Gıda Hattı

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe vefat mı etti? Berkcan Güven ve Şahide Türe kim?

28 Aralık 2021, 18:09
Paylaş
Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe vefat mı etti? Berkcan Güven ve Şahide Türe kim?
Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe vefat mı etti? Berkcan Güven ve Şahide Türe kim? Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven anannesi Şahide Türe ile çektikleri videolarla kısa sürede popüler hale gelmişti.

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe vefat mı etti? Berkcan Güven ve Şahide Türe kim? Eğlenceli videolarıyla takipçileri tarafından çok sevilen ikiliden hayranlarını üzecek bir haber geldi. Torunuyla çektiği sevimli videolarla kısa sürede gündem olan Şahide Türe, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tedavi görüyordu. Şahide Türe'nin oğlu Burhan Güven'den açıklama geldi. Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe öldü mü? Berkcan Güven ve Şahide Türe kimdir, kaç yaşındaydı? İşte merak edilenler...

Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe'nin ölüm haberini oğlu Burhan Güven sosyal medya hesabından, 'Melekler seninle olsun evlatlarımın anneannesi. Yüreklerinizdeki sevgiyi, dudaklarınızdaki duayı, bu kez onlara gönderin. Türkiye'nin sevdiği insan en sevdiğine kavuştu.'' mesajıyla paylaştı.

Sosyal medya fenomeni Berkcan Güven'in anneannesi Şahide Türe vefat mı etti

ŞAHİDE TÜRE KİMDİR?

Şahide Türe, torunu Berkcan Güven ile olan videolarıyla büyük beğeni toplamıştı. Güven'in anneannesine kendi adıyla açtığı kanala yüklediği bir video kısa sürede bir milyondan fazla izlenmiş ve kanal 100 bin aboneye ulaşılmıştı.

BERKCAN GÜVEN KİMDİR?

2013 yılında çektiği Vine videolarıyla dikkatleri üzerine çeken ve ardından Youtube’a atılan Berkcan Güven, 30 Mayıs 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Komik ve eğlenceli videolarından sonra son dönemde özellikle yayınladığı şarkı ve müzik parçaları ile tanınmaktadır.

2017 yılındaki “YouTube Benim İşim” dissiyle ve daha sonra paylaştığı “Yeniden” ve “Neresi” gibi şarkılarla popülerliğini artırmıştır. “Yeniden” şarkısının klibinde şarkıcı Aleyna Tilki’yi oynatması dikkat çekti.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.