AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Şok Marketler’den alışverişe vakti olmayanlara Cepte ŞOK!

Şok Marketler’den alışverişe vakti olmayanlara Cepte ŞOK!
26 Temmuz 2017, 10:43

Yıldız Holding’in organize gıda perakende sektöründeki markalarından Şok Marketler, on-line alışveriş için Cepte ŞOK uygulamasını devreye aldı. Android ve Ios programlarını destekleyen telefonlardan ücretsiz indirilebilen uygulama ile internetten satın alınan ürünler, marketten alınıyor. Uygulamanın kısa adı, “Tıkla- Gel- Al”.

Türkiye organize gıda perakende sektörünün önde gelen markası Şok Marketler on-line alışveriş seçeneğini de uygulamaya başladı.

sok-market-gidahattiCepte ŞOK şimdilik 26 mağazada

Cepte ŞOK adı verilen cep telefonu uygulamasını anlatan Şok Marketler CEO’su Uğur Demirel, uygulamayla müşterilerine zaman kazandırmak ve alışveriş rutinlerini kolaylaştırmak istediklerini dile getirdi. Demirel, şunları söyledi:

“Cepte ŞOK projesinin ilk adımını Ağustos 2016’da attık. Kasım 2016’da tasarımı hazırlandı. Click&Collect uygulaması dünyada İngiltere ve Fransa’da uygulanıyor. Türkiye’de uygun fiyatlı ürünler satan perakende zincirleri arasındaysa ilk kez Şok Marketler bu uygulamayı hayata geçiriyor. Bu aynı zamanda dünyada da uygun fiyatlı ürünler satan marketler içinde de ilk kez uygulanacak. Cepte ŞOK uygulaması şimdilik 26 Şok mağazamızda başladı.

Alışverişe vakti olmayanlar için düşünüldü

Tüketicilerimizin yönlendirmeleriyle ve onların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlayıp hazırladık. Başta çalışan kadınlar olmak üzere, markete alışverişe gitmeye vakti olmayanlara hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlayacak. Tüketicilerimizin olduğu her yerde olmak istiyoruz. Bu yüzden şimdi de dijital dünyaya adım atıyoruz. Dijital yaşamın kolaylıklarını müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluyuz. Bu uygulama ile çalışan kadınlar, alışveriş yapmaya vakti olmayanlar alışverişlerini cep telefonları ile gün içinde yapıp, evlerine giderken, hazırlanmış paketlerini vakit kaybetmeden alabilecekler. Sistemde tüm ayrıntılar düşünüldü. Özellikle buzdolabında bekletilmesi gereken ürünlerin bozulmadan muhafazası da buzdolabında sağlanıyor. Tüketiciye sadece uğrayıp özenle hazırlanmış paketini almak kalıyor. İnternet alışverişlerinde sepetin büyüdüğünü görüyoruz. Bunu Cepte ŞOK projemiz kapsamında da gözlemliyoruz.”

sok-market-ugur-demirel-hilal-merter-gidahattiYıldız Holding’de dijital dönüşüm hedefleri

Şok Marketler Cepte ŞOK uygulamasında görev alan Yıldız Holding yöneticisi Hilal Merter de, “Cepte ŞOK projesi dijital dönüşüm hedefleri çerçevesinde bizim için çok değerli bir proje. Şirketlerimizin kendi sektörlerinde liderliklerini desteklemek amacıyla holdingin pek çok birimini bir araya getirdiğimiz, katkılarını aldığımız, amaç birliği prensibimiz çevresinde bizi buluşturan projeler üzerinde çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.