AramaArama
Gıda Hattı

Üniversiteliler yaşam kalitesini artırmaya kafa yoracak!

6 Ocak 2017, 10:43
Paylaş
Üniversiteliler yaşam kalitesini artırmaya kafa yoracak!

Türkiye’nin önde gelen alkollü içecek üreticilerinden Türk Tuborg ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından düzenlenen ve genelindeki tüm üniversitelilerin katılabileceği “Üniversiteliler Arası %100 Yaşam Kalitesi Yarışması” başladı.

Yaşam kalitesi konusunda farkındalık yaratmak, düşünce ve çözüm üretimi sağlamak amacıyla düzenlenen Üniversiteliler Arası %100 Yaşam Kalitesi Yarışması'na son başvuru tarihi 31 Mart 2017 olarak belirlendi. Yarışma Bireysel Yaşam Kalitesi, Çevre ve Yaşam Kalitesi, Engellilerin Yaşam Kalitesi, Eğitim ve Yaşam Kalitesi, Kadınların Yaşam Kalitesi başlıkları altında 5 ayrı kategoride düzenlenecek.

Yarışmada Büyük Ödül 15 bin TL

Türk Tuborg ve Türkiye Kalite Derneği'nin (KalDer) önümüzdeki yıllarda gelenekselleştirmeyi hedeflediği yarışmada, jüri tarafından seçilecek yarışmanın birincisi, Büyük Ödül olarak 15.000 TL nakit para ödülünün sahibi olacak. Yarışmada kategori birincileri 6.000 TL, kategori ikincileri 4.000 TL ve kategori üçüncüleri 2.000 TL para ödülü kazanırken, ayrıca KalDer’de staj yapma fırsatına da sahip olacaklar.

Jüri değerlendirmesine sunulan projeler, Üniversiteliler Arası %100 Yaşam Kalitesi Yarışması'nın Facebook sayfasında yayınlanacak ve oylanacak. Oylama sonucu en yüksek oyu alan proje sahibi ise Sosyal Medya Ödülünü alarak 3.000 TL kazanacak.

yasam-kalitesi-yarismasi-afis-gidahattiYarışmaya nasıl başvurulacak?

Üniversitelilerin yaşam kalitesi konusundaki vizyonlarını genişletmeyi ve onları motive ederek başarıyı ödüllendirmeyi hedefleyen yarışmaya katılmak isteyenler www.yuzdeyuzyasamkalitesiyarismasi.com adresinden online başvuru yapabilecek. Yarışmaya katılmak isteyen ayrıca web sitesinde belirtilen başvuru adresine projelerini iletebilecekler.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.