Gıda Hattı

Nestlé Türkiye’de görev değişikliği!

18 Aralık 2019, 12:58
Paylaş
Nestlé Türkiye’de görev değişikliği!

İlkay Kayganacı, Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

Nestlé Türkiye Tedarik Zinciri Genel Müdürü İlkay Kayganacı, 1 Aralık 2019 itibarıyla Nestlé Türkiye İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü görevine transfer oldu.

2011 yılından bu yana Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak önemli başarılara imza atan İlkay Kayganacı, aynı zamanda “Hergün Koçluk” ve “Fasilitatör Network”ünün bir parçası olarak organizasyonun gelişimine destek oluyor. Kayganacı farklı deneyimleriyle zenginleştireceği yeni rolünde pazar önceliklerini temel alan güçlü ve etkili bir çalışan planının yürütülmesini sürdürmeye devam edecek ve başarılı bir dönüşüm için organizasyonu destekleyecek.

İlkay Kayganacı kimdir?

1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra bir süre yurtdışında çalışan İlkay Kayganacı, Türkiye’deki kariyerine 2000 yılında Nestlé’de başladı. İthalat, İhracat, Satınalma ve Müşteri Hizmetleri alanında Tedarik Zinciri’nde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra 2004 yılında Müşteri Hizmetleri ve Dağıtım Müdürü olarak terfi etti.

2008 yılından itibaren Satış bölümüne geçerek önce Özel İthal Ürünler’de Kanal İş Müdürü olarak çalışan, daha sonra Grup Kategori Kanal Geliştirme Müdürü olan Kayganacı, 2011 yılından bu yana Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.