AramaArama
Gıda Hattı
AramaArama

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den bayram SMS'i

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den bayram SMS'i
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kurban Bayramı'nı kutlamak için vatandaşlara kısa mesaj (SMS) vasıtası ile bayram mesajı gönderdi.
19 Temmuz 2021, 23:45

Tarım ve orman Bakanı Bekir Pakdemirli kurban bayramı dolayısıyla tüm mobil hat kullanan vatandaşlara bayram mesajı gönderdi.

Bekir Pakdemirli gönderdiği mesajda şu ifadeleri kullandı:

Yeşile hasretimiz biterken, özelimiz bitmesin. Ormanlar nefesimiz. Yeşil vatani koruyalım, kollayalım. Hayırlı bayramlar.

Dr. Bekir PAKDEMIRLI- Tarım ve Orman Bakanı

Bekir Pakdemirli'nin herkese SMS göndermesi sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

BEKİR PAKDEMİRLİ KİMDİR?

1973 yılında İzmir’de doğdu. Bilkent üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladıktan sonra, Başkent Üniversitesi’nde işletme yüksek lisansı, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü’nde doktora çalışmalarını yürüttü.

Gıda, tarım, hayvancılık, teknoloji ve otomotiv alanında serbest girişimcilik yaptı. Çeşitli şirketlerin kuruluşunda ve yönetiminde bulundu. Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu arasında yer alan bir firmada ve halka açık bir gıda firmasında Genel Müdürlük görevlerini üstlendi. Uluslararası bir gıda şirketindeki üst düzey yöneticilik görevinin ardından, yine aynı şirkette danışmanlık yaptı.

Turkcell, BİM ve Albaraka Katılım Bankası’nda yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu. Deniz kaptanlığı, pilotluk ve amatör telsizcilik hobileri vardır.

İngilizce bilmektedir. Evli, dört çocuk sahibidir.

Bekir Pakdemirli, kişisel twitter hesabı @bekirpakdemirli 'den paylaşım yaparak, bakanlık faaliyetleri ile ilgili bilgilendirmeler yapmaktadır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.