Gıda Hattı

Ucuz iPhone'lar geliyor! Türkiye'de satışı yapılacak

5 Ekim 2021, 17:32
Paylaş
Ucuz iPhone'lar geliyor! Türkiye'de satışı yapılacak
Apple'ın ucuz iPhone olarak piyasaya sürdüğü İphone SE special edition modelinin yenisi bekleniyor. iPhone SE 3 olacak yeni modelden gelişmeler var.

Iphone’nin  bütçe dostu cihazları çok nadir karşımıza çıkıyor. Teknoloji devi her yıl piyasaya sürdüğü ürünleri ile milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor. Ancak Apple'ın ucuz telefon önerileri de yok değil.

Apple SE spesial edition modeli herkesin beklediği fiyattaydı ilk olarak iPhone 5 kasasıyla iPhone severlerin karşısına çıkan cihaz 2 versiyonuyla da 2020 yılında satışa çıktı. Yeni iPhone SE 3 hakkında sızıntılar geliyor.

Twitter'ın başarılı ismi ve sızıntılarla adını duyurduğu Majin Bu yeni iPhone SE 3’e dair fotoğrafları paylaştı. iPhone SE 3 ün bir önceki özel versiyonu ile pek de bir fark varmış gibi görünmüyor. Telefonun modifiye edilmiş bir iPhone 8 olarak tanımladı.

İphone SE3 özellikleri

Telefonda 12 megapiksel kamera ve 12 megapiksel arka kamera bulunacak. iPhone SE3 telefonun da ayrıca 12 megapiksellik bir ön kamera olacak. Şimdiye kadar iPhone'un satılan en ucuz cihazlarından biri olacağı düşünülüyor. 2022 Bahar ayları itibariyle bu cihaz satış mağazalarında yerini alacak.

iPhone SE’nin ekran konusunda farklı gelişmeleri ortaya atılıyor. Kimilerine göre ekran boyutu içinde 5.5 inç veya 6.1 inch kullanılacak diye düşünülürken kimileri IPS LCD ekran kullanılacağını öne sürdü. Ucuz iPhone olarak bilinen iPhone SE3’den görüntüler geldi. 5G destekli olacak telefonda iPhone 12'de bulunan biyonik 14 çip setinin kullanılacağı da tahminler arasında.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.