AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Türk Kızılayı’ndan Knorr’a Altın Madalya

Türk Kızılayı’ndan Knorr’a Altın Madalya
30 Haziran 2015, 12:01

Türk Kızılayı’nın yurt içi ve yurt dışı insani yardım operasyonuna bağışlarıyla destek veren iş adamları, sanatçılar, sivil toplum örgütleri, gazeteciler ve vatandaşları ödüllendirildiği Altın Madalya Ödül Töreni organizasyonunda, Knorr’un hayata geçirdiği “Hem İçimiz Hem Kalbimiz Isınsın” projesi ödüle layık görüldü. 2015 yılında Türk Kızılayı işbirliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında Knorr, Türk Kızılayı’nın aşevlerine 1.5 milyon kase çorba bağışında bulunmuştu.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Ödül Töreni’nde Knorr adına Altın madalyayı Unilever Türkiye Dış İlişkiler Direktörü Ebru Şenel aldı. Knorr Marka Müdürü Ece Uslu ise ödül ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Knorr, dünyada her gün milyonlarca ailenin sofralarına konuk olan ve çorba ile nerdeyse özdeşleşmiş bir gıda markası.  Markamızın gücü bize büyük bir sorumluluk da yüklüyor. Her daim bu sorumluluk ile hareket ediyoruz. Geçtiğimiz kış Türk Kızılayı ile güçlerimizi birleştirdik, yanımıza paylaşmayı seven halkımızı da alarak hem içleri hem de kalpleri ısıtacak bir projeyi hayata geçirdik. Halkımızın da desteğiyle Türk Kızılayı aşevlerine taahhüt ettiğimiz gibi 1.5 milyon kase çorba bağışında bulunduk.  Türk Kızılayı’nın düzenlediği bu özel gecede bizi de ödüle layık görmesi Knorr Ailesi olarak bizler için hem büyük bir gurur hem de motivasyon kaynağı. Dumanı tüten sıcak bir çorbanın birleştirici gücüyle başarılı projelere imza atmaya devam edeceğiz.”.

 

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.