Gıda Hattı

Burç Uyumları Oğlak Burcu Uyumu | Kadın Erkek Oğlak Burç Uyumu

Son Güncelleme: 3 Ekim 2021 10:44
Paylaş

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlana burç uyumları ve Oğlak burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Oğlak burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Oğlak Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları.  Burçlar ve tarihler?

Oğlak Burcu Uyumu | Kadın Erkek Oğlak Burç Uyumu

Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak Burcu Kadını - Koç Burcu Erkeği

Enerji ve fantazi dolu, dinamik Koç burcu erkeği başlangıçta sizi cezbedecek bir tiptir. Onu bir eş olarak seçtiyseniz, atılgan tarzına alışmak zorundasınız. Koçla çıkan biri onun karaya ineceği yeri ve zamanı asla bilemez. Kesin olan bir şey varsa, bunun gerçekten heyecanlı olacağıdır. Koç burcu erkeğiniz kendi yoluna gitmeyi sever ve kendini bağlanmış hissetmekten pek hoşlanmaz. Onu, asla bir kılıbık haline getiremezsiniz.

Akıllı bir Oğlak kadını eşine onun kadar güçlü olduğunu göstermez. Koç erkeği, saldırgan ve huzursuz bir şekilde, istediği şey için savaşmaya hazırdır, tabii ki sizin için de. Aşkta onunla beraberken sadece düşleyebileceğiniz mutlulukları yaşarsınız. Bazen de biraz fazlasını. Yatağa gömüldüğünde, misyoner pozisyonu onu hiç ilgilendirmez. Eğer bu bir yataksa… Çok kıskançtır ve sizi, beklemeyeceğiniz kadar tepeden tırnağa sahiplenir.

Kendisi yataktan yatağa koşan biri olmayı sever. Buna karşın sizden mutlak sadakat bekler. Sorun, masum olsalar bile oyunlarını ne kadar süre görmezden gelebileceğinizdir. Para ikiniz arasında uyumsuzluk yaratabilir. Çok para kazanabilir, ama bunu doğru kullanabilmeyi bilemez. Eğer bu adamı bir koca haline getirmek istiyorsanız, finans konusundaki sorumluluğu üzerinize almalısınız.

Oğlak Burcu Kadını - Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği sorumluluk sahibi, evcimen, iyiliksever, hırslı ve çalışkandır. Ailesine iyi bakar. Tek kelimeyle bütün kayın validelerin rüyasıdır. Ayrıca hiç düşünmeden evin yönetimini ve sorumluluğunu size bırakacağını tahmin etmelisiniz, çünkü size güvenebileceğini bilir. Sizin açınızdan bir parça romantizmin zararı olmaz, çünkü sonuçta eşiniz Venüs tarafından yönetilen bir burçta doğmuştur.

Sizin de belli konuları en azından onun kadar iyi bildiğinizi fark etmemesi için kendinizi ara sıra “küçük aptalcık” olarak göstermek zorunda kalabilirsiniz. Size ve ailenize göstereceği özen sayesinde hiçbir şeyin yokluğunu hissetmeyeceksiniz, para konusun da tartışmalar size yabancıdır, çünkü kadın olmanızı takdir ettiğinden, gardırobunuzu hesabından donatmanıza ses çıkarmayacaktır.

Evlendikten sonra çalışmak istemeniz, onu mutlu etmeyecektir. Onu kısa zamanda baba yapmanızı tercih eder.

Oğlak Burcu Kadını ve İkizler Burcu Erkeği  

Bu burçta doğan bir erkek, sizi çekecek niteliklere sahip değildir. Onun huzursuz ve sinirli tarzı sizi çileden çıkarabilir. Daima yapmak istediği, özlem duyduğu şey, farklılıktır. Tezatlar içinde mutlu yaşar. Bir kadın ondan gerçekten hoşlanıp hoşlanmadığından emin olamaz, çünkü ifade tarzı ve davranışları daima çelişkilidir. Bir an sizi ilgiye boğarken, diğer an oldukça kayıtsız olabilir. Şanssız olaylardan sonra bir “tıka甑 olarak İkizler erkeği, sizin içîn doğru değişim olabilir, çünkü o en derin istek ve endişelerinizi açabileceğiniz bir insandır. Elbette ortak tercihleriniz de vardır örneğin belli yer ve ülkeler ancak İkizler erkeğiyle bir yuva kurma niyetiniz, kızgınlığa yol açabilir.

Sadece, bir kadınla devamlı bir ilişki düşüncesi bile, bireysel özgürlüğünün sınırlanması gibi geldiğinden, ona dehşet verir. Seve seve âşık olur ve her fırsatı da değerlendirir. Aşkta rutinlik onu sıkar ve bu tekdüzelik onu, düşmanca ve kavgacı yapabilir. Entelektüel üstünlüğünü daima yeni şeyler üzerinde kanıtlamalıdır. Bu üstünlüğünü kolayca kabul ederseniz, İkizler erkeği kendini hayal kırıklığına uğramış hisseder. Zaferini kutlamadan önce bir itiraz, protesto ya da kavga olmalıdır. Ona zevk veren hiçbir şeyden yeterli doyum elde edemez.

