Gıda Hattı

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda şok karar! Görevden alma

9 Ekim 2021, 08:26
Paylaş
Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda şok karar! Görevden alma
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasını taşıyan ve resmi gazetede yayınlanan karar herkeste şok etkisi yarattı. Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda iki önemli isim görevden alındı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasını taşıyan görevden alma ve atama kararları herkesi şaşırttı. Karar resmi gazetede yayınlandı. Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda iki önemli isim görevden alındı. Yerlerine yeni atamalar gerçekleştirildi. İşte Resmi Gazete'de yer alan karar

Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan görevden alma ve atama kararlarına ilişkin resmi gazete yayınlandı. Erdoğan tarafından imzalanan karara göre Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı'nda iki önemli isim görevden alındı ve yerine yeni isimler atandı.

3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinin 2, 3 ve 4 maddeleri gereğince Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürü Cengiz Mete görevinden alındı. Mete'nin yerine Halil İbrahim Topçu geldi.

3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesinde 2, 3 ve 4. maddeler gereğince Sağlık Bakanlığı Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Adem Keskin görevinden alındı ve Keskin yerine de Hüseyin Dündar geldi.

 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.