Adınıza kayıtlı Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka, Yapı Kredi, Türkiye Finans Bankası veya Şekerbank hesaplarına TL çekim işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.

İşleminizin EFT (Farklı Bankalar Arası Transfer) olması durumunda mesai saatleri sonrasında TL gönderimi yapılmamaktadır.

Mesai saatleri dışında oluşturulan transferler ise EFT olması durumunda takip eden mesai gününde ve bankaların EFT işlemlerine başlaması ile birlikte gerçekleştirilir.

FAST(Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) kurallarına göre 2000 TL’ye kadar olan bankalar arası TL çekim işlemleriniz 7/24 gerçekleşmektedir.

Transferler sadece adınıza kayıtlı, bireysel, vadesiz Türk Lirası hesaplarına yapılır ve alıcı hanesi Paribu üyeliğinizde belirttiğiniz ad ve soyad bilgisi kullanılarak doldurulur. Farklı bir kişinin banka hesabına yapılacak transfer talepleri işleme alınmaz ve banka tarafından iade edilir.

Çekim talepleri otomatik olarak takip edilmekte ve bir sıra dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle çekim talebi oluşturduktan sonra ayrıca bir bildirimde bulunmanız gerekmez.

Minimum çekim tutarı 10 TL'dir. Çekim talimatı verdiğiniz tutar, kullanılabilir bakiyenizden düşülür. Çekim talebinizin iptali durumunda ise tekrar kullanılabilir bakiyenize yansıtılır.