakış açınız da farklıdır. Sakin Başak burcu tipi, duygusal olarak, durgun sularda yol almayı tercih eder ve düşüncesiz, hareketli, doğayı ve sporu seven Yay kadınıyla pek ortak bir yanı yoktur. Cinsel yönden frekanslarınız uyuşuyor bu nedenle seksin mutluluk yarattığı söylenebilir ama yine de geride, günün yirmi üç buçuk saati kalır. Sizin fikrinize göre o, fazla titiz, televizyon reklamlarındaki gibi pırıl pırıl bir ev isteyen ve abartılı bir şekilde temizliğe önem veren birisidir.

Buna karşın siz, ev işinden çok daha mantıklı işleri ve değişim yönünden zengin bir hayatı tercih edersiniz. Sizin neşeli ve aceleci davranış tarzınıza, nadiren ayak uydurmayı ister. Projeleri önceden düşünülmüş, inceden inceye hazırlanmıştır. Hiçbir kararı aceleye getirmez. Her fikrinizde bazı fikirlerinizin saçma olduğunu siz de kabul etmelisiniz bir kusur bulacak, bunun kime yararı olduğu sorularıyla sizi bunaltıp şüpheye düşürecektir. Bu ilişki için pembe bir gelecek olmadığı kabul edilse bile Başak burcu erkeğinin olumlu yönleri de vardır; zihinsel yeteneklerini, engin bilgisini, size bir şey öğretmeye ve hava atmaya kalkmadan karmaşık olay ve örnekleri anlatma sabrını, onun alacaklı hesabına kaydetmelisiniz.

İsabetli çözüm önerileri, sabrı ve güvenilirliği, onu işyerinde aranan biri, bazı görüşlere göre de ideal bir eş yapar. Onun ihtiras timsali olmadığı kesindir. Bunun için fazla sadıktır. Başak burcu erkeğiyle girdiğiniz ilişkide diğer kadınlarla ilişkilerini büyük olasılıkla bilemeyeceksiniz. Aldatmanın, kendisi için ne gibi sonuçlar doğuracağını bilir. Çok fazla inisiyatif sahibi olmanızdan hoşlanmayacaktır.

Her şeyi beraber planlamak ister. Hatta girişeceğiniz bir macerada bile! Eğer Başak burcu erkeğini iyi tanır ve onu severseniz, bu ilişkiye meydan okuyabilirsiniz.

Yay burcu kadını ve Terazi burcu erkeği burç uyumu

Terazinin hoşgörüsü Yay kadınının ihtiyacı olan şeydir. Yay kadınının cüretkâr hoppalıklarına, sevgi dolu bir eğlence anlayışıyla bakacaktır. İkisi de seks konusunda hassastırlar. Terazinin aradığı kadın olasılıkla sizsiniz. Gerçekçi düşünürsünüz. Eşinizin son derece iddialı olmasından hoşlanmazsınız. Bireysel özgürlüğü en az birbiriniz kadar seviyorsunuz. Bunlar eşlerin, kendi bireyselliğini ve bağımsızlığını koruyabileceği uyumlu bir ilişki için gerekli ve yeterli şartlardır.

Terazi burcu erkeğinin hayatında, seks önemli bir rol oynar. Bu kurnaz ve zengin fikirli âşıkla, utangaç ve bazen de çekingen Yay kadını, kendi ihtirasını keşfedebilir. Bunun yanın da, sadece sekse karşı ortak ilgiye dayanan bir ilişkinin geleceği olamayacağını anlayacak kadar zekidir. Terazi burcu erkeği gerçekten kavgacıdır. Ancak bir başkasının duygularını zedeleme gibi bir amacı da yoktur.

Tartışmalarda cesaretinin kırılmasına kolayca izin vermez. Açık sözlü ve fazlaca serbest tavırları sizin ölçülü olma duygunuza terstir. Yani çenenizi tutmayı biraz da olsa başarırsınız. Harcamalarla ikinizin de başı derttedir, ikiniz de para biriktiremezsiniz. Terazi burcu erkeği ile çok hoş sohbetler edebilirsiniz. Normalde ilginizi bile çekmeyecek konularda sizi ve başkalarını heyecanlandırabilme yeteneğine sahiptir ve bir çırpıda iltifât edebilen, ama aynı zamanda söylediğine inanan tam bir centilmendir.

