Gıda Hattı

MSÜ tercih sonuçları belli oldu! MSB personel temin ekranı!

20 Haziran 2022, 11:02
Paylaş
MSÜ tercih sonuçları belli oldu! MSB personel temin ekranı!
MSÜ tercih sonuçları belli oldu! MSB personel temin ekranı! MSÜ tercih sonuçları adaylar tarafından merak ediliyor. 30 Nisan-19 Mayıs tarihleri arasında MSÜ tercihleri tamamlandı. Tercihlerden sonra gözler MSÜ tercih sonuçlarına çevrildi. Adaylar, sonuçların açıklanacağı tarihi heyecanla bekliyorlar. Peki MSÜ tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak 2022?

MSÜ tercih sonuçları belli oldu!  MSÜ tercih sonuçları için adayların heyecanlı bekleyişi devam ediyor. MSÜ sonuçları 14 Nisan tarihinde belli oldu ve tercih işlemleri ise 19 Mayıs tarihinde tamamlandı. Tercihlerini yaoan adaylar, sonuçların açıklanacağı tarihi merak ediyorlar. Peki MSÜ tercih sonuçları ne zaman açıklanacak, nasıl sorgulanır? İşte MSB personel temin ekranı...

MSÜ TERCİH SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

MSÜ tercih sonuçları ile ilgili detaylar araştırılırken PERTEM ekranı üzerinden bir duyuru paylaşıldı. Duyuruda, Milli Savunma Üniversitesi Harp Okulları ve Astsubay Meslek Yüksekokulları askeri öğrenci temin faaliyeti kapsamında 2'nci seçim aşamalarına çağırılacak adaylarının sonuçlarının 20 Haziran günü açıklanacağı yer aldı.

MSÜ TERCİH SONUÇ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ!

EK YERLEŞTİRME SÜRECİ NASIL OLACAK?

Tercihinizi yaparken “Aday Yerleştirme İşlemleri” sürecinde tercih önceliğinize ve Aday Değerlendirme Puanı (ADP) sıranıza göre yerleştirileceğinizi ancak Yerleştirme süreci bitiminde okul kontenjanlarında eksik kalması durumunda “Ek Yerleştirme İşlemleri” sürecinde tercih önceliğine bakılmaksızın tercihlerinizin arasında bulunan ve Aday Değerlendirme Puanı sıranızın geldiği herhangi bir okula yerleşebileceğinizi unutmayınız.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.