Bu nedenle onu alkol ve uyuşturucudan uzak tutun, bu çok tehlikeli olabilir. İkizler burcu erkeğine para konusunda da dikkat etmelisiniz. Sahip olduğu varlıklar elinden uçup gidiverir. Banka hesabı kabardığında kendini huzursuz hisseder ve paradan kurtulmak için bahaneler arar. Emniyeti, sadece emniyetsizlikte bulur.

Arkadaş olarak kalırsanız, birbirinizden sıkılmazsınız. İlişkinin devamında bu erkeğe bağlanmak isteyip istemediğinizi, iki kere düşünüp taşının. Onunla ortak bir gelecek çok emin değildir, ancak beraberlik tartışılmaz bir zevktir.

Oğlak Burcu Kadını ve Yengeç Burcu Erkeği Burç uyumu

Yengeç burcu erkeğini yakından tanıdıkça, onun ne kadar karmaşık biri olduğunu fark edeceksiniz. Devamlı değişen ruh hali onunla. beraber olan herkese hayatı zorlaştırır. Daima onu sevdiğinizi ispat etmenizi ister. Onunla basit bir ilişki ara mayın, sevgiyi fazla ciddiye alır. Yengeç burcu doğasından dolayı çekingendir. Onu evinden dışarı çıkarmak çok kolay değildir. Duygularının yaralanmasından neredeyse panik derecesinde korku duyar. Karşısında ki zayıf cinse karşı terbiyeli ve naziktir. Sizi hediye ve çiçeklerle şımartacaktır.

Onun beklentilerine cevap vermek sizin için her zaman kolay olmayacaktır. Onu kırdıysanız, durum çok daha zor olacaktır. Yengeç erkeği kendisine uymayan şeyleri açıkça söylemek yerine, küsüp kabuğuna çekilmeye meyillidir. Yine de bu ilişkinin inanmak istediğinizden daha fazla şansı olabilir.

Evlendikten sonra çalışmanız onu rahatsız etmez. Kendisi, kayıtsız şartsız sadık olduğundan, bunu eşinden de bekler. Sonsuza kadar sürecek, fırtınalara dayanıklı ve hiçbir şeyin sarsamayacağı bir aşka inanır.

Oğlak Burcu Kadını ve Aslan Burcu Erkeği Burç Uyumu

İkiniz de sonradan açılırsınız. Aslan hayatınızın erkeği olacaksa, onunla büyük olasılıkla 20 yaşından sonra tanışacaksınız. Size takdir edildiğiniz hissini verecek ve tüm engelleri aşmanıza yardım edecektir. Ondan hoşlanırsınız, çünkü ölçülü, kuvvetli ve ateşlidir. Romantik bir Aşıktır, cesaretli, yüce bir kalbi vardır ve aşkta cinsel mutluluğu bulmanız onun için önemlidir. Aslan burcu erkeği, kadında dişiliğince kim gücüne kendini kaptırır. Eşinin de bakımlı görünmesi ve moda kıyafetlerle başka erkekleri kıskandırmasından pek rahatsız olmaz.

Ama bu nedenle, kıskanç olmadığını düşünmeyin. Dağın zirvesindeki tahtına kurulur, ama bu arada da aşağılık ölümlülerle rekabete girmek için, aşağıdaki vadiye indirilmekten korkar. Öz eleştiri yeteneğine rağmen, başkalarının en çok da eşinin eleştirilerini çok zor hazmeder. Aslan burcu erkeğiyle uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız, onun hatırı için, bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Ona güvenmeyi öğrenin. Sinirlerini bozduğunuzda tıpkı bir Aslan gibi kükrer. Sükunetinizi koruyun.

Oğlak Burcu Kadını ve Başak Burcu Erkeği Burç Uyumu

Sizin için doğru erkek olup olmadığı, yıldızlarda gizlidir; ama kesin olan, onun sizi kendisi için doğru kadın olarak görmesidir. “Sabır”, Başak burcu erkeğiyle ilişkiniz de neredeyse tüm hayatınızı kolaylaştıracak sihirli kelimedir. Bu nedenle size fiziksel olarak “yaklaşması” uzun sürebilir. Sizi meşgul edecek heyecanlı erkeklerden değildir, tersine yanında kendinizi rahat ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır. Beraber geçirdiğiniz bir akşamdan sonra kapıyı arkasından kapasanız da hemen yola koyulmayacak, yatak odasına davet edilene kadar bekleyecektir.

İhtirasınızdan birazını Başak erkeğine verirseniz, aşk konularına kendini daha heyecanla vermesi daha kolay olacaktır. Başak burcu erkeğinin yanında parasal emniyeti bulacaksınız, ama bu istediğiniz her şeyi elde edeceğiniz anlamına gelmez. Ufak tefek şeyler için zaten zor kazanılan paralar israf edilmeyecektir. Evliliğe çok zor ve ancak kariyeri için yararlı bir hayat arkadaşı olup olmadığınıza, hayatını daha iyiye götürmek için yeterli paranın bulunmasına ve faaliyetlerini rahatsız olmadan sürdürmesi için elverişli bir yuva sunabilmenize ilişkin düşüncelerine göre karar verir.

