Gıda Hattı

Tarkan Trendyol ile anlaştı! Trendyol’un yeni yüzü Tarkan'ın ne kadar ücret alacağı konuşuluyor

27 Ekim 2021, 22:17
Paylaş
Tarkan Trendyol ile anlaştı! Trendyol’un yeni yüzü Tarkan'ın ne kadar ücret alacağı konuşuluyor
Tarkan’ın geçtiğimiz günlerde yeni reklam anlaşması yapacağı konuşuluyordu. Trendyol ile yapmış olduğu anlaşma ile Tarkan 15 milyon TL kazanacak.

Rekabet kurumunun açtığı soruşturma ile gündeme gelen ve büyük bir sansasyon yaratan Trendyol geçtiğimiz günlerde bir anlaşma gerçekleştirdi. Megastar Tarkan ile yapılan uzun soluklu işbirliği ile tekrar gündeme gelen Trendyol ilk adımı reklam filmleri ile atıyor. Devamında toplumsal fayda odaklı projeler gerçekleştirilecek.

Anlaşma ile ilgili olarak ünlü sanatçı Tarkan'dan açıklama geldi. “Trendyol yakından takip ettiğim ve sevdiğim bir marka. Aynı zamanda Türkiye'nin kendi sektörünün en başarılı markası. Trendyol bu topraklardan doğan ve kısa sürede yurtdışına uzanan heyecan verici bir başarı öyküsüne sahip. Büyürken de ülkesine faydalı olmaya çalışan sosyal duyarlılıkları olan bir marka. Böyle bir marka olmasını da ayrıca önemsiyor ve takdir ediyorum” ifadelerine yer verdi. Tarkan'ın bu anlaşma neticesinde astronomik bir ücret kazanacağı da iddia edilen bilgiler arasında yer alıyor.

Tarkan Trendyol ile anlaştı.jpg1
Tarkan Trendyol ile anlaştı

Tarkan Trendyol'u tercih etti

Almanya'da pandemi geçiren ve İstanbul'a geri dönen Tarkan Trenyol ile yapmış olduğu reklam anlaşması ile gündeme geldi. Bir süredir yazılıp çizilen konu ile ilgili sürekli olarak gündemde bir şeyler mevcut. Bize de her gün soruyorlar doğru mu, değil mi? Evet doğru sözleriyle duyurulmuştu. Megastar bugün fotoğraf çekimi için kamera karşısına geçti ve hafta sonu reklam filmi çalışmaları başlıyor. İddialara göre ise Tarkan'ın 1 yıllık kampanya için Trendyol'dan 15 milyon TL alacağı konuşuluyor. Benzer bir anlaşma için bir marka daha Tarkan'a iş teklif etmiş ancak Tarkan Trendyol'dan yana tercihini kullanmıştı. Ayrıca İstanbul'a geldiği andan itibaren de Ozan Çolakoğlu'nun stüdyosuna geçen Tarkan iki yeni şarkı üzerinde çalışıyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.