Gıda Hattı

Parlak fikirler bu kez Ülker Metro için yarışacak!

10 Mart 2018, 14:00
Paylaş
Parlak fikirler bu kez Ülker Metro için yarışacak!

Her yıl farklı bir Yıldız Holding markası ile üniversite öğrencilerinin yaratıcı projelerini ödüllendiren yarışma platformu [email protected]üs, bu kez Ülker Metro için toplanıyor.

Yıldız Holding markalarından her yıl farklı bir marka adına düzenlenen [email protected]üs için 2018 yılı markası Ülker Metro olarak belirlendi.

Ödüllü yarışma platformu [email protected]üs

Yıldız Holding’in atıştırmalık ürünlerini çatısı altında topladığı pladis’in her yıl üniversite 3’üncü ve 4’üncü sınıflarla yüksek lisans öğrencileri için düzenlediği [email protected]üs yarışmasında, bu yıl parlak fikirler Ülker Metro için buluşacak.

Yedinci yılını kutlayan ve üniversite öğrencilerini her yıl farklı bir Ülker markasının desteğiyle yenilikçi fikirler tasarlamaya teşvik eden [email protected]üs’te bugüne dek 26 bin 373 öğrenci ve 8 bin 792 inovatif fikir yarıştı.

bizzkampus-ulker-gidahattiÖğrencilere staj imkanı da tanınıyor

Öğrencilere gerçek bir ürün geliştirme ve pazarlama deneyimi sunan [email protected]üs yarışmasında kazananlara maddi ödülün (Birinci takıma 15 bin TL; ikinci takıma 10 bin TL; üçüncü takıma 7 bin 500 TL)  yanı sıra Yıldız Holding şirketlerinde staj yapma hakkı da tanınıyor.

Öğrencilerin yenilikçi fikirlerini bu yıl Ülker Metro için seferber edeceği yarışmanın başvuruları 12 Mart tarihine kadar yapılabiliyor.

Yarışma koşulları

3. ve 4. sınıf (lisans) veya yüksek lisans üniversite öğrencisi yarışmacılar, çikolata türünde kendi yaratacakları yeni bir ürün oluşturma ve strateji planı belirleme konulu kendi fikirlerini, hayal gücünü kullanarak, özgün, zeki, yenilikçi, stratejik düşünme yeteneklerini gösteren şekilde öncelikle kendi sloganlarını yarışma sayfasına yükleyerek başvuru yapacaklar ve ardından projelerini sunarak yarışmaya katılacaklar. Yarışmacılar, bu sayede yenilikçi ve stratejik düşünebilme becerilerini geliştirmek konusunda yarışma süresince bilgi ve deneyim kazanacaklar.

Yarışma detayları ve başvuru için

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.