Gıda Hattı

Son dakika… Altun: “Müjdeye ilişkin spekülasyonlara kulak asmayın!”

20 Ağustos 2020, 12:13
Paylaş
Son dakika… Altun: “Müjdeye ilişkin spekülasyonlara kulak asmayın!”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yarın (Cuma) vereceği müjdeye ilişkin, “Birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın” açıklaması yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’daki bir açılış törenindeki konuşmasında, Cuma günü büyük bir müjde vereceğini açıklamıştı.

Cumhurbaşkanının bu ifadesi, piyasalarda anında etkisini gösterirken, tahminlerde birbiri ardına yapıldı. Bloomberg ve Reuters, Ankara’daki yetkililere dayandırdıkları haberlerinde, bunun Karadeniz’de yeni bir enerji kaynağının bulunması olduğunu yazdılar.

Fahrettin Altun: “Spekülasyonlara kulak asmayın!”

Cumhurbaşkanının vereceği müjdeye ilişkin spekülasyonlar üzerine, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, twitter hesabından bir açıklama yaptı.

Altun, “Sayın Cumhurbaşkanımızın Cuma günü vereceğini söylediği müjdeye ilişkin birtakım spekülasyonların yapıldığını görüyoruz. Lütfen bu spekülasyonlara kulak asmayın. Hep birlikte, heyecan içinde sayın Cumhurbaşkanımızın yarın yapacağı konuşmayı bekliyoruz” dedi.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.