Gıda Hattı

UMA coin nedir ve nasıl alınır? UMA coin kaç TL?

17 Kasım 2021, 13:45
Paylaş
UMA coin nedir ve nasıl alınır? UMA coin kaç TL?

UMA coin nedir ve nasıl alınır? UMA coin kaç TL? Bitcion (BTC) fiyatı 59.300 dolarlık seviyelere düştü. Bu düşüş sırasında ise birçok altcoin de düşüşe geçerken UMA, WINk, KP3R'de artış gözlemlendi.

Bitcoin (BTC) fiyatı, Tesla hisse senetlerindeki düşüşle birlikte geriledi. Buna rağmen kimi altcoin yatırımcıları aynı süreçte güçlü yükselişin keyfini sürdü.

Cointelegraph Markets Pro sayfasındaki altcoin sezonu göstergesine göre bu hafta, yüzde 44 ihtimalle altcoin sezonu başlıyor.

UMA coin nasıl alınır?

UMA coin Binance borsası üzerinden alınıp satılabiliyor.

UMA coin kaç TL?

Uma coin şu an itibariyle 22.06 dolar seviyesinde bulunuyor.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView'den alınan veriler, son 24 saatte en çok kazanan isimlerin UMA (UMA), WINk (WIN) ve Keep3rV1 (KP3R) olduğunu gösteriyor.

UMA, Sherlock protokolü ile entegre oldu

Universal Market Access (UMA) protokolü, tarafların herhangi bir gerçek dünya senaryosunu dijitalleştirip otomatik biçimde gerçekleşmesine olanak veren, kendi kendine çalışan, kendi kendine uygulamaya alan finansal sözleşmeler olan sentetik varlıkların oluşturulmasına odaklanan Ethereum blockchain tabanlı bir proje.

Cointelegraph Markets Pro'dan alınan VORTECS™ verileri, son fiyat artışından önce 12 Kasım'da UMA için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı.

Cointelegraph'a özel VORTECS™ Skoru, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasını sunuyor.

UMA fiyatındaki artış, işlemleri adil bir şekilde değerlendirmek ve diğer protokollerdeki açıklardan yararlanmaya karşı koruma sağlamak için UMA'nın Optimistic Oracle çözümünü kullanan bir sigorta protokolü olan Sherlock DeFi protokolünün mainnet sunumundan sonra gerçekleşti.

WINk, NFT ekosistemini genişletiyor

WINk, gerçek dünya veri ve bilgilerini blockchain ekosistemine entegre etmek için tasarlanmış TRON ekosistemi için ilk kapsamlı oracle çözümü.

Cointelegraph Markets Pro ve TradingView'den elde edilen veriler, 10 Kasım'da 0,000676 dolara kadar indikten sonra, WIN fiyatının sonraki hafta boyunca yüzde 61,85 artışla 15 Kasım'da 0,00109 dolara yükseldiğini ve 24 saatlik işlem hacminin hızla 910 milyon dolara yükseldiğini gösteriyor.

Proje, 18 Kasım'da lansmanı yapılacak WIN NFT Horse oyununun kapalı beta testine hazırlanırken WIN ivme kazanıyor. Proje ayrıca WIN sahipleri için bir APENFT airdrop'u da gerçekleştirdi.

Keep3rV1 token Binance borsasında listelendi

Keep3rV1, harici geliştirme zeminine ihtiyaç duyan projelerin kişi ve kuruluşlarla bağlantı kurmasına yardımcı olmak için tasarlanmış merkeziyetsiz bir iş panosu.

Cointelegraph Markets Pro'nun verilerine göre, KP3R için piyasa koşulları bir süredir olumluydu.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.