Gıda Hattı

Sucuk yediler, jeepleri kazandılar

11 Mayıs 2015, 16:27
Paylaş
Sucuk yediler, jeepleri kazandılar

Şahin Sucukları’nın düzenlediği “Dikkat Jeep Çıkabilir” kampanyasında Jeep Compass kazanan talihliler, 8 Mayıs’ta düzenlenen çekiliş ile belirlendi.

Milli Piyango İdaresi’nin gözetiminde düzenlenen kampanyanın sonunda yapılan çekiliş sonucu, 3 talihli Şahin Sucukları tüketicisi, Jeep Compass sahibi olmaya hak kazandı. Jeep Compass’lar,  Haziran ayında Ankara’da  düzenlenecek törenle sahiplerine teslim edilecek.

1 Şubat-30 Nisan 2015 tarihleri arasında düzenlenen kampanyaya 1.5 milyon katılım gerçekleştiğini belirten Şahin Sucukları Genel Müdür Yardımcısı Murat Beşiktaş, en yoğun katılımın İç Anadolu Bölgesi’nden geldiğini bildirdi.

Kampanyanın da etkisiyle 2015 yılına ilişkin büyüme hedefinin %70’ini ilk dört ayın sonunda gerçekleştirdiklerinin altını çizen Beşiktaş, şöyle devam etti:

“İlk çeyrekte kampanyasız grafiklerde de bu hedef sağlanmış durumda. Temel anlayışımız kalite sağlık ve tüketicimizin duyduğu güvenden vazgeçmeden politikalarımızı koruyarak ve geliştirerek hizmet vermeye devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde sosyal sorumluluk projeleri ve saha çalışmaları ile biraz daha yakınlaşmayı planlıyoruz. Şahin Ailesi tüketicisi ile birlikte büyümeye devam edecek.”

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.