Gıda Hattı

Müge Anlı kimdir? Müge Anlı hayatı

19 Kasım 2021, 18:12
Paylaş
Müge Anlı kimdir? Müge Anlı hayatı
Müge Anlı kimdir? ATV ekranlarının en çok izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'i sunan Müge Anlı hayatı, evliliği, çocuğu ve yaşamına dair tüm detayları Müge Anlı biyografi araştırmasını sizler için yaptık.

Müge Anlı kimdir? Türkiye'nin en sevilen ismi Müge Anlı hayatı ve tüm yaşamı hakkında araştırma yapılmaktadır. Müge Anlı biyografisi...

Müge Anlı biyografi

doğum; 19 Aralık 1973, İstanbul

mesleği; Türk sunucu ve gazeteci.

Müge Anlı kimdir?
Müge Anlı

Müge Anlı hayatı

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6'da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

2006-2008 yılları arasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D'de Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar Vatan Gazetesi'nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin'in yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi. 2019 yılında atv'de Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yaz tatilindeyken Güven Bana isimli bilgi yarışmasını sundu.

Özel hayatı

1999'da evlendiği gazeteci Burhan Akdağ'dan 2008 yılında boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.