Sonunda cesaretini toplayıp size aşkını açıkladığında, sözüne güvene bilirsiniz. Size kendince emniyet, güven ve sadakat sunacaktır. O, her şeyi titizlikle düşünen ve her şey için mantıklı kanıtlar ileri sürebilen bir erkektir. Ne de olsa zihin ve aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilmektedir.

Oğlak Burcu Kadını ve Terazi Burcu Erkeği Burç Uyumu

Çok zor karşı koyabileceğiniz cazibeli ve esprili bir erkektir. Ama o da terazinin salınması gibi, bir öyle, bir böyledir. Hayatındaki çoğu şey gibi aşk da o anki ruh haline bağlıdır tabii ki onun ruh haline. Tüm konularda değişimi sever. Terazi burcu erkeğini tek bir şeye bağlayabilecek girişim mümkün değildir. Buna karşın sebatsız bir karakteri yoktur. Sanatsal ilgileri olan, sohbetlerde eğlendirici ve tecrübeli bir arkadaştır. Bunu sizden de bekler. Eğer Picasso’yu Bethoven’dan ayıramıyorsanız, onunla asla bir tartışmaya girmemelisiniz.

Aşk oyunu ve flört sanatına ustaca hakimdir. Buna karşın siz, kaçamaklarına göz yummayacak kadar kıskanç bir kadınsınız. Ancak bir Terazi erkeğiyle yaşamak istiyorsanız, bu gerçekle yaşamak zorunda kalacaksınız. Kararlılık ve azim Terazi erkeğinin tek güçlü yönleri değildir. Sizin gibi bu konuda sorun görmeyen bir eşi olması ne iyi. Oğlak burcu kadını olarak ev kadınlığındaki yeteneğiniz ve bakımlı evinizle gurur duyarsınız.

Ne yazık ki Terazi erkeği gibi bu konularda tamamen kayıtsız bir eş seçtiniz. Bu adamı gerçekten isteyip istemediğinizi, belki biraz daha düşünmelisiniz, çünkü birbirinizi daha uzun süreli ve yakından tanıdıkça, ancak büyük bir çabayla bir araya gelebileceğinizi daha net anlayacaksınız.

Oğlak Burcu Kadını ve Akrep Burcu Erkeği Burç Uyumu

Bir Akrep burcu erkeğinin yanına yaklaşmak bile sizin için tehlikelidir. Boynunda “Dikkat! Yüksek Gerilim” yazan bir levha taşımalıydı. İkiniz arasındaki ilişki hakkında açık tahminler vardır: Ya yürür ya da yürümez. Ya bu erkek sizi, bir mıknatısın çelik talaşını çektiği gibi çekecektir ya da daha ilk yakınlaşma denemenizde selameti kaçmakta bulacaksınız. Akrep burcunda doğan bu adama cinsel organları hükmeder.

İhtiraslı, heyecanlı ve hesaplanamazdır. Sonuçlara katlanmak zorunda kalmadan sadece flört etmek istiyorsanız, ondan uzak durun. Bu adamı kıskançlıktan çıldırtabilirsiniz, bu bile ayrı bir tehlikedir. Hakimiyet hırsı ve kadınları boyunduruğu altına alma gücüne olan güveni, ihtirasını vahşiliğe çevirebilir. Onunla yaşayabileceğiniz bir aşk tecrübesi, sizi ihtirasın doruklarına çıkaracaktır. Birlikte oynadığınız aşk oyununda sizi uyaran her şeyden zevk alan ateşli bir eş olacaktır.

Onun kur yapıp sizi fethetmesini istemiyorsanız, teslim olmanızı sağlayacak hiçbir riskten çekinmez ve her şeyi harfi harfine yapar. Sizi gerçekten seviyorsa, aşkı tam olacak ve sizi el üstünde taşıyacaktır. Güç için gayreti mesleki alanda da geçerlidir. Konsantre olma konusundaki alışılmamış yeteneği, cesareti ve girişimci ruhu, daima birinci olma çabasını destekler. Paraya önem verir, ama bu nedenle onu pinti olarak tanımlayamayız. İlişkinizde her şeyden çok fiziki çekim gücünün hakim olmasına alışmak zorundasınız.

Akrep, ortalıkta yapılan eleştiriyi kaldıramaz, zayıflıklarının sadece ikinizi ilgilendirdiğini düşünür. Görünüşüne gelince, onu iyileştirmek için bazı şeyleri denemek zorundasınız. Bazen bu evlilikte selameti kaçmakta aramayı deneseniz de Akrep burcu erkeğinin çekim kuvveti öyle güçlüdür ki büyük bir olasılıkla yanında kalakalacaksınız.

Oğlak Burcu Kadını ve Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği neşeli, cazibeli ve manevi yönden zengindir. Size karşılaştığı en ilginç kadın olduğunuz duygusunu verir. Ancak kanmayın, aslın da kadınların hepsini ister! Delinip içine girilmesini istediği bir kalbi olan, duyguların adamıdır. Aşık olmak ister, ama bağlanmaktan çekinir, çünkü bağımsızlığı onun için her şeyin üstündedir. Arkadaş olarak hoşgörülü ve yanına yaklaşılması kolay biridir.

