Gıda Hattı

Sevgi Evleri’ndeki çocuklar çiğ köfteye doydu!

27 Mart 2018, 14:18
Paylaş
Sevgi Evleri’ndeki çocuklar çiğ köfteye doydu!

Ziyafet Çiğköfte, Nar Harekatı Sanat Etkinliği’nde Sevgi Evleri çocuklarını, acının en tatlı hali çiğ köfte ile buluşturdu.

Ziyafet Çiğköfte, Sevgi Evleri’nde devlet korumasına ve bakımına ihtiyaç duyan çocuklarla ilgilenen bir sosyal sorumluluk projesi olan Nar Harekatı kapsamında, Beykoz Galip Öztürk Sevgi Evleri ve Dudullu Anadolu Çocuk Merkezi’ndeki bakıma ihtiyaç duyan kimsesiz çocukları çiğ köfteye doyurdu.

Haliç Üniversitesi Sütlüce kampüsündeki sanat etkinliğinde, Sevgi Evleri’ndeki 100’e aşkın çocuk, çiğ köfte ziyafeti yaşadı.

Sevgi Evleri çocukları hayallerini tuvallere döktüler!

Üniversitelerle iş birliği içerisinde gerçekleştirilen Nar Harekatı kapsamında Ziyafet Çiğköfte, Haliç Üniversitesi’nin Sütlüce kampüsünde gerçekleştirilen sanat etkinliğinde çocuklar, resimler yapıp yaratıcılıklarını geliştirirken Ziyafet Çiğköfte lezzetiyle buluştular.

Sevgi Evleri bünyesindeki 100 çocuğa yönelik gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar, minik ellerini kullanarak muhteşem hayal güçleriyle tuvaller ortaya çıkardılar. Çocuklar etkinlik sayesinde hem kendilerini geliştirdiler hem de keyifli zaman geçirdiler.

“Çocuklar bizim geleceğimiz”

Etkinliğe katılan Ziyafet Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Veysi Akıncı, böyle bir etkinliğe yemek desteği verdikleri için memnun olduklarını ve çocukların yüzündeki gülümsemeye bir nebze de olsa katkıda bulunmaktan oldukça mutluluk duyduklarını dile getirdi.

Bu tarz etkinliklerin yayılarak çoğalması gerektiğine inandığını söyleyen Veysi Akıncı, “Çocuklar bizim geleceğimiz, onların iyi eğitim alması, sanat yönlerini geliştirmeleri ve geleceğe emin adımlarla ilerlemeleri ülkemiz açısından oldukça önem teşkil etmektedir. Ziyafet Çiğköfte, her zaman bu tarz etkinliklere destek verecektir. Çocukların mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Ziyafet Çiğköfte

2005 yılında Arnavutköy'de hizmet vermeye başlayan, kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan Ziyafet Çiğköfte, eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, 565 bayisi ile 68 şehirde faaliyet gösteren sektöründe lider bir firma. Sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştiren firma, sadece bölgesel değil, ulusal alanda da söz sahibi marka olmayı hedefliyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.