Gıda Hattı

Playstation Plus mayıs 2022 ücretsiz oyunları belli oldu

15 Ocak 2022, 13:02
Paylaş
Playstation Plus mayıs 2022 ücretsiz oyunları belli oldu
Playstation oyuncularının merakla bekledikleri Playstation Plus mayıs oyunları belli oldu.

Playstation oyuncularının merakla bekledikleri mayıs oyunları belli oldu.

Playstation 4 ve 5 kullanıcıları için mevcut olan abonelik sistemi Playstation Plus, her ay üyelerine üç oyunu ücretsiz olarak veriyor. Oyunları çevrimiçi oynama ve bulut tabanlı kayıt gibi ek avantajlar da sunan servisi, Playstation kullanıcılarının çoğu kullanıyor. Milyonlarca abonesi olan Playstation Plus, 2022 yılının mayıs ayında vereceği oyunları açıkladı. Duyurduğu oyunlardan bir tanesi PlayStation 5 için geliyor. PlayStation Plus aboneleri bazen güzel oyunlar elde edebiliyor. Mayıs ayı oyunları içerisinde bir adet yarış, bir adet hayatta kalma ve bir adet aksiyon FPS oyunu yer alıyor.

Battlefield V, PlayStation Plus abonelerine geliyor

PlayStation Plus Mayıs ayının oyunları şu şekilde: Battlefield VWreckfest (PS5) ve Stranded Deep. Sony, PS Plus abonelerine her ay bu kadar güzel oyunlar vermeyebiliyor. Özellikle Battlefield V, serinin hayranı olan PlayStation kullanıcılarını sevindirecektir.

Battlefield V’in tek oyunculu modu sönük olsa da çok oyunculu moduna şans verilebilir. Battlefield V‘in çok oyunculu modunun da kötü yanları var fakat sunduğu silah mekanikleri oyunun kötü yanlarını göz ardı etmenizi sağlıyor. Wreckfest parçalanma efektleri ile ön plana çıkan bir yarış oyunu. Wreckfest, FlatOut’un geliştiricileri tarafından piyasaya sürüldü.

FlatOut’u oynamış olanlar, Wreckfest’e girdiklerinde o ruhu hissedecektir. WreckfestPlayStation 5 için Mayıs oyunları listesine eklendi. PS5’in sunduğu performans ile Wreckfest çok daha iyi bir hale gelecektir. Son oyun ise Stranded Deep. Stranded Deep, hayatta kalma oyunları arasında neredeyse en merak uyandıranlardan biri. Oyundaki sınırlı mekanikler başta sizi biraz sıkabilir. Fakat diğer adaları keşfettikçe ve bossları yendikçe oyun güzel bir yere evriliyor.

PlayStation Plus abonelerine özel olarak sunulan Battlefield V, Wreckfest ve Stranded Deep 4 Mayıs‘ta erişime açılacak.

 

 

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.