Ona güvenebilirsiniz. Onu gerçekten seviyorsanız, ne olacak? Karar vermesi için daha ne kadar sabredecek ve evlenme teklifini bekleyeceksiniz? Daha sonra eşi olduğunuzda, her hangi bir yerde çingenelik yapmasına, eve vaktinde gelmeyerek yemeğin soğumasına sebep olması ve bunları önemsememesi yüzünden ona sinirlenmenize hayret etmesine alışmalısınız. Parayla olan ilişkilerinde şanssızdır, yine de gıpta edilmeye layık bir iyimserliği vardır.

“Bir kapı kapanır, bir kapı açılır”, onun gelecek için parolasıdır. Yay burcu temel felsefesine sadık kalır: “Ümit ediyorum”. Şüphe siz Yayın sahip olduğu iyi yanları, ilk anda anlayamayacaksınız. Zorluğa düştüğünüzde, sizi hiçbir zaman ortada bırakmayacak ve güvenilir bir eş olarak koruyacaktır. Aşkta girişimcidir ve zengin buluşları vardır. İlişkiniz ne kadar uzun sürerse, birbirinize karşı duygularınız o kadar yoğun olacaktır.

Oğlak Burcu Kadını ve Oğlak Burcu Erkeği Burç Uyumu

Oğlak burcu erkeğinin yapısıyla uğraşmak kolay değildir. Ancak aynı burç tan bir kadının şansı vardır. Oğlak burcu erkeğinin, sizin gibi kendini itici güç olarak arka planda tutmaya hazır ve hırslı bir kadına ihtiyacı vardır. İlişkiniz ancak bu şartlar altında sürekli olabilir. Gerçekten egoisttir. İş hayatında ve ailesinde konumunu tartışma konusu yapmaya çalışmanıza hoş bir tepki vermeyecektir. Duygulara gelince; büyük sözlerin erkeği değildir, şefkatli ve romantik aşk ilanlarını umutsuzca beklersiniz. Tıpkı diğer konularda olduğu gibi, duygusal konularda da acele kararlar vermeyecektir.

Oğlak erkeğinin yaşamında her şey kendi içinde düzenli olmalıdır. Her şey kendi belirli yerinde olmalı ve öyle kalmalıdır. Evi, düzenli, temiz, siz ise mükemmel bir ev kadını ve ev sahibi olmalısınız. Oğlak erkeğini düşüncesizce davranan biri olarak tanımlayamayız. Size sadık olacaktır. Diğer erkekler gibi başka kadınların beğenisini kazanır, ama bunu evliliğini zora sokacak düşünülmemiş adımlar atmaya götürmesine asla izin vermez. Finansal konularda akıllı ve tedbirli davranır, ama cimri değildir.

Oğlak burcu erkeklerinin, diğer burçların üyelerinden daha fazla “mantık evliliği” yaptığı bir gerçektir. Fakir bir kadına olduğu kadar, zengin bir kadına da niye aşık olunmasın? Dam altında aşk, bir villadakinden daha az romantik değildir. Oğlak erkeği mesleğinde kararlı ve azimlidir. Bu da sizin düşüncelerinize denk düşer, çünkü siz azimsiz, tembel bir erkeği asla sevemezsiniz. Oğlak burcu kolayca tekdüzeliğe düşebilir, onu hareket halinde tutmak için şöyle ya da böyle ufak çalkantılar yaratın.

Oğlak Burcu Kadını ve Kova Burcu Erkeği Burç Uyumu

Kova burcu erkeği hoşgörülü ve açık sözlüdür, diğer insanlarla çok fazla ilgilenir ve birçok arkadaşı vardır. Birçok konuda sizin tam tersinizdir. Buna rağmen ve büyük bir olasılıkla bu kadar farklı olduğunuz için birbirinizi çektiğinizi hissedeceksiniz. Doğumunuzda etkili olan Satürn, sizi tekrar kıskacına aldığında, bu adam sizi ruhunuzun derinliklerin den çıkaracaktır.

Ancak bir şeyi iyi bilmelisiniz: Kova erkeğiyle ilişki gibi tehlikeli bir işe girerseniz, çok fazla yalnız kalırsınız. Onu sıkıca bağlamaya çalışmak, tam bir zaman kaybıdır. O, özgür ve bağımsız olmalıdır. Sizin tersinize o, daha yaratıcı ama azimsiz bir insandır. Yani davranışlarının sözlerini takip etmesini, size ev işlerinde yardımcı olmasını ya da evinizi güzelleştirdiğinizin farkına varmasını hiç beklemeyin.

Kova erkeği aşkta ustaca yakınlaşır ve büyük bir şefkat gösterir. Her şeye rağmen alışılmış bir şekilde, siz ilk adımı atana kadar bekler. Daima yeniliklere açık olmasına rağmen, temelde sadıktır. Ara sıra flört ediyorsa, bu sadece tanımadığı kişinin onda merak uyandırmasındandır. Dizginleri gevşek bırakırsanız tekrar eve gelecek kadar cesurdur.

Oğlak Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Burç Uyumu

Balık erkeği tutkulu, duygulu ve istikrarsızdır. Onun yanında beklenmeyen şeylere karşı dikkatli olmalısınız. Çelişkili dürtüler tarafından bir o yana, bir bu yana sürüklenir. O, bir şeye karar verip diğerini yapan çelişkili bir insandır. Onun ne yapacağına kestiremediğiniz gerçeği, yine de ilişkinizi ayakta tutacaktır. Balık erkeği duyarlı, akıllı ve alışılmadık şekilde yaratıcıdır. Tıpkı sizin gibi zevk alacağı hoş bir evi sever. Para konusunda tam bir müsriftir, yarını düşünmez ve maliyetleri asla hesaplamaz.

