AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Perakendenin En İyi Fikirleri ödüllendirildi

Perakendenin En İyi Fikirleri ödüllendirildi
20 Nisan 2016, 10:55

Perakendeci, üretici ve tedarikçi olmak üzere, perakende sektörünün on binlerce aktörünü bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Konferans ve Fuarı’nın 8’incisi YZB 2016, Perakendenin En İyi Fikirleri (PEF) ödüllerinin verilmesiyle son buldu.

yzb-2016-acilis-gidahatti

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve iki gün boyunca süren YZB 2016 organizasyonu, “Perakendenin En İyi Fikirleri” yarışmasının sonuçlarının açıklanmasıyla sona erdi.

yzb-logo-gidahatti

Perakendenin En İyi Fikirleri Ödülleri’nde bu yıl En İyi Mağaza Tasarımı ödülüne Bizim Market ve Biçem Market layık görüldü. Ödülleri İpekyolu PERDER Başkanı Vedat Cergibozan ile Kayseri PERDER Başkanı Mehmet Kilci takdim etti.

Yarışmada “En İyi Müşteri Hizmetleri ve CRM Uygulamaları” alanında ödülün sahibi Sarıyer Market oldu. Sarıyer Market, ödülünü Güneydoğu PERDER Başkanı Ramazan Turmak’dan aldı.

Sektörün on binlerce paydaşını bir araya getiren YZB 2016’da “En İyi Promosyon Yönetimi” ödülü, Ankara PERDER Başkanı Ali Uyanık tarafından Onur Market’e verildi.

onur-market-gidahatti

Perakendenin En İyi Fikirleri’nde “En İyi İnsan Kaynakları Uygulamaları” ödülünün sahibi ise Altunbilekler Market oldu. Altunbilekler'e ödülünü Karadeniz PERDER Başkanı Osman Kalafat takdim etti.

YZB 2016’nın ikinci gününde yoğun bir katılımla gerçekleşen törende “En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi” ödülü Onur Market ile Özhan Market’e verildi. Ödülleri, Konya PERDER Başkanı Ali Kaya ile İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu takdim ederken, Jüri Teşvik Ödülü ise bu yıl da Düzgün Market’in oldu.

Perakendenin En İyi Fikirleri Ödülleri’nin Perakende Eğitmeni ve Danışmanı Tahsin Pamir başkanlığındaki jürisinde, şu isimler yer aldı:

Dr. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü)

Prof. Dr. Gürhan Kök (Koç Üniversitesi-Migros Perakende Forumu Araştırma Direktörü)

Ercüment Tunçalp (Perakende Uzmanı)


GIDAHATTI DERGİSİNİ ÜCRETSİZ İNDİRİN

android Apple

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.