Gıda Hattı

TOKİ 39 ilde 120 ay vadeyle bitmiş konut müjdesi

3 Mayıs 2022, 14:31
Paylaş
TOKİ 39 ilde 120 ay vadeyle bitmiş konut müjdesi
Ayrıca, Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 veya 50 peşinat ile 120 ay vadeyle alınabilecek.

TOKİ'den 39 ilde büyük müjde ! Bitmiş olan konut ve işyerleri sahibini bekliyor. 39 ilde açık attırma yoluyla satışa sunulacak evler için tüm detaylar haberimizde.

YÜZDE 25-50 PEŞİNAT İLE 120 AY VADE İLE ÖDENECEK

105 konutun satış fiyatları açıklandı. 189 iş yerinin açık artırmayla satışı da gerçekleştirilecek. Konut ve iş yerleri için 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba günü açık artırma yapılacak. Öte yandan internet üzerinden de kolaylıkla teklif yapılacağı açıklandı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 39 ilde 105 konut ile 18 ilde 189 iş yerini 17-18 Mayıs'ta açık artırma yöntemiyle satacak.


TOKİ tarafından açık artırmalar 17 Mayıs Salı ve 18 Mayıs Çarşamba saat 10.30'da Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası'nda yapılacak. Ayrıca internetten üzerinden (www.emlakmuzayede.com.tr) de teklif verilebilecek.

39 İLDE KONUT SATIŞI YAPILACAK

Alıcılar Afyonkarahisar, Adana, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bitlis, Bolu, Bursa, Denizli, Çanakkale, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Eskişehir, Kahramanmaraş, Karabük, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kocaeli, Kütahya, Isparta, İstanbul, İzmir, Mersin, Niğde, Osmaniye, Samsun, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Uşak, Van ve Yozgat illerinde satışa sunulan konutlara yüzde 50 peşinat 120 ay vadeyle sahip olabilecek.


Ağrı, Bolu, Burdur, Çorum, Düzce, Gaziantep, Giresun, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Konya, Mersin, Muş, Tokat, Trabzon, Yozgat ve Zonguldak illerinde satışa sunulan iş yerleri ise yüzde 25 veya 50 peşinat ile 120 ay vadeyle alınabilecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.