Çevresindekileri, pahalı hediyelere boğar. Başka insanlarda olumlu etki yaratma yeteneğine sahiptir. Sizi kuruntularınızla kendi kendinizi yemekten kurtarmayı başaracaktır. Sözünü esirgemez, biraz serseride olan tarzına alışmak zorunda kalacaksınız. Onda eksik olan, organizasyon yeteneği, pratik düşünme tarzı ve başarılı insanların dinamizmidir. Aktif olmak yerine kendini yansımalarda kaybetmeyi sever.

Aşk onun için sadece romantik olmamalı, aynı zamanda tatmin ve emniyet anlamına gelmeli. Yine de evlenmek için iyi bir aday değildir. Onu nikah masasına sürüklemeyi başardıysanız, er ya da geç alıcı bakışları başkalarını bulacaktır. Aşk romantizmi onun için bir tarafı nikah memuruna, diğer tarafı boşanma yargıcına çıkan döner kapıdır. Temelde kendine güveni eksiktir ve tıpkı bir pınardan akan su gibi sizin desteğinize ihtiyacı vardır.

Oğlak Burcu Uyumu | Kadın Erkek Oğlak Burç Uyumu

Oğlak Burcu Uyumu

Oğlak Burcu erkeği Koç Burcu kadını burç uyumu

Oğlak burcu erkeği ve Koç burcu kadını Koç burcu kadınıyla evlenen erkek kendi kendini yöneten kumandan rolüyle yetinmelidir ya da yüz yıllık bir savaşa hazır olmalıdır. Savaş alanında amatörlere ve korkaklara yer yoktur. Bu kadınla boy ölçüşmek için fazlaca enerjiye ihtiyacınız olacak, çünkü ateşli ve atılgandır. Oğlak olarak doğuştan lidersiniz ve evlilikte de bunun böyle kalmasını istersiniz.

Ama Koç burcu kadını, bu rolünüzü tartışma konusu yapmaya çalışabilir. Koruyucu patron rolünde bir erkeğe ihtiyacı yoktur, kendi başına çok rahat idare edebilir. Siz, kadının “evine daima özen göstermesi” gerektiğine inanırken, o tam bir iş kadınıdır. Koç burcu kadını, aşka aşıktır. İhtiraslı ve duygu dolu bir yatak arkadaşıdır. Sekse, hayatın sunduğu en büyük zevklerden biri gözüyle bakar ve onu doğrudan ister.

Mükemmel bir ev sahibidir. Ahçılık sanatındaki yetenekleri sınırsızdır. Koç kadınıyla ilişkiye girmeden önce ya da önemlisi, o sizinle ilişkiyi ciddi olarak düşünmeden önce bu kadının burcunun özelliklerini çok iyi öğrenmelisiniz.

Oğlak burcu erkeği ve Boğa burcu kadını burç uyumu

Boğa burcu kadınını, diğer burçlardaki kadınlardan çok daha iyi anlarsınız. Evcil bir doğası vardır, ciddidir ve toprağa bu onun grubudur sağlam basar. Aşk ve evlilik konusunda ciddi düşünceleri vardır. Sevdiği ve karar kıldığı erkekseniz, bu ilişki sonsuza dek sürecektir. Geçici maceraların hayatında hiç yeri yok gibidir. İkiniz de sanatla ilgilisiniz.

Edebiyat ve müziğe olan sevginizde birbirinizi tamamlarsınız. Mutlu bir aile yaşamı sizin için, tıpkı geleceğin güvencesi olan finansal dayanaklar gibi, çok şey ifade eder. Boğa burcu kadını iyi ve zevkli giyinir. Bu yönüyle onu savurgan olarak tanımlayabiliriz.

Oğlak erkeği yaşamını onunla geçirmeye bir kere karar verdiyse, gerçekten sadık kalacaktır. Ve bu nedenden dolayı onu kutlayabiliriz. Çünkü Boğa burcu kadını tabiat olarak çok kıskançtır. Hollywood’un en iyi oyuncularının oynayabileceği tarzda ateşli sahneler ortaya koyabilir. Boğa kadını evlendikten sonra da işine devam etmek isterse, bunu reddetmemelisiniz, gerçekten çok inatçı olabilir. Bir şeye karar verdiyse, onu bundan o kadar kolay vazgeçiremezsiniz. Bu kadınla yatakta büyük bir şaşkınlık yaşayacaksınız. Her türlü baştan çıkarma sanatını çok iyi bilir, ihtirası, en cesur beklentilerinizi aşacaktır.

Oğlak burcu erkeği ve İkizler burcu kadını burç uyumu

Cazibeli, manevi yönden zengin, şaşırtıcı derecede çok yönlü bir kadın, ateşli ve hoşsohbet bir arkadaştır. Hızlı bir yaşam anlayışına sahiptir. Bununla beraber, aranızdaki uzun süreli bir ilişki uçurumun kenarındadır, çünkü yaşam anlayışlarınız çok farklıdır. Oğlak, genelde ne istediğini ve buna nasıl ulaşacağını tam olarak bilirken, İkizler burcu kadını, burcunun çift yönlü doğası tarafından yönlendirilir. Flört etmeyi sever, çünkü bu onun doğasında vardır. Çok sağlam bir ilişkiniz olsa da çekici erkeklere duyduğu ilgiden asla vazgeçmez.

