AramaArama
Gıda Hattı

Pınar Karşıyaka’nın şampiyonluğunu kutladılar

23 Haziran 2015, 15:28
Paylaş
Pınar Karşıyaka’nın şampiyonluğunu kutladılar

2014 -2015 Spor Toto Erkekler Basketbol Türkiye Şampiyonası’nı kazanan Pınar Karşıyaka’nın şampiyonluğu, Yaşar Holding yöneticileri ile Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcuların katıldığı yemekte kutlandı.

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Feyhan Yaşar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil Yiğitbaşı, Yönetim Kurulu Üyesi Yılmaz Gökoğlu ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş’ın ev sahipliğinde, Pınar Karşıyakalı yönetici ve basketbolcuların katıldığı kutlama ve iftar yemeği, 22 Haziran’da Hilton Otel’de gerçekleştirildi.

Kutlama yemeğine Karşıyaka Kulübu Başkanı Ali Erten, Pınar Karşıyaka Şube Başkanı Tamer Ustaoğlu, Pınar Karşıyaka Basketbol eski Şube Başkanı Turgay Büyükkarcı, Yaşar Holding Mali İşler Başkanı Levent Dağhan, Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, Pınar Süt Genel Müdürü Gürkan Hekimoğlu, Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, Pınar Süt Yatırımlar ve Ar-Ge Koordinatörü Erhan Savcıgil, Pınar Pazarlama Koordinatörü Cüneyt Şahin, Yaşar Birleşik Pazarlama Genel Müdürü Suat Özyiğit gibi yöneticiler katıldı. Yemekte şampiyonluktan duyduğu mutluluğu dile getiren Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, şunları söyledi:

“Pınar ve Karşıyaka Spor Kulubü arasındaki ilişki, bir sponsorluk ilişkisinden çok farklı. Duygusal bir bağ var. Kurucumuz ve Onursal Başkanımız Selçuk Yaşar’ın liderliğinde Yaşar Holding olarak 60 yılı aşkın süredir Karşıyaka Spor Kulübü’nü destekliyoruz. 1998 yılından beri de Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı’nın ana sponsoruyuz.

Pınar Karşıyaka’nın başarıları bizleri çok mutlu ediyor. Önce Türkiye Kupası ardından Cumhurbaşkanlığı Kupası şimdi de Türkiye Basketbol Ligi Şampiyonluğu. Bunun bir başlangıç olduğuna inanıyorum. Önümüzdeki yıl da Euroleague’de Pınar Karşıyaka’nın ülkemizi başarıyla temsil edecek. Pınar Karşıyaka’nın hak ederek çıktığı Euroleague yolculuğu kabul edildiği takdirde bizim için yeni bir sayfa olacaktır. Yakalanan bu başarılarda emeği geçen Pınar Karşıyakalı basketbolcuları, teknik heyeti ve yönetimi kutluyorum.”

Yaşar Topluluğu’nun uzun yıllardır basketbola ve spora destek verdiğini hatırlatan Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Ali Erten ise “Kulüp tarihimizin yarısından fazla süredir devam eden Yaşar Holding ile birlikteliğimiz bir gönül bağı, bir aidiyet duygusudur. Sponsorluğun çok daha ötesinde aslında bir gönül bağıdır. Öncelikle bizi uzun yılardır destekleyen arkamızdaki en büyük güç Yaşar Holding’e kulübümüz ve taraftarlarımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Türkiye Şampiyonluğu ile gerçekleştirdiğimiz başarı bir tesadüf değil. Uzun yıllardır hep birlikte gerçekleştirdiğimiz bilinçli, bilimsel bir çalışmanın ürünü. Bu başarının mimarları olan Pınar Karşıyaka Basketbol Takımımıza, taraftarlarımıza ve Yaşar Holding’e şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca da, ‘’Bizim bir hayalimiz vardı. İnanarak takım olarak, seyircimizle bütünleşerek bu hayalimizi gerçekleştirdik. Şampiyonluğun kazanılmasında en büyük katkıyı veren basketbolcularımla gurur duyuyorum. Taraftarımız en büyük itici gücümüz, Bizi koşulsuz destekleyen sponsorumuz Yaşar Topluluğu’na ve Pınar Grubu’na teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Pınar KSK Basketbol Takımı ve yöneticilerinin Yaşar Holding Yöneticilerine imzalı basketbol topu armağan ettiği gecede, takımın skorer oyuncularından Jon Diebler’in doğum günü de kutlandı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.