Yay burcu kadını ve Akrep burcu erkeği burç uyumu

Yay burcu kadını Akreplerin tutku dolu yapısına engel olur. Özgürlük ve bağımsızlık dürtüsünü takip etmeye kalktığında terslik çıkabilir, çünkü Akrep güvenebileceği sadık bir arkadaşa ihtiyaç duymaktadır. Su ve ateşin bir karışımı: Sıcak geceler ve fırtınalı günler. İlginç ve büyüleyici bir eş olan Akrep burcu erkeği hayatınızın merkezi olmak ister. Bu arada bireysel olarak ilgilendiğiniz birçok şeyin yarı yolda kalacağı da açıktır. Onun üzerinde hakimiyet kurma ya da onu yönetme gibi bir şansınız yoktur.

Bu ana kadar ki inançlarınız ve bakış açınızdan, onün bir el hareketiyle şüphe edebilirsiniz. Bu ilişkide kimliğinizi kolayca kaybedebilirsiniz. Cinsel açıdan istek ve hayallerine uyum göstermenizi ister. Sizi başka bir erkekle flört ederken yakalarsa, azgın bir boğaya dönüşür. Sonra da kavga etmekten çekinmez.

Akrep burcu erkeği kendine haksızlık edildiğini hissederse, kin duymaya başlar. Kendinizi zehirli iğnesinden koruyun! Daima hakimiyeti elinde tutmayı isteyen bir tiptir. Bu onu sevilmeyen biri yapar ve neden çok az gerçek dostunun olduğunu da açıklar. Çocuk yetiştirme konusundaki düşüncelerinizi mümkün olduğunca ortak kılmaya çalışmalısınız, çünkü tüm itina ve duygularınızı çocuklar üzerinde yoğunlaştırmaya eğilimlisiniz.

Bunu sevgili ufaklıklar, nadiren kaldırabilirler. Eğer bu adama mümkün olduğunca çok itina göstermeyi ve yönlendirmeyi yaşamınızın bir görevi olarak görürseniz, Yay kadını ve Akrep erkeği arasındaki ilişki tamamıyla olumlu sonuçlanacaktır. Ancak bu, ikiniz arasındaki farklılıklardan doğan sorunların, büyük bir hoşnutluk içinde çözülebileceği anlamına gelmemelidir.

Yay burcu kadını ve Yay burcu erkeği burç uyumu

Birçok ortak nokta nedeniyle heyecan verici bir kombinasyon. Olaylar ikinizin de istediği gibi gitmese bile olaylara bakış açınızın mizah anlayışı içermesi, bu ilişkinin en önemli noktasıdır. Yay erkeğini avlamada biraz zorlanacaksınız, ama zaten evlenmek için acele eden kadınlardan değilsiniz. Kimse sizi sorumluluk almaya zorlamadığı ve kararları sürüncemede bıraktığınız için, hayatta sorumsuzca sürüklendiğiniz duygusuna kapıldığınızda, oldukça fazla zorluklarla karşılaşacağınızı hesaplamalısınız.

Her ne kadar çok yetenekli biri olsa da Yay erkeğinin bile bazen desteğe, her şeyden önce de ona neyin ne olduğunu söyleyen bir kadına ihtiyacı vardır. Yay burcu insanları, kalplerini dillerinde taşır. Başkalarına sık sık hoppa ya da otorite gibi görünse de onun içinde ne sakladığını siz çok iyi bilirsiniz. Finansal konular da ikiniz de şanslı değilsiniz. Buna rağmen aile finansını göz önünde tutmalı ve gelecek için kara gün parası ayırmalısınız.

Yay burcu eşiniz kolayca abartıya kaçtığı ve bazen zayıf davrandığı için, onu dikkatle izlemelisiniz. İçki ve kumar düşkünlüğü tam bir felaket olabilir. Burada sizin kötülemeleriniz karşısında kendine meydan okunduğunu düşünür. Daima bakımlı ve çekici görünmenizden hoşlanır ve bunun için ne kadar para harcadığınızla ilgilenmez. Onu istediğinizi, ona hissettirin. Böylelikle size olan ilgisini asla kaybetmeyecektir.