Aslında bu konuda çok ciddi olmadığı düşüncesi bile Oğlak açısından durumu katlanılır kılmaz. Bu kadın, aynı anda birkaç erkekle ilişkiye girmeye de meyillidir. Bu sizin Oğlak imajınızı bir güzel alt üst edecektir. Yanıtlamanız gereken soru, kalbindeki tek erkek olmadığınız bir kadınla uzun süreli bir ilişkiye girip giremeyeceğinizdir. En çok tatil akşamlarında birlikteliğinizden zevk alan ve temelde evcimen bir tipsiniz. Ancak İkizler kadınının yanında bu olanağa pek kavuşamayacaksınız, çünkü onun geceleri, partiler ve eğlencelerle doludur.

Acaba siz buna alışabilir misiniz? İkizler burcu kadını, lüksü sever ve elde etmek için bazı şeyleri kullanabilir, seksi cazibesi dahil. Duygusal açıdan bağlanamayacağı için bu nedenle onunla “sadece” ateşli bir olay yaşamanız, büyük olasılıkla daha iyi olacaktır. Seksi silah olarak kullanmak ona zor gelmez. Bu silahı daha etkili kılmak için biraz da cazibe ve fantazi katacaktır. Kendinizi İkizler kadınının hayatıyla boy ölçüşmeye tayin edilmiş hissediyorsanız, bu deneyimi karlı bulacaksınız. Hayatı bu kadar ilginç yapacak bir başka kadın daha var mıdır?

Oğlak burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını burç uyumu

Yengeç burcu kadınını, sığınağından çıkarmak zordur, mantığından çok duygularıyla hareket eder. Huysuzdur ve duygu galeyanıyla sizi çok hoş bir şekilde hareket halinde tutacaktır. Ruh hali, tıpkı bir soğuk, bir sıcak akan duş gibidir. Bir dakika sonra ne yapacağını asla bilemeyeceksiniz. Yengeç burcu kadınının güvenliğe çok ihtiyacı vardır tıpkı finansal açıdan eşinin bu ilişkiden beklentileri gibi. Sizde, sözünü tutan ve yanında olacak erkeği bulacaktır. Onda eksik olan, kendine güvendir, bu nedenle onu övmekten, iltifat etmekten ve etrafında uçuşmak ve aşkını desteklemekten asla yorulmamalısınız.

Oğlak burcu bir ilişkide belirleyen olmaya çok önem verir. Yine de işler düşündüğü gibi yürümediğinde, hemen sığınağına çekilen bir eşe bakmanın tüm zevkini kaçırması imkansız değildir. Oğlak burcu erkeği olarak, övme ve iltifat etmenin her şekli konusunda çok duyarlısınız. Yine de bir Yengeç kadınıyla ilişkiye girdiğinizde övgü ve iltifattan fazla bir şey beklemeyin, çünkü bu konuda çok tedbirli olacaktır.

Yengeç, 12 burç içinde en evcimen olandır. Yengeç burcu kadını size hoş bir yuva sağlamak ve akşamları eve geldiğinizde sizi bir içkiyle şımartmak için devamlı çabalayacaktır. Kendini aşka vermek onun için zordur, ama bu kadını fethetmek istiyorsanız, gülleri, mum ışığını ve şampanyayı göz ardı etmemelisiniz. Kolay ve hızlı bir fetih olmayacaktır, çünkü Yengeç kadını seksin ötesinde bir aşk aramaktadır ve bu, bir yuva, çocuklar ve sakin bir ilişki anlamına gelir.

Oğlak burcu erkeği ve Aslan burcu kadını burç uyumu

Şüphesiz, Aslan kadınında sizinle boy ölçüşebilecek bir eş bulacaksınız. Atılgan, kestirilemez ve baştan çıkarıcı bir kadındır. Onu dizginleme denemeleriniz boşa gidecektir. Sonuçta o hayvanlar aleminin kraliçesidir. Aslan burcu kadını kendisine bir hanımefendi gibi davranılmasını bekler; bu sizin için sorun değil, çünkü Oğlak olarak siz, doğuştan centilmensiniz.

Onun gözünde erkekler, içten ve dürüst olmalıdır ve sizinle ilişkisinde kendini çok iyi hissedecektir. Çevresindekiler arasında sizi daha gözde buluyorsa; bunu gizlemez, çünkü kendini duygularına kaptıracaktır. İhtiraslı bir volkandır, seks konusunda tüm sınırlarınızı aşacaksınız. Ama Aslan burcu kadını, bir ilişkide bireyselliğinden feragat etmeyecektir, bu nedenle hemen onu değiştirme ye ya da ona emirler vermeye kalkışmayın. Oğlak olarak parayla becerikli şekilde uğraşırsınız, ama sizi cimri olarak tanımlamak abartılı olur.

