Gıda Hattı

Peter Robbins kimdir? Peter Robbins hayatı

26 Ocak 2022, 17:29
Paylaş
Peter Robbins kimdir? Peter Robbins hayatı
Peter Robbins kimdir? Çocuk oyuncu olarak ünlenen Peter Robbins hayatı ve çalışmaları merak ediliyor. İşte intiharı ile herkesi üzen Peter Robbins biyografisi ve göstermiş olduğu mücadele....

Peter Robbins kimdir? İntihar ederek yaşamını sonlandıran Peter Robbins hayatı ve kariyeri merakla araştırılmaktadır. İşte hakkında bilinmeyenler...

Peter Robbins biyografi

doğum adı; Louis Nanasi

doğum; 10 Ağustos 1956

ölüm; Ocak 2022

mesleği; Amerikalı bir çocuk oyuncuydu.

Peter Robbins hayatı

Robbins, 1960'larda, Peanuts animasyon spesiyallerinde Charlie Brown'ı seslendiren ilk aktör olarak ulusal ün kazandı.

Erken yaşam 

Asıl adı Louis Nanasi olan Peter Robbins, 10 Ağustos 1956'da California, Los Angeles'ta doğdu. Robbins, Macar kökenliydi. 1979'da California Üniversitesi, San Diego'dan mezun oldu.

Kariyer

Robbins ilk olarak yedi yaşında çeşitli film ve televizyon programlarında rol almaya başladı. Çocukken, popüler dizi The Munsters'da "Elmer" olarak konuk oyuncu oldu . En belirgin şekilde, Robbins, dokuz yaşındayken, çocukluk kahramanı olarak gördüğü Charlie Brown'ı bir televizyon belgeselinde, altı Peanuts televizyon özelinde ve 1963'ten 1969'a kadar bir filmde seslendirdi. Charlie Brown Adında Bir Çocuk filmi ve televizyon spesiyalleri A Charlie Brown Christmas ve It's the Great Pumpkin, Charlie Brown . On dört yaşındayken, Robbins'in yerini daha küçük çocuk oyuncular aldı.Fıstık spesiyalleri 1960'lardan sonra üretildi, ancak ilk kez It's the Great Pumpkin, Charlie Brown'da kullanılan ticari markası "AUGH!!" çığlığı, Charlie Brown ve diğer Fıstık karakterleri için daha sonraki spesiyallerde kullanılmaya devam etti .

Robbins , 1966'da F Troop'un "The Çavuş ve Çocuk" başlıklı bir bölümünde göründü ve Get Smart'ın bir bölümünde gizemli "Dr. T" olarak göründü. Ayrıca Sonny & Cher filmi Good Times'da rol aldı. Robbins, 1972'de eğlence endüstrisinden emekli oldu ve daha sonra kariyerine emlak sektöründe devam etti, radyoda kısa görevler yaptı. 1996'da Palm Springs'te KPSL 1010 Talk Radio'da bir talk-radyo programına ev sahipliği yaptı. Ulusal Halk Radyosu tarafından yapılan bir yayına göre, 2006 yılına kadar, Van Nuys, California'da gayrimenkul yönetiyordu.

Yasal sorunlar 

California'daki Giriş Limanı'nda San Diego İlçesi Şerif Departmanı milletvekilleri tarafından tutuklandı ve "ölüme neden olmak için tehditte bulunmak için dört ağır suç" ile suçlandı. ya da büyük bedensel yaralanma ve bir ağır takip suçu." Dört sayım, Robbins'in 13 Ocak 2013'te bedensel zarar vermekle tehdit ettiği bildirilen bir San Diego Polis çavuşu da dahil olmak üzere dört kurbanı içeriyor. 550.000 dolar kefaletle tutuldu. 8 Mayıs 2013'te eski kız arkadaşını tehdit ettiği ve plastik cerrahını takip ettiği için bir yıl hapis cezasına çarptırıldı, ancak bunun yerine tedaviye girmesine izin verildi. Serbest bırakıldıktan sonra, bir yatılı uyuşturucu tedavi merkezine yollandı.

2015 yılında Robbins, alkol almak ve zorunlu aile içi şiddet derslerini tamamlamamak da dahil olmak üzere birden fazla denetimli serbestlik ihlali nedeniyle tutuklandı. 5 Haziran 2015'te, San Diego'daki bir mahkeme sırasında ortaya çıkan bir patlamanın ardından akıl sağlığı muayenesinden geçmesi emredildi. 

7 Aralık 2015'te Robbins, California, Oceanside'da yaşadığı mobil ev parkının bir yöneticisine ve karısına tehdit mektupları gönderdiği için yapılan savunma anlaşmasının bir parçası olarak dört yıl sekiz ay hapis cezasına çarptırıldı. Robbins önceki duruşmalarda bipolar bozukluk ve paranoid şizofreniden muzdarip olduğunu belirtti. Robbins , Chino, California'daki California Erkek Enstitüsü'nde hapsedildi ve zihinsel durumu nedeniyle bir psikiyatri hastanesine transfer edildi. 2019'da cezasının yüzde 80'ini çektikten sonra alkol veya yasadışı uyuşturucu kullanmamak şartıyla şartlı tahliye ile serbest bırakıldı. 

Robbins akıl hastalığıyla ömür boyu savaştı. Kişisel mücadelelerine rağmen, Charlie Brown'a bağlı kaldı ve hatta kolunda Charlie Brown ve Snoopy dövmesi vardı.

Ölüm

25 Ocak 2022'de, Robbins'in ailesi tarafından önceki hafta intihar ederek öldüğü açıklandı.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.