Gıda Hattı

WWDC22 nedir? Ne anlama geliyor? WWDC22 etkinliği detayları...

7 Haziran 2022, 05:41
Paylaş
WWDC22 nedir? Ne anlama geliyor? WWDC22 etkinliği detayları...
WWDC22 nedir? Ne anlama geliyor? WWDC22 etkinliği detayları araştırııyor. bu yıl gerçekleştirecek WWDC22 etkinliği için takvim yayınladı. WWDC22 için farklı ülkelerde etkinlikler düzenlenecek.

WWDC22 nedir? Ne anlama geliyor? WWDC22 etkinliği 6 Haziran 2022 günü başlıyor. Peki, WWDC22 nedir, açılımı ne? WWDC22 etkinliği ne zaman başlıyor? WWDC22 etkinlik takvimi, ne zaman bitecek, tüm tarihler! İşte detaylar...

Apple'ın yeni etkinliği WWDC22 Twitter trendlerde yer alıyor. Teknoloji severler, WWDC22 nedir, açılımı ne? WWDC22 etkinliği ne zaman başlıyor? merak ediyor. Detaylar sizlerle...

WWDC'nin açılımı " Apple Worldwide Developers Conference" demektir. Türkçe karşılığı ise "Apple Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı" demektir.

6 Haziran'da Orlando'da bir geliştirici topluluğu, açılış konuşmasını ve Platforms State of the Union'ı birlikte izleyecek. 7 Haziran'da ise California'da iOS Dev Happy Hour toplantısı yapılacak. Katılımcılar, Twitter'da #iOSDevHappyHour etiketiyle toplantı ile ilgili paylaşım yapabilecek.

Apple, bu yıl Avustralya'da CocoaHeads buluşması düzenleneceğini açıkladı. Gerçekleştirilecek etkinliğin 22 ve 23 Haziran'da olacağı belirtildi.

Çevrim içi etkinliklere yoğunlaşan Apple, WWDC22 boyunca konuk uygulama geliştiricilerin sohbet edebileceği bir ortam hazırlayacak. Bazı topluluk etkinlikleri, geliştiricilere WWDC22 duyurularını özetleyen ve konuşmacıların yer aldığı ücretsiz canlı akışı dinleme şansı tanıyacak.

Community Week: Geliştiricilerin çeşitli etkinlikler sayesinde şirketler ve diğer geliştiriciler ile iletişime geçmesine olanak tanıyacak.

Office Hours: Konuk uygulama geliştiriciler, Apple duyurularını inceleyerek izleyiciler ile sohbet edecek.

Underdog Devs WWDC22 Watch Party: Aynı anda gerçekleştirilecek etkinlikler için ortak çalışma alanı sağlayacak.

#iOSDevHappyHour IRL: Geliştiricilere deneyim ve bilgilerini paylaşma imkanı sağlayacak.

try! Swift DUB DUB: Dünyanın dört bir yanından geliştiriciler ile Apple'ın sunduğu yeni teknolojiler tartışılacak.

DubDub Series: Apple tarafından yayınlanan yeni teknolojiler ile geliştirilen uygulamalar sergilenecek.

WWDC.playground: SwiftGG, T-Salon, ve Old Driver tarafından düzenlenen etkinlik, geliştiricilerin uygulamalarını iyileştirmeleri için tavsiyelere ev sahipliği yapacak.

Extended Tokyo 2022: LINE, PayPay, ZOZO ve Yahoo! tarafından Japonya'da teknik sohbetler düzenlenecek.

Devpass WWDC22 Special: Brezilya'nın önde gelen geliştiricileri, WWDC22 etkinliğini değerlendirecek. Sohbetin Portekizce olacağı belirtildi.

MOSA WWDC Meeting: Japonya genelinde yazılım geliştiricileri destekleyen MOSA ile çevrim içi olarak en son Apple duyuruları hakkında sohbet gerçekleştirilecek.

CocoaHeads Meetup Australia: Apple'ın Cocoa ve CocoaTouch frameworklerinin yanı sıra Objective-C ve Swift programlama ile ilgili bilgilendirme etkinliği de gerçekleştirilecek.a

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.