Gıda Hattı

MTV ne zaman ödenir? 2022 MTV temmuz ödemesi ne zaman, ayın kaçında?

23 Haziran 2022, 13:33
Paylaş
MTV ne zaman ödenir? 2022 MTV temmuz ödemesi ne zaman, ayın kaçında?
Temmuz ayına az bir zaman kala gözler MTV ikinci taksit ödemelerine çevrildi. İlk taksit ocak ayında yatırıldı. Temmuz ayına az bir zaman kala gözler MTV ikinci taksit ödemelerine çevrildi. Peki; Temmuz ayı MTV'si ne zaman ödenecek? MTV ne zaman ödenir? 2022 MTV temmuz ödemesi ne zaman, ayın kaçında? Detaylar haberimizde...

Motorlu Taşıtlar Vergisi, ödemeleri iki taksit şeklinde yapılıyor. İlk taksit ocak ayında yatırıldı. Peki, MTV ne zaman ödenir? 2022 MTV temmuz ödemesi ne zaman, ayın kaçında? Detaylar haberimizde...

İki taksit şeklinde ödemesi yapılan Motorlu Taşıtlar Vergisi ile ilgili detaylar pek çok kişinin gündeminde. MTV ödemelerinin ne zaman yapılacağı araştırılıyor. MTV ödemelerinin ilk taksiti ocak ayında tamamlandı. İkinci taksit ise temmuz ayında yatırılacak.

MTV NE ZAMAN ÖDENİR?

MTV ödemelerinin ilk taksiti Ocak ayında, ikinci taksiti ise Temmuz ayında yapılıyor. Ocak ayında yapılan ödemeler 1 Ocak – 31 Ocak tarihlerinde tamamlanırken, Temmuz ayında yapılacak olan ödemeler 1 Temmuz - 31 Temmuz tarihlerinde gerçekleşecek.

MTV, Gelir İdaresi Başkanlığına ait www.gib.gov.tr internet sitesi, İnteraktif Vergi Dairesi, İnternet Vergi Dairesi ve GİB Mobil uygulaması üzerinden ödenebiliyor. Aşağıdaki linki tıklayarak MTV ödemenizi yapabilirsiniz.

MTV ÖDEMEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.