Gıda Hattı

MÜSİAD, “Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı” kampanyası başlattı

24 Aralık 2021, 14:16
Paylaş
MÜSİAD, “Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı” kampanyası başlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı tedbirlerin piyasalara olumlu yansıması ve TL’de ciddi değer artışının ardından iş dünyasına indirim çağrısı yapan MÜSİAD, “Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı” kampanyasını başlattı.

11 bini aşkın üyesiyle, 60 binden fazla işletmeyi temsil eden Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı tedbirlerin piyasalara olumlu yansıması ve kısa süre içerisinde Türk Lirası’nda ciddi değer artışının kaydedilmesinin ardından iş dünyasına indirim çağrısı yaptı.

“Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı”

MÜSİAD, söz konusu değer kazanımı nedeniyle iş dünyasına çağrıda bulunarak, "Haydi Türkiye Şimdi İndirim Zamanı" kampanyasını başlattı. Başlatılan kampanyaya destek veren MÜSİAD üyesi kuruluşlar indirim yapmaya başladı.

Son ekonomik gelişmeler doğrultusunda iş dünyasını halkın alım gücü lehine ürün fiyatlarında indirime davet ettiklerini belirten MÜSİAD Başkanı Mahmut Asmalı, şunları söyledi:

“Vakit beraber olma, daha güçlü yarınları birlikte inşa etme vaktidir. Ne mutludur ki çağrımız hızlı bir karşılık buldu. MÜSİAD üyesi kuruluşlarımız kampanyamıza indirim yaparak destek vermeye başladı. Başlattığımız bu kampanya, inanıyorum ki çığ gibi büyüyecek sadece MÜSİAD üyesi kurum ve kuruluşlar değil, ülkemizde faaliyet gösteren tüm firmalar katılacaktır.

Milletimizin refahı için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.   Bundan sonra da bu yönde, üreten ve güçlü Türkiye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye ekonomisi, gerek iç gerekse dış kaynaklı bütün algı manipülasyonlarına karşı geçmişte olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. Son 20 yılda serbest piyasa koşullarından ödün vermeden yıllık ortalama 5,3 büyümeyi başaran ekonomimizin, bu süreci de atlatacağına inanıyoruz.”

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.