AramaArama
Gıda Hattı

Terazi Burcu Terazi Burcu Aylık Yorumu

15 Eylül 2021, 19:04
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan Eylül 2021 için Terazi Burcu Aylık Yorumu sizlerle. İşte Terazi Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Başkalarına tuhaf veya komik gelebilecek benzersiz niteliklerinizden yararlanabilirsiniz. Partilerde ve halka açık toplantılarda spot ışığın tadını çıkarmanız muhtemeldir. Kendinize ve sevdiklerinize karşı nazik olun. Bununla birlikte, önemli bir baskı, ilişkileri yönetme konusunda sizi rahatsız edebilir. Sevdiğiniz biriyle olan bağınız, sizi savunmacı ve korkulu hissettirebilecek kayalara çarptırabilir.

 

Profesyonel cephede bağımsız, hırslı ve son derece hedef odaklı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Zekanız ve çalışkanlığınız, belirlediğiniz hedeflere kolayca ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sizin için en uygun zaman bu ay olabilir.

 

Bu atasözüne kuvvetle inanabilirsiniz: Hata yapmak insanidir, affetmek ilahidir, tıpkı sevilen birinin yanlışlıkla yapılan bir hata için sizi affedebileceği gibi. Dönem, çocuklarınızın daha yüksek işler veya eğitimler için ayrılmış olmaları nedeniyle kendinizi düşük hissetmenize neden olabilir. Ancak bu his ilerleyen günlerde buharlaşabilir.

 

Gelişmiş fiziksel ve zihinsel dayanıklılık ile her türlü işi yapmak için hazırlanabilirsiniz. Enerjilerinizi doğru yönde ve amaca yönelik yollarla kanalize ettiğinizden emin olun. Durumlar doğru zamanda lehinize dönebileceğinden, yaptığınız iyi işler için takdir görmüyorsanız, bunu ciddiye almayın. Sevdikleriniz ve aile üyelerinizle birlikte keyif alacağınız egzotik yerlere yapılacak keyifli geziler için ilginç teklifler alabilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.