Gıda Hattı

Oğlak Burcu Oğlak Burcu Haftalık Yorumu | 29 Kasım - 5 Aralık

Son Güncelleme: 29 Kasım 2021 06:43
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Kasım - 5 Aralık Oğlak Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Oğlak Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Bu hafta, mükemmel kişiliklere sahip önemli insanlarla uğraşmak, sizi uzun süredir rahatsız eden bazı olumsuz alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. İlişkilerinizde doğrudan olmak için çok zor bir dönemden geçmeniz muhtemeldir.

Hem siz hem de eşiniz, sosyal ortamda daha fazla kendini ifade etme ve daha fazla memnuniyet elde etmek için bireysel danışmanlığa veya grup terapisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Eleştirmeyi bırakmanız ve böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda nasıl başa çıkabileceğini düşünmeniz önerilir. Desteğinizi ve yardımınızı sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Oğlak burcu bireyler; saygın bir iş insanı olarak, insanların sizden beklentilerinden ötürü gereğinden fazla yük yüklenmiş hissedebilirsiniz. Ayrıca, sınırlamalarınızla yaşayabileceğiniz sorunları çözmeniz önerilir. Bu hafta çok fazla taahhütten dolayı kendinizi aşırı gergin hissedebilirsiniz.

Ancak, yetenekleriniz size doğru yolu gösterebilir ve muhtemelen çocukluğunuzdan beri aklınızda olan yanılgılardan kurtulmanız olasıdır. Bu hafta sizin için müreffeh bir hafta olacak, çünkü bu hafta elinize attığınız tüm projeler onaylanabilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.