Yay burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği burç uyumu

Sakın kanmayın! Oğlağın soğuk ve çekingen tarzının altında tutku, romantizm ve derin duygularla dolu bir erkek var. Sizde aradığı heyecanlı bir macera değildir, kalbinde yalnızca gerçek sevgi vardır. Böylelikle ilişkiniz için inisiyatifi ele almak zorundasınız. Sempati ve iyi davranışı esirgemediğiniz sürece "yıldızlar"ın olumlu etkisi altında kalacaktır. Oğlak burcu erkeği akıllı, esnek fikirli ve çok disiplinlidir.

Mesleğinde tam anlamıyla faaldir. Kariyer ve başarı, her şeyden önce de şefin verdiği görevler onun için çok önemlidir. Siz eğlenmeyi sever, hayattan zevk alıp yeni insanları tanımayı isterken, yeni ilişkiler kurmak ona zor gelir. Bu nedenle de en fazla bir iki tane gerçek arkadaşı vardır. Kötü günündeyse nedeni genelde kendi de bilmez en iyisi onun gözü önünden çekilmektir, çünkü ağzınızdan bal aksa bile, onu uyuşukluğun dan kurtaramazsınız. Para konusunda bakış açınız, gerçekten farklıdır. Yaşlılık ve hayat sigortası ona büyük kazanç sağlayacaktır.

Buna karşın siz parayı elinizde tutmazsınız, masraflarınıza "mantıklı" ve "gerekli" demek yanlış olurdu. Eğer karşıt grupların birbirini çektiğine inanıyorsanız, Oğlak burcu erkeğiyle bir ilişkiye girip, farklı düşünce ve ilgi alanlarınızla mutlu olmaya çalışabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın: Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla döşelidir.

Yay burcu kadını ve Kova burcu erkeği burç uyumu

Mantıklı ve cesaretli Kova burcu erkeği bu ilişkiyi dengede tutabilir. Ve siz de bu geleneksel olmayan erkekle iyi anlaşabilirsiniz. Size âşık olduğunda, kalbinizi fethetmek için gök yüzünden yıldızları toplayacaktır. İkiniz de kıskanç değilsiniz ve hakimiyet kurmak istemezsiniz. Neşeli ve fantazi dolu bir çift oluşturuyorsunuz ve macerayı, hayatı ve tabii ki seksi özgürken seversiniz.

Kova burcu erkeği güçsüz kadınlara ısınamaz. Kendi başınıza olayların üstesinden gelmenize ve kendinizi ispatlamanıza sempatiyle bakar. Ev idaresi ve evle ilgili tüm ıvır zıvır işleri size bırakacaktır, hatta evi temizleyip yeni masa örtüleri örttüğünüzde ya da taze çiçeklerle odayı süslediğinizde bile bunu asla fark etmeyecektir. Bir süre sonra tüm enerji ve ilgisinin, tahmininizden farklı konulara yoğunlaşmış olduğunu gördüğünüz de, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Kova burcu dünyayı değiştirmek isteyen bir kişidir.

En büyük arzusu dünyayı tüm insanlar için bir cennet haline getirmektir. Onunla tüm hayatınızı paylaşmak ve bu cennette yaşamak amacındaysanız, onun düşüncelerini olanca tutkuyla savunmak zorunda kalacaksınız.

Yay burcu kadını ve Balık burcu erkeği burç uyumu

Bir Balık burcu erkeğini eş olarak seçerseniz, hayatınız sürprizlerle dolu olacaktır. Daima onun yeni yönlerini öğreneceksiniz. Bir an gayet neşeliyken, başka bir an çok derin bir depresyona girebilir. Bu gibi duygu değişimleri, size sık sık soğuk duş etkisi yapabilir.

Bu ani değişimler, açık ve dolaysız tarzınız nedeniyle sizi oldukça uğraştıracaktır. O, duyarlı bir çocuktur ve bazen gerekli olsa bile, ona sert davrandığınızda alınacaktır. Çünkü Balık burcu erkeği 30 yaşına kadar olgunlaşmadıysa, bundan sonra da çocuk kalacaktır.

Ona oynayabileceği bir yer göstermezseniz, sıkıntıdan ölecektir. Cimri değildir; eve getirdiği parayı dilediğinizce harcayabilirsiniz. Balık burcu erkeği disiplin sağlamaya çalışırken çocuklar tepesine çıksa bile, sevgi dolu ve hoşgörülü bir babadır. Toplum içinde kendisini çok iyi hissetmesine rağmen, sevgili evi için ideal bir erkektir. Yanan şömine karşısında sizinle baş başa hoş bir sohbet onun için her şeyden daha güzeldir.

