Gıda Hattı

Sirha İstanbul, kapılarını açıyor

25 Kasım 2015, 16:55
Paylaş
Sirha İstanbul, kapılarını açıyor

Restoran, otel ve yiyecek içecek sektörünü buluşturan Sirha İstanbul, 3. kez 26 - 28 Kasım 2015 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenleniyor.

Sektördeki pek çok markayı bir araya getiren Sirha İstanbul; hizmet sektöründen otelcilik ve restorancılığa, yiyecek içecekten, teknoloji ve mutfak ekipmanı ürünlerine kadar 300 marka ve 12.000’den fazla sektör profesyonelini tek bir platformda buluşturuyor.

SİRHASirha İstanbul kapsamında Bocuse d’Or, Coupe du Monde de la Pâtisserie Türkiye Seçmeleri gibi uluslararası yarışmalar, ünlü yerli ve yabancı şeflerin katılımıyla gerçekleştirilecek. Omnivore İstanbul’da ise dünyaca ünlü yabancı ve Türk şefler, katılımcılar ile deneyimlerini paylaşacaklar.

Dünya Mutfak Zirvesi (World Cuisine Summit) ve Leaders Club’da ise Frédéric Loeb, Jürgen Strasser gibi önemli isimlerin katılımıyla sektördeki dünya trendleri ve pazarlama stratejileri, düzenlenecek konferanslarda ele alınacak.

“Anadolu’nun Lezzet Envanteri” projesi kapsamında da, yöresel üreticiler ile sektör profesyonelleri ikinci kez bir araya gelecekler.

Sirha İstanbul’un Özyeğin Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu işbirliğiyle bu yıl hayata geçirdiği ‘6. Duyu Gastronomi Platformu’nda da üç farklı uygulama restoranı ile dünyadaki inovatif konseptler tanıtılacak.

GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.