Gıda Hattı

Orhan Gencebay'dan kötü haber! Hayat arkadaşı Sevim Emre açıkladı

18 Kasım 2021, 08:37
Paylaş
Orhan Gencebay'dan kötü haber! Hayat arkadaşı Sevim Emre açıkladı
Orhan Gencebay'dan kötü haber geldi. korona virüse yakalandı ve hastanede kaldı iddiaları gündeme gelmişti. Gencebay ve Sevim Emre bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak daha sonra gelen bir açıklama bu haberi doğruladı. Sevim Emre Orhan Gencebay ile birlikte koronavirüs attıklarını söyledi.

Usta sanatçı Orhan Gencebay hakkında geçtiğimiz ay koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve özel bir hastaneye kaldırıldığı yönünde çıkan iddialar yalanlamıştı. Gencebay ve Sevim Emre sosyal medyadan yaptıkları bu haberleri yalanladı ve virüsle ilgili yapılan haberlerin doğru olmadığını açıkladı. Hatta “yalan haberlere itibar etmeyin” mesajı gelmişti.

Sevim Emre “çıkan haberlerle ilgili olarak bu açıklamayı yapıyorum Orhan babanız gayet iyi durumda, maşallah. Her yıl olduğu gibi bu yıl da rutin kontrollerini yaptırıyor. Yalan haberlere itibar etmeyin sevgiler ifadesini kullanmıştı.” Orhan Gencebay yaşı, sağlık durumu nedeniyle öncelikle gruplar arasında yer aldığı için geçtiğimiz Şubat ayında koronavirüsü aşısını olmuştu.

Sevim Emre’den yeni açıklama geldi

Sevim Emre dün yapmış olduğu açıklama ile coronavirüs iddialarını doğruladı. Sevim Emre’nin açıklamaları şöyle;

"Gördüğüm lüzum gereği aşının önemini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba'nız ve ben bir ay önce korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif enerjisini üstümüze çekmemek için açıklamadı. Orhan Baba'nız katıldığı bir etkinlikte bu virüsü almış. Tabii ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus gibiydi. Orhan Baba'nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ama şükürler olsun çok hafif atlattık. Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba'nızı hemen hastaneye götürmem hastalığın kötü seyrini engelledi. Sağlık Bakanlığı'mızın ve doktorlarımızın özeni ile sağlığımıza kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sağlık çalışanlarının gösterdiği özene sonsuz teşekkürler. Aşı olun..." ifadelerini kullandı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.