Yay Burcu Özellikleri - Yay Burcu Erkeği - Burç Uyumu

Yay burcu erkeği ve Koç burcu kadını burç uyumu

Koç burcu kadınını anlamak zordur. Soğuk ve uzaktır. Yanına yaklaşılmaz ve bazen, erkeklere karşı olduğu hissi bile yaratır. Aslında böyle değildir. Bu sadece erkekleri, ona farklı bir bakış açısıyla bakmaya kışkırtmak içindir. Kusursuz, etrafına ışıklar saçan, büyüleyici, muhalefet meraklısı ve iyi bir oyuncudur.

İlişkide sözü geçen kişi olmayı ve sizi de parmağında oynatmayı ister. Dikkat edin de kılıbık durumuna düşmeyin! İkiniz arasındaki bir evlilik pembe renkler içermiyor! Bu ilişki tamamıyla fırtınalı geçebilir, çünkü siz de özgürlüğünüzden ve kararlarınızdan vazgeçmezsiniz. Siz kendi başına buyruk birisiniz, Koç Havva'nız da fazla kıskanç. Yani kendi başınıza işe koyulmanız pek işine gelmeyecektir.

Ancak bu, yine de onun sorunudur. Siz hareket özgürlüğünüzün kısıtlandığını ve sevgisiyle sizi bunalttığını hissedersiniz. Kendisinin ve aynı zamanda eşinin başarısı peşinde koşan gerçek bir işkadınıdır. Mükemmel bir oyuncu olduğu için bu oyunun tüm hilelerini bilir. Ona bir şey anlatmak sizin için çok zor olabilir. Emin olun bir kadın avcısı Koç kadınının düşünebileceği en son kişidir. Zodyak'taki en mükemmel eştir, işte bu da sabrınızın mükâfatı!

Yay burcu erkeği ve Boğa burcu kadını burç uyumu

Venüs'ün etkisi altında olan Boğa kadını eğlenme sanatını çok iyi bilir. İlginizi uyandırmak istediğinde sadece erotik ışınlarını üzerinize yöneltmesi yeterlidir. Bir ölü değilseniz, buna tepki vermemeniz olanaksız! Boğa burcu kadını duygusal ve sahiplenicidir. Ona âşık olduysanız, karakteri sağlam bir insan olmanız gerekir. Ne istediğini bilir ve mantıksız bile olsa, bu konuda sonuna kadar ısrar eder.

Onunla tartışacak kişi geri adım atmaya ya da çekip gitmeye hazır almalıdır. Sadece sıkı bir ilişki onu ilgilendirir ve bu nedenle duygularında çok tedbirli davranır. Hoş bir kızla flört etmenizi affedebilir, ama sizi gerçekten aldatırken yakalarsa, vay halinize! Sadakatsizliği asla affetmez. Uyanıktır ve insanların, her şeyden önce de sizin güçlü ve zayıf noktalarınızı hemen fark eder. Boğa burcu kadını güzel elbiselerden hoşlanır. İyi ve zevkli giyinir, ama müsrif değildir. Bu arada bütçesine de dikkat eder.

Ahçılık sanatında olduğu kadar sekste de sizi şımartacak ve iyi bir eş olacaktır. Çünkü çok sadık ve sevgi dolu bir kadındır.

Yay burcu erkeği ve İkizler burcu kadını burç uyumu

Her şeyden önce gerçekten dengeli bir ilişki! İkizler kadını herkesi cezbetmeyi bilir. Çünkü cazibeli, akıllı ve meydan okuyan bir sohbet arkadaşıdır. Ona istek ve beklentilerinizi açtığınızda, karşınızda sizi istekle dinleyen bir insan bulacak ve asla yanıtsız kalmayacaksınız. Bir konu üzerinde uzun süre konsantre olmak, ona çok zor gelir. Aşkta da bunun bir istisnası yoktur. Özellikle gençken, birçok erkekle ilişkiye girmeye eğilimlidir.

