Gıda Hattı

Perakende'nin Nabzı İstanbul'da Atacak

21 Kasım 2007, 23:12
Paylaş

Soysal Danışmanlık tarafından düzenlenen perakende sektörünün nabzını tutan 'Perakende Günleri'nin yedincisi bugün Lütfi Kırdar'da başlıyor. İki gün süren Perakende Günleri, “7. Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı”, “İstanbul Perakende Fuarı 07”, “Perakende Güneşi Ödülleri 07” ve “Özel Açık Artırma 07” olmak üzere dört bölümden oluşuyor.

Her yıl binlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getirerek büyük ilgi gören Perakende Günleri, bu yıl yine geniş çaplı organizasyonları ile katılımcıları aynı platformda farklı konseptler ile buluşturacak.

Brezilya'nın 'Ulusal Hazine' ilan ettiği, 22 yıllık futbol kariyerinde oynadığı bin 363 maçta, tam bin 282 kez fileleri havalandıran efsane futbolcu Pele, "hızlı yavaşı yer" kuramının yaratıcısı, her kitabı 'En Çok Satanlar Listesi'ne giren Jason Jennings, The Coca Cola Company İcra Başkanı Muhtar Kent, Harvard Üniversitesi'nde görev alan Türk Bilim Adamı Prof. Dr. Gökhan Hotamışlıgil ve dev Hindistan pazarından pay almak isteyen perakendecilere önemli ipuçları verecek olan Harish Bijoor Consults Inc. CEO'su Harish Bijoor Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek Perakende Günleri'nin katılımcılarıyla buluşacak. Oturumlara "Media Markt Türkiye'de: Başarıyı Paylaşmak" başlıklı oturumu ile Media-Saturn-Holding GmbH CEO'su Roland Weise ile Multi Turkmall Yönetim Kurulu Başkanı H. Otto Nagel de katılacak.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.