AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Pınar bir dünya markası olacak!

Pınar bir dünya markası olacak!
18 Ekim 2016, 10:12

Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, “Markalarımız bizim dünyada dalgalanan bayrağımızdır. Pınar ve Dyo başta olmak üzere tüm markalarımızla birer dünya markası olma hedefindeyiz” dedi.

Türk gıda ve boya sanayinin köklü kuruluşlarından Yaşar Topluluğu, 71. kuruluş yıldönümünü yurt içi ve yurt dışından gelen yöneticilerinin bir araya geldiği "daha iyi bir yaşam için" temalı törenle kutladı.

yasar-holding-selim-yasar-gidahatti“Markalarımız dünya dalgalanan bayrağımızdır”

Yaşar Topluluğu Onursal Başkanı Selçuk Yaşar’ın da katılımıyla Çeşme Altınyunus Otel’de düzenlenen etkinlikte konuşan Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar, Yaşar Topluluğu’nun her yıl büyümesini sürdürdüğünü, aslolanın Türkiye’nin büyümesi olduğunu kaydetti. Topluluğumuzun 71'inci yaşını kutlamaktan gurur duyuyoruz. Topluluğumuz her yıl büyümesini sürdürüyor. Aslolan Türkiye'nin büyümesidir” dedi.

Özel sektörün Türkiye’nin büyümesi için önemli olduğuna vurgu yapan Selim Yaşar, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Özel sektör büyümesini sürdürürse, Türkiye, dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girer. Türkiye’nin en büyük ve köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak yolculuğumuza bundan 71 yıl önce İzmir'de başladık. 71 yaş bizim için bir gurur vesilesidir. Başarı önemlidir ancak asıl önemli olan başarının devamıdır. Hızla gelişen dünyanın değişim ve gelişimine ayak uydurarak başarımızın devam edeceğine inanıyorum.

Biz, çalışanlarımız ve aileleri, tedarikçilerimiz, bayilerimiz, kısacası etkileşimde olduğumuz tüm paydaşlarımızla birlikte yaklaşık 1 milyon kişilik büyük bir aileyiz. Markalarımız bizim dünyada dalgalanan bayrağımızdır. Pınar ve Dyo başta olmak üzere tüm markalarımızla birer dünya markası olma hedefindeyiz.”

mehmet-aktas-gidahattiMehmet Aktaş: "Çalışanlarımıza iyi bakacağız"

Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş da Yaşar Topluluğu’nun 'daha iyi bir yaşam için' faaliyetlerini sürdürdüğünün altını çizerek, şunları söyledi:

“Daha iyi bir yaşam için hedefimiz; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize; tüm paydaşlarımıza iyi bakmaktır. Topluluğumuzun tarihi, sürdürülebilirlik çalışmaları ile doludur. Topluluk olarak ekonomik anlamda misyonumuz verimlilik anlayışıyla üretmek, insan hayatına değer katmaya devam etmek, yüksek nitelikli insan kaynağı yetiştirmektir.”

yasar-holding-kurulus-yildonumu-gidahattiTörende, topluluğun kıdemli çalışanları da sertifikalarını aldılar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.