Gıda Hattı

Pınar Su “Şirin”lendi!

30 Mart 2017, 13:08
Paylaş
Pınar Su “Şirin”lendi!

Türkiye gıda ve içecek sanayinin önde gelen gruplarından Yaşar Holding bünyesindeki Pınar Su, sevilen çizgi film karakterleri Şirinler ile çocuklara su içmeyi sevdirecek.

Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin ve onları yakalamaya çalışmaktan asla vazgeçmeyen Gargamel… Bu şirin mi şirin dört karakter şimdi Pınar Yaşam Pınarım çocuk suyu şişelerini süslüyor.

pinar-su-sirine-gidahattiŞirinler filmi vizyona girmeden Pınar Su ambalajına girdiler!

Sağlıklı nesiller için sağlıklı su üreten Pınar Yaşam Pınarım; çocuklara su içmeyi sevdirmek için şirin ambalajlara büründü. 7 Nisan’da vizyona girecek Şirinler – Kayıp Köy filminin de başrolünde olan; Şirin Baba, Şirine, Gözlüklü Şirin ve onların azılı takipçisi Gargamel, Pınar Su çocuk suyu şişelerine taşındı.

Şirinler karakterlerinin yer aldığı keyifli ambalajları, kolay içim sağlayan pratik kapağı ve ergonomik şişesiyle Pınar Yaşam Pınarım çocuk suları, çocuklar ve çocukları için su içmeyi keyifli hale getirmek isteyen aileleri bekliyor.

pinar-su-sirin-baba-gidahattiDört farklı Şirinler karakteri var

Yenilikçi bakış açısıyla trendleri yakından takip eden Pınar Su; çocukların kolaylıkla tutabileceği 0,33L’lik ergonomik şişesi, kolay içim sağlayan pratik kapağı ve birbirinden Şirin 4 farklı karakterin yer aldığı yeni ambalajıyla, çocuklar ve onları su içmeye teşvik etmek isteyen aileler için keyifli bir seçenek haline geldi.

Büyük küçük herkesin keyifle izlediği Şirinler’in çok sevilen karakterlerinin yer aldığı Pınar Yaşam Pınarım çocuk suyu ile su içmek artık daha da keyifli olacak.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.