Aslan burcu kadınını kazanmak istiyorsanız, özenle sakladığınız “mangırları” çantasına daha az koymalısınız. Çünkü bu bayan her şeyin en şıkını tercih eder. Çocukları çok sever ve onlarla iyi ilişkiler kurar. Buna rağmen  Aslan burcu kadını bir aile oluşturmayı zamana bırakacaktır. Hemen bir sürü çocuk sahibi olmak istemeyecektir. Sonuçta insanın hayatta başka ilgi alanları da vardır ve sizin ilişkinizde bunların çoğu ortaktır.

Oğlak burcu erkeği ve Başak burcu kadını burç uyumu

Başak burcu çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir. Ama aynı zaman da çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiçbir engel yoktur. Başak burcu kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir.

Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak burcu kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imkansız bir kadın kazanırsınız. Güçlü bir sorumluluk duygusu vardır. Bir şeye karar vermişse, ne siz ne de kafasına yiyeceği bir çekiç dar besi onu bundan vazgeçiremez.

Onun yanında hemen amacınıza ulaşamayacağınıza inansanız da gözünüz yılmasın. Bir buz dağı değildir, sadece kalbi mantığı tarafından yönetilen bir kadındır. Bu nedenle biraz sabrı göze alın, göreceksiniz her şeye değecek! Bu kadın, iyi bir gözlemcidir, iç yüzünüzü hemen anlayacaktır. Baştan itibaren, meslek ve kariyerin sizin için ne ifade ettiğini bilir ve yükselme yolunuzu açmak için her şeyi dener. Daha iyi ve mükemmel bir eş asla bulamazsınız.

Oğlak burcu erkeği ve Terazi Burcu Kadını 

Terazi burcu kadınıyla arkadaşça ve uyumlu sayılabilen bir ilişki, Oğlak için kolay olmayacaktır. “Sevinçle gökyüzüne haykırmak”tan “ölümüne üzülme”ye kadar giden, ani ruh hali değişimleri, daima kalbindeki kadının yanında neyle karşı karşıya olduğunu tam olarak bilmek isteyen ve soğukkanlı düşünebilen Oğlağın gözlerinin önünde kırmızı bir örtü olacaktır. Terazi burcu kadınıyla uzun süreli bir ilişkiye girmek istiyorsanız, onu olduğu gibi kabul etmelisiniz.

Onu değiştirmek ya da üzerinde baskı kurmak için her deneme er ya da geç başarısızlığa uğrayacaktır. Arkadaşça bir söz ve yumuşak ikna yöntemleri, bu kadının yanında başarılı olabileceğiniz tek araçtır. Buradan hareketle Terazi burcu kadınının en çok küçük noktalarda mükemmeliyetçi olduğu ortaya çıkar. Taleplerine uymayan bir şey olursa, sözünü esirgemez ve bunu herkesin de anlamasını sağlar.

Terazi burcu kadını hırslıdır ve yeteneklerini, ev idaresini sağlayarak erkeği ne yemek pişirmekle tüketmez. Yani toplumun kendisine verdiği bu rolle mutlu olmaz. Yöneltilebilecek soru, acaba evlendikten sonra da kendi ilgi alanları ve eğilimleriyle meşgul olmayı isteyen bir kadınlı ilişkiye hazır olup olmadığınızdır.

Oğlak burcu erkeği ve Akrep Burcu Kadını 

Akrep burcu kadını kendisine benzeyenleri arayan bir enerji timsalidir. Siz de kesinlikle sıkıcı bir tip değilsiniz, ama onun yanında belki de daha sakin ve huzurlu bir hayatın özlemini çekeceksiniz. Dışarıdan bakıldığında aranızda bir ilişki olduğunun bile zor tahmin edilebileceği farklı tiplersiniz. Oğlak sakin ve huzurlu bir hayatı tercih ederken, Akrep burcu kadını her şey alışılmış gidişatında olmadığında, kendisini rahatsız hissetmez.

Ama bu, emniyette olma duygusu olmadan yaşayabileceği anlamına gelmez. Bu kadını “akın, kara” olduğuna inandırmayı başardıysanız, vay halinize! Aldattığınızı fark ettiğinde, intikamı korkunç olacaktır. Hiçbir kadının gözü bu kadar dönemez. Onun yanında sahte tavır takınmak için hiç çaba harcamayın. Akrep kadını kendisi gibi içten ve dürüst olmanızı bekler. Böylelikle cinsel isteklerini sır olarak saklamaz ve açıkça belirtir.

Sekste kibirlidir, taleplerini yerine getirmeyen bir erkeğe çok az sabredebilir. Onunla evlilik mi? Tahmin edebileceğiniz gibi, ya bir cehennem ya da bir cennet olacaktır. Bir orta yolu yoktur. Akrep burçları tüm burçlar arasında en aşırı olanıdır.

Oğlak burcu erkeği ve Yay Burcu Kadını

Oğlak burcu olarak Yay kadınında ideal eşi bulacaksınız. Son derece olumlu, cazibeli, yardımsever bir insandır ve size daima iyi tavsiyelerde bulunur. Evlilikte size anneniz gibi bir arkadaş ve aynı zamanda aşık olacaktır. Yay burcu kadınında varolan gerçeklik anlayışı sizde eksiktir. Sizi harekete geçirirse çok fazla acı vermeyecektir.

