Gıda Hattı

Nusret'te et fiyatlarına büyük tepki! Ünlü isimler bile kayıtsız kalamadı

25 Eylül 2021, 22:21
Paylaş
Nusret'te et fiyatlarına büyük tepki! Ünlü isimler bile kayıtsız kalamadı
Nusret ünlü işletmeci olmayı başardı. Londra'da açtığı restorandaki fiyatlar ise büyük bir tepkiye sebep oldu. Futbolcu menajeri Muzzi 3 adet burger için ödediği fiyatı sosyal medyada paylaştı ve isyan etti.

Tuz serpme sahnesi ile akıllarda kalan Nusret kendine dünyanın çeşitli yerlerinde restoran açtı. Nusret Gökçe Londra'nın merkezinde bir restoran açmaya hazırlanıyordu. ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'da işletmeleri olan Nusret Londra’da açacağı restoranda ki fiyatlar ile büyük bir tepki gördü.

3 burger 3600 TL

38 yaşında olan Nusret Gökçe Londra'da açacağı restoranda yemek fiyatlarını paylaştı. Daha önce Emre Mor'un da menajerliğini üstlenmiş olan Muzzi tarafından sert eleştirilere maruz kaldı.

Muzzi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Nusr-et Londra hayatımda ödediğim en gereksiz yemek. Milli dedik, milli gururumuz dedik, 3 adet burger 3600 TL! diyerek tepkisini gösterdi.

Vergi rekortmeni olmalı

Gazeteci İsmail Er konuyla ilişkili olarak açıklamada bulundu. Nusret'in bu fiyatlarla vergi rekortmeni olması gerekiyor dedi. Nusret’e gidenleri maliye takip ediyor mu acaba veya MASAK diye sordu ve yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Gazeteci Er 3 hamburger 3600 TL fiş gezmiş adam! Kime nasıl hesap keseceğini biliyor tabii. Futbolcu menajerine bir şey olmaz da Nusret'e gidenleri maliye takip ediyor mu veya MASAK! Nusret'in bu fiyatlarla Türkiye'nin vergi rekortmeni olması gerekmiyor mu? dedi.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.