Gıda Hattı

TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? 2022 Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri Komutanlığı TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak?

9 Haziran 2022, 15:06
Paylaş
TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? 2022 Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri Komutanlığı TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak?
TSK tayinleri, atamaları bekleyen personellerin gündemine geldi. Tayin başvurusunda bulunan Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kara Kuvvetleri uzman çavuş, subay, astsubay, rütbelerindeki personeller, Türk Silahlı Kuvvetleri atama ve tayin duyurusuna odaklandı. Peki; TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? 2022 Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri Komutanlığı TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

TSK'nın uzman çavuş, subay ve astsubay tayin başvuruları ile yapılacak atamalar için beklentiler haziran ayının gelmesi ile yoğunlaştı. Peki; TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? 2022 Kara, Deniz, Hava Kuvvetleri Komutanlığı TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak? Detaylar haberimizde...

TSK tayin yerleri ne zaman açıklanacak?

TSK tayinleri her yıl bahar aylarının sonunda belirlenip haziran ayı içerisinde netlik kazanıyor. Bu yıl ise henüz takvim konusunda bir açıklama gelmiş değil. TSK tayinleri hakkında ilerleyen haftalarda açıklama gelmesi ön görülüyor.

Geçtiğimiz sene TSK atama kararnamesi ile "general atamaları 2021 listesi" 25 Ağustos 2021 tarihinde ilan edilmişti.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.