Sadece yaşamınızı, kişiliğinizi ve ilkelerinizi değiştirmek ona çok gereksiz gelir ve onu mutlu etmez. Şaşılacak kadar çok yönlü bir kadındır. Gerçek bir İkizler, bir dereceye kadar bölünmüş bir kişiliğe sahiptir. Güvenilir bir yaşam deneyiminiz olduysa, bu ilişkinin devamı için şansınız vardır. İkizler burcu kadınının anlayışa çok faz la ihtiyacı vardır. Onu kendinize bağlamayı, emir vermeyi ya da özgürlük güdülerini bastırmayı düşünmeyin.

Değişimler, onun yaşam tarzıdır. Özgür ruhlu biridir ve asla altın kafesi, özgürlüğüne değişmez. Sıra gelmişken paradan da söz edelim: Paraya çok fazla ihtiyaç duyar. Sadece kendisini değil, sizi ve çocukları da şık ve pahalı şeylerle şımartacaktır. Sıcak ve nazik olmasına rağmen, birçok kişi onun soğuk olduğunu düşünür. Bunun nedeni duygularından çok, aklına güvenme eğilimidir. İkizler kadınının gerçekten nasıl biri olduğunu keşfetmek, hayatınızın amacı olabilir.

Yay burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını burç uyumu

Bu kadının duygu dünyasında seyahat etmek için, bir pusulaya ihtiyacınız vardır. Doğruyu bulamadığınızda yolunuzu şaşıracak ve ilişkinizin yönünü belirleyemeyeceksiniz. Nadiren ne istediğini bilir, saat başı fikrini değiştirir.Bu sizi gerçekten çileden çıkarabilir. Bu kadınla ilişki de sadece bir parola vardır: Ya hep, ya hiç. Yengeç burcu kadını size sevgisini verdiğinde, sizi bambaşka bir insan yapacaktır.

Serseriliğinize bir son verecek ve akşamları güzel güzel evinize gitmenizi sağlayacaktır. Ve buna rağmen bu kadının da sizin desteğinize ihtiyacı vardır. Ona çiçekler hediye edin, romantik mekânlara götürün, ne kadar mükemmel ve güzel bir kadın olduğunu günde en az kırk kere söyleyin. Ancak olaylar düşündüğünüz gibi gitmiyorsa, bunu hiç sorun yapmanıza gerek yoktur. O, erkeğinin tarafını tutan ve kendini onun için feda eden kadınların tipik bir örneğidir hatta alkolik bir kadın avcısı veya iğrenç bir tip olsanız bile.

Yay burcu erkeği ve Aslan burcu kadını burç uyumu

Ortak noktalarınız: Ateş grubunda doğmak, bağımsız olmayı ve kendi ayakları üzerinde durmayı istemektir. Aslan burcu kadını ve Yay erkeği arasındaki ilişki bu şartlar altında uzun süreli olabilir mi? Hayır, en büyük engel, farklı ilgi alanlarıdır. Aslan kadını için hiçbir şey, erkekler tarafından saygı duyulup istenmek kadar önemli değildir. O, sizin için sadece çok şey ifade etmemeli, yegâne insan olmalıdır.

Ancak bu kendisi için geçerli değildir. Atılgan ve kışkırtıcıdır, davranışlarını önceden tahmin edemezsiniz. Çok ender durumlar dışında duyguları genelde yüzeyseldir. Aslan burcu kadını gururludur, söz sahibi olmaya ve hiç kimseden emir almamaya alışıktır. Sadece ona layık olduğunuzda, size iltifat eder, çünkü bir erkeği avlamak için, onu şımartmayı gerekli görmez.

Ayrıca siz sahne ışıkları altındayken, o ikinci planda kalmaktan memnun olmaz. En küçük kıvılcım bile bu konuda büyük yangınlar çıkarabilir. Aslan burcu kadını şımartılmak ister. Mutlu olabilmesi için eşi gerekli her şeyi yapmalıdır. Her şeyden çok takdir ettiği özellikleriniz, esprili olmanız, dürüstlüğünüz ve samimiyetinizdir.

Bu özellikler onda da vardır. İkiniz de aşkı bir macera olarak görürsünüz ve cinsel yaşantınızda asla sıkılmazsınız. Cinselliği sık sık ve severek yaşarsınız. Birbirinize karşılıklı olarak özgürlük tanırsanız, uyumlu bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Yay burcu erkeği ve Başak burcu kadını burç uyumu

Bu burçta doğmuş kadınlar arasında, hiçbir burçta olmadığı kadar çok evlenmemiş kadın vardır. Onun çekingen, utangaç ve ihtiraslı olduğu iddia edilir. Bunun nedeni, nadiren gerçek benliğini keşfetmeyi bilecek bir erkek bulabilmesidir. Siz doğru kişi olabilirsiniz. Eğer Başak burcu kadınını anlamak istiyorsanız, onu mantığıyla hareket eden, soğuk biri olarak görmemelisiniz. Sadece size güvenebildiği an, gerçek duygularını gösterecektir.

