Gıda Hattı

TOKİ'den 15 bin TL Peşin 120 ay vade ile 2+1 ve 3+1 hemen teslim evler

3 Mayıs 2022, 20:18
Paylaş
TOKİ'den 15 bin TL Peşin 120 ay vade ile 2+1 ve 3+1 hemen teslim evler
TOKİ'den 15 bin TL Peşin 120 ay vade ile 2+1 ve 3+1 hemen teslim evler satışa çıkıyor. Belirtilen illerde ikametgah etmeniz aranan şartlar arasında.

TOKİ'den 15 bin TL Peşin 120 ay vade ile 2+1 ve 3+1 hemen teslim evler satışa çıkıyor. Belirtilen illerde ikametgah etmeniz aranan şartlar arasında. Merakla beklenen TOKİ evleri için tüm detaylar belli oldu. Toki'den ev sahibi olmak isteyenler için büyük fırsat. TOKİ 2+1 ve 3+1 evlere sahip olmanız için tüm detayları haberimizde topladık.

Satış Duyurusu
Satış Şartnamesi
16 Şubat Satış Listesi
17 Şubat Satış Listesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 120 ay vadeyle konut ve iş yeri fırsatı sunuyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının açık artırmaları 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba saat 10:30'da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak.

Yastık altında 15 bin lirası olana 0 daire müjdesi! TOKİ den onlarca ilde ucuz 2+1 ve 3+1! Hemen ev sahibi olabilirsiniz

İşte TOKİ'nin satışa çıkardığı konut ve iş yerleri ile ilgili detaylar...

Satışa sunulan konutlar Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van ve Yozgat şehirlerinde yer alıyor. Satışa çıkarılan konutlar yüzde 50 peşinat ve 120 ay vade fırsatıyla alınabilecek.

İş yerleri ise Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak şehirlerinde yer alıyor. Satışa çıkarılan iş yerleri için ise yüzde 25 ya da yüzde 50 peşinat ile 120 ay vade fırsatı sunuluyor.

Yastık altında 15 bin lirası olana 0 daire müjdesi! TOKİ den onlarca ilde ucuz 2+1 ve 3+1! Hemen ev sahibi olabilirsiniz

TOKİ evlerini incelemeye gelen Okan Kandora ve Deniz Kandora çifti 3 oda 1 salon konut almak istediklerini dile getirdi.

Tüm banka şubelerinden başvurulabiliyor
Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.