Gıda Hattı

Survivor Barış Murat Yağcı elendi mi? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

4 Mayıs 2022, 17:24
Paylaş
Survivor Barış Murat Yağcı elendi mi? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Survivor Barış Murat Yağcı elendi mi? Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor All Star 2022 yarışmasının dün 3 Mayıs 2022 eleme gecesinde potada Barış, Sude, Ayşe ve Evrim yer aldılar. Potadan adaya veda eden isim ise  Barış Murat Yağcı oldu. 2020 yılında Survivor katıldı ve 2. olmuştu. Barış Murat Yağcı Türk manken, sporcu, oyuncu ve şarkıcıdır. Barış Murat Yağcı'nın hayatına ait detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

Survivor All Star 2022 yarışmasının dün 3 Mayıs 2022 eleme gecesinde potada Barış, Sude, Ayşe ve Evrim yer aldılar. Potadan adaya veda eden isim ise  Barış Murat Yağcı oldu. 2020 yılında Survivor katıldı ve 2. olmuştu. Barış Murat Yağcı Türk manken, sporcu, oyuncu ve şarkıcıdır.

Barış Murat Yağcı kimdir?

Barış Murat Yağcı, 21 Ocak 1991'de İzmir'de doğdu. Birce Akalay'ın ve Berke Özer'in kuzenidir. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Yağcı, ikinci üniversite kapsamında Anadolu üviversitesi Spor yönetimi bölümünde eğitimine devam etmektedir. Efes Bilsen Spor Kulübü'nde profesyonel olarak basketbol oynadı, ancak sakatlandıktan sonra spor hayatına devam edemedi. Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Barış Murat Yağcı kariyer hayatı

Best Model Of Türkiye adlı yarışmaya katılıp "Best Fotomodel" seçildikten sonra yapımcılar tarafından keşfedilmiştir. İlk oyunculuk deneyimini, 2014 yılında yayımlanmış olan Kocamın Ailesi adlı dizide Akın karakterini canlandırarak yaşadı. 2014 yılında yayımlanan Figüran adlı sinema filminde Serenay Aktaş'ın arkadaşı olarak rol aldı. 2015 yılında yayımlanan Kiralık Aşk adlı dizide Eymen karakterini, 2017 yılında yayımlanan Şevkat Yerimdar adlı dizide ise Bora karakterini canlandırdı. 2018 yılında yayımlanan Sosyetik Gelin adlı televizyon filminde Demir karakterini canlandırdı.

2020 yılında Acun Ilıcalı'nın düzenlediği Survivor yarışmasına katıldı ve ikinci olarak bitirdi.

Barış Murat Yağcı özel hayatıylada bir süre gündemlerden düşmedi!

Survivor 2020 yarışmacılarından Nisa Bölükbaşı ile ilişkisi başlayıp daha sonraki zamanlarda ise sonlanmıştır.

Barış Murat Yağcı verdiği bir röportajda obez olduğunu açıkladı

Çocukken obez olduğunu söyleyen ünlü oyuncu '16 yaşında 100 kiloydum. Kimseyi dış görünüşü ile yargılamayı doğru bulmuyorum' dedi.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.