İlişki konusunda ciddiyseniz, birbirinizden çok şey öğrenebilirsiniz. Hayatı kolay yönüyle algılayan bir tip olduğunuz için, bazen çok can sıkıcı olabilen dünya hakkında, onda olumlu düşünceler oluşturmalısınız. Buna karşın Başak kadını da bir yuvayı hoş ve zevkli hale getirmeyi deneyebilir, bu size çok da ters değildir.

Eviniz zenginliğinizdir, burayı yönetecek, titiz bir düzen kuracak ve temiz olmasını sağlayacaktır. Buna göre hareket edin ve ayakkabılarınızla yeni silinmiş halı üzerinde gezinmeyin. Karşı gelinemez bir ahlak anlayışı vardır, seks onun için bir eğlence aracı olmaktan çok, üreme aracıdır ve bazen bu konuda gerçekten hayal kırıklığına uğrarsınız. Size göre en büyük faydası tutumluluğudur. Akıllı bir tüketici olarak parayı son derece dikkatli ve gerekli olduğu zaman harcar.

Yay burcu erkeği ve Terazi burcu kadını burç uyumu

Benzer ilgi alanlarınız ve bakış açılarınız var. Bu kibirli, yaşam dolu ve rasyonel düşünen kadına önem vermelisiniz. Uyum için çabalar, akıllıdır ve talep edildiğinde ön plana çıkmayı ya da daha yararlı görünüyorsa, arka planda kalmayı bilir. Asla sizin aile reisliğinizden şüphe etmeyecektir, ancak yokluğunuzda her şeyin yolunda gitmesini de sağlayacaktır.

Terazi burcu kadını, özgürlük isteminize saygı duyar. Onun yanında sınırlandığınız ya da bir kılıbık olarak damgalandığınız hissine asla kapılmazsınız, çünkü erkeğinin, gerçek bir erkek olmasını ister. Evliliğinizin itici gücüdür ve ilişkinizde sevgi ve romantizmi ayakta tutmayı iyi bilir, hatta geçmişte birkaç evlilik de neyimi yaşamış olsanız bile. Bu kadın daima aktiftir. Çünkü Venüs'ün etkisi altındadır.

Aile ve iş yaşantısının yanında birçok farklı ilgi alanları vardır. ve sizin hobilerinizle de ilgilenir. Sizin mesleki başarınızı kalpten arzu eder. Bunu sadece para yüzünden değil, işinizden memnun olduğunuzda, diğer her şeyin de yolunda gideceğini bildiği için yapar. Terazi burcu kadınına güvenebilirsiniz, sizinle çok iyi geçinecektir.

Yay burcu erkeği ve Akrep burcu kadını burç uyumu

Onun hayallerinin erkeğiyseniz, sizin sürüden farklı biri olduğunuzu hemen anlar. Başka kadınları göremeyecek kadar gözlerinizin kamaşması uzun sürmeyecektir. Plüton tarafından yönetilen Akrep burcu kadını her şeyi çok ciddiye alır. Aşkı, hayatı ve her şeyden önce de kendisini. Gerilimin olmadığı bir ilişki ona göre değildir.

Buna karşın siz kavga etmekten, hele hele sizin için bir şeyler ifade eden insanlarla kavga etmekten, nefret edersiniz. Görüyorsunuz, bu kadınla yaşam hiç de kolay olmayacak. Akrep kadını akıllıdır, inatçıdır ve sezgileri çok güçlüdür. Onu aldatmayın ve hayal kırıklığına uğratmayın. İntikamı korkunç olabilir. Seks, hayatında önemli bir rol oynar. Yatakta kibirli ve ihtiraslıdır, çoğu erkek onun taleplerine yetişemez. Umarız siz de bu erkeklerdensinizdir! Bu kadın sizde karar kıldıysa, şımarabilirsiniz, çünkü o son derece seçicidir.

