Gıda Hattı

TKDK’dan IPARD II eğitimi

29 Ekim 2015, 13:42
Paylaş
TKDK’dan IPARD II eğitimi

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK), AB’nin de finansman desteğiyle uygulanan IPARD Programı’nın ikinci uygulama dönemine yönelik olarak danışman firmalar ile faydalanıcılar için 9-13 Kasım 2015 tarihleri arasında Antalya’da bir eğitim programı düzenliyor.

IPARD II Programı kapsamında Danışman Firma, Danışman Firma temsilcileri ve faydalanıcılara yönelik olarak proje ve ödeme talep paketi hazırlama kapasitesinin yükseltilmesi amacıyla verilecek beş günlük eğitime katılacak olanlara, IPARD II eğitim katılım sertifikası ve Eğitim Dokümanları ücretsiz olarak verilecek. Eğitim programına ücretsiz olarak katılabilecek olan katılımcılar, konaklama giderleri ise kendileri üstlenecekler.

Antalya’da yapılacak eğitim programına katılmak isteyenlerin 4 Kasım Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar, TKDK web sitesinde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunmaları gerekiyor.

Eğitim için konu başlıkları “TKDK ve IPARD II Programı, Teklifler ve İyi mali yönetim ilkeleri, Başvuru Sahibinin Sunması Gereken Bilgi ve Belgeler, Başvuru Paketinin İçeriği, Temini ve Hazırlanması, Sözleşme ve Sözleşme Değişiklikleri (Zeyilname), Ödeme Öncesi yerinde Kontrol Süreci ve Uygulamalı Ödeme Talep Paketleri içerik ve hazırlanması” olarak belirlendi.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.