Bir Yay kadını size asla yalan söylemeyecektir. Gerçekleri ortaya koymuyorsa, bu yalnızca can sıkıcı konularla uğraşmak istemediğindendir. Yay burcu kadını severek spor yapar ve kendini dinç tutar. Fiziksel olarak formda kalmak onun için çok önemlidir. Büyük olasılıkla Oğlak erkeğini bir spor merkezine kaydetmeye çalışacaktır.

Çok enerjiktir, ev idaresini, çocukları ve mesleği oyun oynar gibi bir araya getirir. Önemli olan tekdüzeliğe düşmemesidir. Yay kadını, olmayacak iddialarda bulunmaz, buna rağmen harcamalara dikkat etmeniz yararlıdır, çünkü bazen paranın değerini bilmez.

Oğlak burcu erkeği ve Oğlak Burcu Kadını  

Bu ilişkide her biri diğerinin hareketlerini anlayacaktır, sonuçta aynı burçta doğmuşlardır. Bu bir abartı değildir. Bu ilişki başarılı olacaktır. Başarı ve maddi servet, Oğlak burcu kadınına çok şey ifade eder. O kadar ki kendi mesleki kariyerini, sizin meslek hayatınızda ona zenginlik ve varlığı garantileyecek lider pozisyonuna gelmenizi teşvik etmek amacıyla arka planda tutacak bir iş kadınıdır.

Bu sizi hayrete düşürecektir. Tıpkı sizin gibi Oğlak kadını da doğru ve güvenilirdir ve verdiği sözü tutmak için her şeyi yapar. Kendi tecrübelerinizden, Oğlakların çok duyarlı olduklarını gayet iyi bilirsiniz. Bu nedenle doğanızı dizginleyin ve eşinizi kırmamak için kelimelerinizi özenle seçin.

Oğlak burcu kadını, ev işlerini seve seve halleder. Çocuklarına iyi bir annedir, ama abartılı bir katılığa da meyillidir. Sizin sadece vücuduyla ilgilenmediğinizden emin olduğunda, yatak arkadaşınız olacaktır. Çünkü uzun süreli bir ilişkide fiziksel çekimin tek başına yeterli olmayacağını bilecek kadar zekidir

Oğlak burcu erkeği ve Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını, eşinden daha büyük iddialarda bulunur. Her şeyden önce bu ilişki Oğlak için zor bir teşebbüs olabilir, çünkü diğer tüm burçlar içinde Kova, Oğlağa en az tahammül edebilen burçtur. Siz gerçekten tutucu bir tipsiniz, buna karşın o gerçekten dışa dönük bir insandır. Bu kadının tuhaf fikirler “repertuarı” bitmez tükenmez.

Büyük bir olasılıkla onun gerçekten istediği kişi olamayacaksınız aslında ne istediğini o da bilmez. Ama Oğlak ne istediğini ve her şeyden önce de eşinin kendisinden başka kimseye ait olmadığını iyi bilir. Ama Kova kadını herkese ve hiç kimseye aittir.

Kıskançlığınıza karşı tek bir tepki gösterir. Sizi terk eder. Kova burcu kadınının birçok ilgi alanı vardır, insanları desteklemeyi sever ve sadece evinin dışındayken değil, evdeyken de hoşsohbetlerden zevk duyar. Devamlı birilerinin gelip gitmesine ve sadece sallanan sandalyenizi değil eşinizi de paylaşmaya alışmalısınız.

Acaba buna sonuna kadar katlanabilecek misiniz? Sebatsız yapısına rağmen, bu kadın parayla çok iyi geçinir. Varlık sizin tersinize ona pek bir şey ifade etmez. “Zamanın yaptığı tahribat” bile Kova kadınının iddialarını ve davranışlarını değiştiremez. Bu yönüyle onunla ciddi bir ilişkiye girmek çok büyük hatadır.

Oğlak burcu erkeği ve Balık Burcu Kadını  

Güzelliklerin gezegeni Neptün’ün yönettiği Balık kadını, çok seksi, sokulgan ve evcimendir. Çoğu erkek için ideal bir eştir. Sevdiği adamın bu mutluluk için kendini feda etmeye hazırdır kendisine yol göstermesini ister. Oğlak burcu olarak kendinizi koruyucu rolünde çok iyi hissedeceksiniz.

Tıpkı sizin gibi Balık burcu kadını da hoş bir yuvayı sever. Evini döşerken çok büyük bir zevk ve beceri gösterir. O her rolü oynayabilecek bir oyuncudur ve öyle iyi oynar ki oyunu ve gerçeği ayırmak gerçekten zor olur.  Bununla size tam bir bulmaca sunar. Balık kadını çocuklarla çok iyi anlaşır ve onlara bir an önce ayakları üzerinde durmayı öğretir.

Astrolog Bejan Daruwalla’nın tüm dünyaya sunduğu online hizmetler

  • Numoroloji
  • Kariyer belirleme
  • El falı okuma
  • İlişki Problemleri Çözümleri
  • Şanslı günleri ve renkleri belirleme
  • Çakra açma
  • Arkadaşlık Tavsiyeleri
  • Aşk Tavsiyeleri
  • Kişiselleştirilmiş Tahminler

Astrolog Bejan Daruwalla’ya sorun

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.