Yay burcu erkeği ve Yay burcu kadını burç uyumu

Yay burcu kadını sohbet etmeyi ve kendisiyle sohbet edilmesini sever, can sıkıntısına asla dayanamaz. Açık sözlüdür ve dürüsttür. Onunla beraberken neyle karşı karşıya olduğunuzu daima bileceksiniz. Duygusal açıklığı sizi şaşırtabilir. Ne kadar çok ortak ilgi alanınız olursa, ilişkiniz o kadar iyi yürür.

Bu ilişkide seks en önemli rolü oynuyorsa, ilişki uzun sürmeyecektir. Yay burcu kadını iyi bir dinleyici, eğer spor ve macerayı seviyorsanız iyi bir arkadaştır. Ev sahibi olarak etkileyici insanları bir araya getirmeyi ve her sohbeti canlandırmayı iyi bilir. O, yönetilmeye boyun eğecek bir kadın değildir ve ona emir vermeye çalışmanıza dayanamaz. Düğünden sonra Yay burcu kadınının halâ bir işte çalışmak istemesine karşı çıkmazsınız, çünkü o, aile ve işi beraber yürütmeyi ustaca başarır.

Yay burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını burç uyumu

Oğlak burcu kadını asla bulutların üzerinde uçmaz, tersine ayakları yere sımsıkı basar. İhtiraslı olmasına rağmen, ahlaksızlığa cesareti yoktur. İnsanların ona hayran kalmasından ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır, ama ona asla tam anlamıyla sahip olamazsınız. Ne istediğinizi bilir, ancak onun ne düşündüğünü siz hiçbir zaman bilemezsiniz.

Yine de telefon numarasını asla unutmayacağınız bir kadındır. Sabırlı, güçlü ve dirençli biridir. Fırsatları değerlendiren bir kadındır ve tıpkı sizin kadar hırslıdır. Başarı ona çok şey ifade eder. Yaşamınızın itici gücüdür ve ona ihtiyacınız vardır. Tutumlu ve zevkli biridir. Bunu yuvanızı döşerken size ispat edecektir. Başka bir erkekle flört, Oğlak burcu kadını için sadece zararsız bir eğlencedir.

Yay burcu erkeği ve Kova burcu kadını burç uyumu

Kova burcu kadını duyarlıdır ve güçlü bir idrak yeteneği vardır. Meydan okumak hoşuna gider ve her şeyle başa çıkabileceğine inanır. Ona emirler veren insanlara dayanamaz. Koyduğu kuralları önemser ve anlaşmalardan hoşlanmaz, Kovalar idealisttirler. Bağımsız olma ve kendi ayakları üzerinde durma çabası ikiniz için de aynı derecede önemlidir. İlişkinizin devamı, sizin nasıl bir birliktelik düşlediğinize bağlıdır.

İdare etmeyi çok iyi başardığı bakımlı ve rahat bir yuva, bu kadını mutlu etmeye yetmeyecektir. Diğer yeteneklerini de sergileyebileceğini bilir. Kova burcu kadını kıskanç değildir ve eve geç kaldığınızda hiçbir zaman bir açıklama beklemez. Bu kadın kusursuz bir arkadaş arar ve karar vermekte çok zorlanır. Onun dört gözle beklediği ırk ve renk onun için önemli değildir onu sevebilecek bir erkekseniz, beraber çok mutlu olabilirsiniz.

Yay burcu erkeği ve Balık burcu kadını burç uyumu

Balık kadını, kadınsı, mantıklı, sezgileri güçlü ve cinsel yönden çekicidir. Masum ve çaresiz görünüşü koruma içgüdünüzü harekete geçirir. Sizin yanınızda yaşam, onun için gerçek bir fedakârlık anlamına gelir. Kendine güvensizliği nedeniyle liderlik rolünü ve tüm kararları severek size bırakır. Entrikalardan çok iyi anladığı için sonuçta istediğine ulaşacaktır.

İhtirasını daima dizginler, onu heyecanlandırmayı kolayca başaramayacaksınız. Balık burcu kadını aktif bir insan değildir. Sık sık rüya ve hülyalara kendini kaptırır. Eğer cinsel fantazilerini gerçekleştirmeyi başaramazsanız, bu kadını çok mutsuz edersiniz. Balık burcunda doğanlar, çok iyi bir eş ve sevgi dolu bir anne olabilirler, çünkü çevresindeki insanları mutlu etme yeteneğine sahiptirler.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.